Dnes oslavuje meniny : Iľja, Eliáš zajtra Daniel
Sobota, 20. júl 2019,

2. trieda

Rozpis zápasov v sezóne 2010/2011

Výnimky a poznámky:
Sp.Belá "B" domáce stretnutia na ihrisku v Strážkach
Gánovce v nedeľu o 10:30 hod.
Sp.Teplica v nedeľu o 11:00 hod.
Ihľany domáce stretnutia na ihrisku v Toporci

1. kolo (01.08.2010) o 14.00 hod.
FK LENDAK - OFK SPIŠSKÁ TEPLICA01.08.2010 14.00
VÝBORNÁ - TJ Tatran LIPTOVSKÁ TEPLIČKA01.08.2010 14.00
MŠK Slavoj SPIŠSKÁ BELÁ "B" - FK ŽAKOVCE01.08.2010 14.00
FK IHĽANY - ŠK 06 SLOVENSKÁ VES01.08.2010 14.00
OFK ŠUŇAVA - FO GÁNOVCE01.08.2010 14.00
ŠK LUČIVNÁ - OFK Prebojník HOZELEC01.08.2010 14.00
FK GR.PETROVCE - Iskra STARÁ LESNÁ01.08.2010 14.00
2. kolo (08.08.2010) o 14.00 hod.
OFK SPIŠSKÁ TEPLICA - Iskra STARÁ LESNÁ08.08.2010 14.00
OFK Prebojník HOZELEC - FK GR.PETROVCE08.08.2010 14.00
ŠK LUČIVNÁ - FO GÁNOVCE08.08.2010 14.00
ŠK 06 SLOVENSKÁ VES - OFK ŠUŇAVA08.08.2010 14.00
FK ŽAKOVCE - FK IHĽANY08.08.2010 14.00
VÝBORNÁ - MŠK Slavoj SPIŠSKÁ BELÁ "B"08.08.2010 14.00
FK LENDAK - TJ Tatran LIPTOVSKÁ TEPLIČKA08.08.2010 14.00
3. kolo (15.08.2010) o 14.00 hod.
TJ Tatran LIPTOVSKÁ TEPLIČKA - OFK SPIŠSKÁ TEPLICA15.08.2010 14.00
MŠK Slavoj SPIŠSKÁ BELÁ "B" - FK LENDAK15.08.2010 14.00
FK IHĽANY - VÝBORNÁ15.08.2010 14.00
OFK ŠUŇAVA - FK ŽAKOVCE15.08.2010 14.00
ŠK LUČIVNÁ - ŠK 06 SLOVENSKÁ VES15.08.2010 14.00
FK GR.PETROVCE - FO GÁNOVCE14.08.2010 16.00
Iskra STARÁ LESNÁ - OFK Prebojník HOZELEC15.08.2010 14.00
4. kolo (22.08.2010) o 16.00 hod.
OFK SPIŠSKÁ TEPLICA - OFK Prebojník HOZELEC22.08.2010 16.00
Iskra STARÁ LESNÁ - FO GÁNOVCE22.08.2010 13.30
ŠK 06 SLOVENSKÁ VES - FK GR.PETROVCE22.08.2010 13.30
FK ŽAKOVCE - ŠK LUČIVNÁ22.08.2010 13.30
VÝBORNÁ - OFK ŠUŇAVA15.09.2010 13.00
FK LENDAK - FK IHĽANY22.08.2010 13.30
TJ Tatran LIPTOVSKÁ TEPLIČKA - MŠK Slavoj SPIŠSKÁ BELÁ "B"22.08.2010 13.30
5. kolo (29.08.2010) o 13.30 hod.
MŠK Slavoj SPIŠSKÁ BELÁ "B" - OFK SPIŠSKÁ TEPLICA29.08.2010 13.30
FK IHĽANY - TJ Tatran LIPTOVSKÁ TEPLIČKA29.08.2010 13.30
OFK ŠUŇAVA - FK LENDAK29.08.2010 13.30
ŠK LUČIVNÁ - VÝBORNÁ29.08.2010 13.30
FK GR.PETROVCE - FK ŽAKOVCE29.08.2010 13.30
Iskra STARÁ LESNÁ - ŠK 06 SLOVENSKÁ VES29.08.2010 13.30
OFK Prebojník HOZELEC - FO GÁNOVCE29.08.2010 13.30
6. kolo (05.09.2010) o 13.00 hod.
OFK SPIŠSKÁ TEPLICA - FO GÁNOVCE05.09.2010 13.00
ŠK 06 SLOVENSKÁ VES - OFK Prebojník HOZELEC05.09.2010 13.00
FK ŽAKOVCE - Iskra STARÁ LESNÁ05.09.2010 13.00
VÝBORNÁ - FK GR.PETROVCE05.09.2010 13.00
FK LENDAK - ŠK LUČIVNÁ05.09.2010 13.00
TJ Tatran LIPTOVSKÁ TEPLIČKA - OFK ŠUŇAVA05.09.2010 13.00
MŠK Slavoj SPIŠSKÁ BELÁ "B" - FK IHĽANY05.09.2010 13.00
7. kolo (12.09.2010) o 13.00 hod.
FK IHĽANY - OFK SPIŠSKÁ TEPLICA12.09.2010 13.00
OFK ŠUŇAVA - MŠK Slavoj SPIŠSKÁ BELÁ "B"12.09.2010 13.00
ŠK LUČIVNÁ - TJ Tatran LIPTOVSKÁ TEPLIČKA12.09.2010 13.00
FK GR.PETROVCE - FK LENDAK12.09.2010 13.00
Iskra STARÁ LESNÁ - VÝBORNÁ12.09.2010 13.00
OFK Prebojník HOZELEC - FK ŽAKOVCE12.09.2010 13.00
ŠK 06 SLOVENSKÁ VES - FO GÁNOVCE12.09.2010 13.00
8. kolo (19.09.2010) o 12.30 hod.
OFK SPIŠSKÁ TEPLICA - ŠK 06 SLOVENSKÁ VES19.09.2010 12.30
FK ŽAKOVCE - FO GÁNOVCE19.09.2010 12.30
VÝBORNÁ - OFK Prebojník HOZELEC19.09.2010 12.30
FK LENDAK - Iskra STARÁ LESNÁ19.09.2010 12.30
TJ Tatran LIPTOVSKÁ TEPLIČKA - FK GR.PETROVCE19.09.2010 12.30
MŠK Slavoj SPIŠSKÁ BELÁ "B" - ŠK LUČIVNÁ19.09.2010 12.30
FK IHĽANY - OFK ŠUŇAVA19.09.2010 12.30
9. kolo (26.09.2010) o 12.30 hod.
OFK ŠUŇAVA - OFK SPIŠSKÁ TEPLICA26.09.2010 12.30
ŠK LUČIVNÁ - FK IHĽANY26.09.2010 12.30
FK GR.PETROVCE - MŠK Slavoj SPIŠSKÁ BELÁ "B"26.09.2010 12.30
Iskra STARÁ LESNÁ - TJ Tatran LIPTOVSKÁ TEPLIČKA26.09.2010 12.30
OFK Prebojník HOZELEC - FK LENDAK26.09.2010 12.30
FO GÁNOVCE - VÝBORNÁ26.09.2010 12.30
ŠK 06 SLOVENSKÁ VES - FK ŽAKOVCE26.09.2010 12.30
10. kolo (03.10.2010) o 12.00 hod.
OFK SPIŠSKÁ TEPLICA - FK ŽAKOVCE03.10.2010 12.00
VÝBORNÁ - ŠK 06 SLOVENSKÁ VES03.10.2010 12.00
FK LENDAK - FO GÁNOVCE03.10.2010 12.00
TJ Tatran LIPTOVSKÁ TEPLIČKA - OFK Prebojník HOZELEC03.10.2010 12.00
MŠK Slavoj SPIŠSKÁ BELÁ "B" - Iskra STARÁ LESNÁ03.10.2010 12.00
FK IHĽANY - FK GR.PETROVCE03.10.2010 12.00
OFK ŠUŇAVA - ŠK LUČIVNÁ03.10.2010 12.00
11. kolo (10.10.2010) o 12.00 hod.
ŠK LUČIVNÁ - OFK SPIŠSKÁ TEPLICA10.10.2010 12.00
FK GR.PETROVCE - OFK ŠUŇAVA10.10.2010 12.00
Iskra STARÁ LESNÁ - FK IHĽANY10.10.2010 12.00
OFK Prebojník HOZELEC - MŠK Slavoj SPIŠSKÁ BELÁ "B"10.10.2010 12.00
FO GÁNOVCE - TJ Tatran LIPTOVSKÁ TEPLIČKA10.10.2010 12.00
ŠK 06 SLOVENSKÁ VES - FK LENDAK10.10.2010 12.00
FK ŽAKOVCE - VÝBORNÁ10.10.2010 12.00
12. kolo (17.10.2010) o 11.30 hod.
OFK SPIŠSKÁ TEPLICA - VÝBORNÁ17.10.2010 11.30
FK LENDAK - FK ŽAKOVCE17.10.2010 11.30
TJ Tatran LIPTOVSKÁ TEPLIČKA - ŠK 06 SLOVENSKÁ VES17.10.2010 11.30
MŠK Slavoj SPIŠSKÁ BELÁ "B" - FO GÁNOVCE17.10.2010 11.30
FK IHĽANY - OFK Prebojník HOZELEC17.10.2010 11.30
OFK ŠUŇAVA - Iskra STARÁ LESNÁ17.10.2010 11.30
ŠK LUČIVNÁ - FK GR.PETROVCE17.10.2010 11.30
13. kolo (01.09.2010) o 13.00 hod.
FK GR.PETROVCE - OFK SPIŠSKÁ TEPLICA01.09.2010 13.00
Iskra STARÁ LESNÁ - ŠK LUČIVNÁ01.09.2010 13.00
OFK Prebojník HOZELEC - OFK ŠUŇAVA01.09.2010 13.00
FK IHĽANY - FO GÁNOVCE01.09.2010 13.00
ŠK 06 SLOVENSKÁ VES - MŠK Slavoj SPIŠSKÁ BELÁ "B"01.09.2010 13.00
FK ŽAKOVCE - TJ Tatran LIPTOVSKÁ TEPLIČKA01.09.2010 13.00
VÝBORNÁ - FK LENDAK01.09.2010 13.00
14. kolo (24.10.2010) o 11.30 hod.
Iskra STARÁ LESNÁ - FK GR.PETROVCE24.10.2010 11.30
OFK Prebojník HOZELEC - ŠK LUČIVNÁ24.10.2010 11.30
FO GÁNOVCE - OFK ŠUŇAVA24.10.2010 11.30
ŠK 06 SLOVENSKÁ VES - FK IHĽANY24.10.2010 11.30
FK ŽAKOVCE - MŠK Slavoj SPIŠSKÁ BELÁ "B"24.10.2010 11.30
TJ Tatran LIPTOVSKÁ TEPLIČKA - VÝBORNÁ24.10.2010 11.30
OFK SPIŠSKÁ TEPLICA - FK LENDAK24.10.2010 11.30
15. kolo (03.04.2011) o 13.00 hod.
TJ Tatran LIPTOVSKÁ TEPLIČKA - FK LENDAK03.04.2011 13.00
MŠK Slavoj SPIŠSKÁ BELÁ "B" - VÝBORNÁ03.04.2011 13.00
FK IHĽANY - FK ŽAKOVCE03.04.2011 13.00
OFK ŠUŇAVA - ŠK 06 SLOVENSKÁ VES03.04.2011 13.00
FO GÁNOVCE - ŠK LUČIVNÁ03.04.2011 13.00
FK GR.PETROVCE - OFK Prebojník HOZELEC03.04.2011 13.00
Iskra STARÁ LESNÁ - OFK SPIŠSKÁ TEPLICA03.04.2011 13.00
16. kolo (10.04.2011) o 13.00 hod.
OFK SPIŠSKÁ TEPLICA - TJ Tatran LIPTOVSKÁ TEPLIČKA10.04.2011 13.00
FK LENDAK - MŠK Slavoj SPIŠSKÁ BELÁ "B"10.04.2011 13.00
VÝBORNÁ - FK IHĽANY10.04.2011 13.00
FK ŽAKOVCE - OFK ŠUŇAVA10.04.2011 13.00
ŠK 06 SLOVENSKÁ VES - ŠK LUČIVNÁ10.04.2011 13.00
FO GÁNOVCE - FK GR.PETROVCE10.04.2011 13.00
OFK Prebojník HOZELEC - Iskra STARÁ LESNÁ10.04.2011 13.00
17. kolo (17.04.2011) o 13.30 hod.
MŠK Slavoj SPIŠSKÁ BELÁ "B" - TJ Tatran LIPTOVSKÁ TEPLIČKA17.04.2011 13.30
FK IHĽANY - FK LENDAK17.04.2011 13.30
OFK ŠUŇAVA - VÝBORNÁ17.04.2011 13.30
ŠK LUČIVNÁ - FK ŽAKOVCE17.04.2011 13.30
FK GR.PETROVCE - ŠK 06 SLOVENSKÁ VES17.04.2011 13.30
FO GÁNOVCE - Iskra STARÁ LESNÁ17.04.2011 13.30
OFK Prebojník HOZELEC - OFK SPIŠSKÁ TEPLICA17.04.2011 13.30
18. kolo (24.04.2011) o 13.30 hod.
OFK SPIŠSKÁ TEPLICA - MŠK Slavoj SPIŠSKÁ BELÁ "B"24.04.2011 13.30
TJ Tatran LIPTOVSKÁ TEPLIČKA - FK IHĽANY24.04.2011 13.30
FK LENDAK - OFK ŠUŇAVA24.04.2011 13.30
VÝBORNÁ - ŠK LUČIVNÁ24.04.2011 13.30
FK ŽAKOVCE - FK GR.PETROVCE24.04.2011 13.30
ŠK 06 SLOVENSKÁ VES - Iskra STARÁ LESNÁ24.04.2011 13.30
FO GÁNOVCE - OFK Prebojník HOZELEC24.04.2011 13.30
19. kolo (01.05.2011) o 14.00 hod.
FK IHĽANY - MŠK Slavoj SPIŠSKÁ BELÁ "B"01.05.2011 14.00
OFK ŠUŇAVA - TJ Tatran LIPTOVSKÁ TEPLIČKA01.05.2011 14.00
ŠK LUČIVNÁ - FK LENDAK01.05.2011 14.00
FK GR.PETROVCE - VÝBORNÁ01.05.2011 14.00
Iskra STARÁ LESNÁ - FK ŽAKOVCE01.05.2011 14.00
OFK Prebojník HOZELEC - ŠK 06 SLOVENSKÁ VES01.05.2011 14.00
FO GÁNOVCE - OFK SPIŠSKÁ TEPLICA01.05.2011 14.00
20. kolo (08.05.2011) o 14.00 hod.
FO GÁNOVCE - ŠK 06 SLOVENSKÁ VES08.05.2011 14.00
FK ŽAKOVCE - OFK Prebojník HOZELEC08.05.2011 14.00
VÝBORNÁ - Iskra STARÁ LESNÁ08.05.2011 14.00
FK LENDAK - FK GR.PETROVCE08.05.2011 14.00
TJ Tatran LIPTOVSKÁ TEPLIČKA - ŠK LUČIVNÁ08.05.2011 14.00
MŠK Slavoj SPIŠSKÁ BELÁ "B" - OFK ŠUŇAVA08.05.2011 14.00
OFK SPIŠSKÁ TEPLICA - FK IHĽANY08.05.2011 14.00
21. kolo (15.05.2011) o 14.00 hod.
ŠK 06 SLOVENSKÁ VES - OFK SPIŠSKÁ TEPLICA15.05.2011 14.00
FO GÁNOVCE - FK ŽAKOVCE15.05.2011 14.00
OFK Prebojník HOZELEC - VÝBORNÁ15.05.2011 14.00
Iskra STARÁ LESNÁ - FK LENDAK15.05.2011 14.00
FK GR.PETROVCE - TJ Tatran LIPTOVSKÁ TEPLIČKA15.05.2011 14.00
ŠK LUČIVNÁ - MŠK Slavoj SPIŠSKÁ BELÁ "B"15.05.2011 14.00
OFK ŠUŇAVA - FK IHĽANY15.05.2011 14.00
22. kolo (22.05.2011) o 14.30 hod.
OFK SPIŠSKÁ TEPLICA - OFK ŠUŇAVA22.05.2011 14.30
FK IHĽANY - ŠK LUČIVNÁ22.05.2011 14.30
MŠK Slavoj SPIŠSKÁ BELÁ "B" - FK GR.PETROVCE22.05.2011 14.30
TJ Tatran LIPTOVSKÁ TEPLIČKA - Iskra STARÁ LESNÁ22.05.2011 14.30
FK LENDAK - OFK Prebojník HOZELEC22.05.2011 14.30
VÝBORNÁ - FO GÁNOVCE22.05.2011 14.30
FK ŽAKOVCE - ŠK 06 SLOVENSKÁ VES22.05.2011 14.30
23. kolo (29.05.2011) o 14.30 hod.
FK ŽAKOVCE - OFK SPIŠSKÁ TEPLICA29.05.2011 14.30
ŠK 06 SLOVENSKÁ VES - VÝBORNÁ29.05.2011 14.30
FO GÁNOVCE - FK LENDAK29.05.2011 14.30
OFK Prebojník HOZELEC - TJ Tatran LIPTOVSKÁ TEPLIČKA29.05.2011 14.30
Iskra STARÁ LESNÁ - MŠK Slavoj SPIŠSKÁ BELÁ "B"29.05.2011 14.30
FK GR.PETROVCE - FK IHĽANY29.05.2011 14.30
ŠK LUČIVNÁ - OFK ŠUŇAVA29.05.2011 14.30
24. kolo (05.06.2011) o 14.30 hod.
VÝBORNÁ - FK ŽAKOVCE05.06.2011 14.30
FK LENDAK - ŠK 06 SLOVENSKÁ VES05.06.2011 14.30
TJ Tatran LIPTOVSKÁ TEPLIČKA - FO GÁNOVCE05.06.2011 14.30
MŠK Slavoj SPIŠSKÁ BELÁ "B" - OFK Prebojník HOZELEC05.06.2011 14.30
FK IHĽANY - Iskra STARÁ LESNÁ05.06.2011 14.30
OFK ŠUŇAVA - FK GR.PETROVCE05.06.2011 14.30
OFK SPIŠSKÁ TEPLICA - ŠK LUČIVNÁ05.06.2011 14.30
25. kolo (12.06.2011) o 14.30 hod.
FK GR.PETROVCE - ŠK LUČIVNÁ12.06.2011 14.30
Iskra STARÁ LESNÁ - OFK ŠUŇAVA12.06.2011 14.30
OFK Prebojník HOZELEC - FK IHĽANY12.06.2011 14.30
FO GÁNOVCE - MŠK Slavoj SPIŠSKÁ BELÁ "B"12.06.2011 14.30
ŠK 06 SLOVENSKÁ VES - TJ Tatran LIPTOVSKÁ TEPLIČKA12.06.2011 14.30
FK ŽAKOVCE - FK LENDAK12.06.2011 14.30
VÝBORNÁ - OFK SPIŠSKÁ TEPLICA12.06.2011 14.30
26. kolo (19.06.2011) o 15.00 hod.
FK LENDAK - VÝBORNÁ19.06.2011 15.00
TJ Tatran LIPTOVSKÁ TEPLIČKA - FK ŽAKOVCE19.06.2011 15.00
MŠK Slavoj SPIŠSKÁ BELÁ "B" - ŠK 06 SLOVENSKÁ VES19.06.2011 15.00
FO GÁNOVCE - FK IHĽANY19.06.2011 15.00
OFK ŠUŇAVA - OFK Prebojník HOZELEC19.06.2011 15.00
ŠK LUČIVNÁ - Iskra STARÁ LESNÁ19.06.2011 15.00
OFK SPIŠSKÁ TEPLICA - FK GR.PETROVCE19.06.2011 15.00



 

Mapa domény Mapa domény | Tieto stránky vytvoril a dopĺňa Podtatranský futbalový zväz Poprad. | webdizajn: www.itstudio.sk