Dnes oslavuje meniny : Vladimíra zajtra Hedviga
Streda, 16. október 2019,

2. trieda

Tabuľka strelcov - Najlepší strelci

# Hráč Klub Góly
1 Hajostek Ján FK IHĽANY 30
2 Macurák Roland Iskra STARÁ LESNÁ 19
3 Michňák Jozef FK ŽAKOVCE 13
4 Zeman Jozef OFK ŠUŇAVA 11
- Zummer Stanislav OFK Prebojník HOZELEC 11
5 Gancarčík Jozef FK IHĽANY 10
6 Gallik Ján FK LENDAK 9
- Kožuch Martin OFK ŠUŇAVA 9
- Mirga Dušan 9210 VÝBORNÁ 9
7 Mlynár Miloslav TJ Tatran LIPTOVSKÁ TEPLIČKA 8
- Medvec Rastislav ŠK LUČIVNÁ 8
- Galovič Anton ŠK LUČIVNÁ 8
- Čáni Dávid ŠK LUČIVNÁ 8
- Karkoška Jozef Iskra STARÁ LESNÁ 8
- Oračko František ŠK 06 SLOVENSKÁ VES 8
- Mirga Emil 8709 VÝBORNÁ 8
8 Háber Lukáš FK LENDAK 7
- Budzák Róbert FK LENDAK 7
- Janík Martin TJ Tatran LIPTOVSKÁ TEPLIČKA 7
- Peňáz Tomáš OFK Prebojník HOZELEC 7
- Korenko Jakub FO GÁNOVCE 7
- Marhefka Jozef OFK SPIŠSKÁ TEPLICA 7
- Cibuľa Zdenko OFK SPIŠSKÁ TEPLICA 7
9 Halčin František FK LENDAK 6
- Smolár Pavol TJ Tatran LIPTOVSKÁ TEPLIČKA 6
- Zajac Jaroslav FK IHĽANY 6
- Tomeček Marek FK IHĽANY 6
- Švajka Peter OFK ŠUŇAVA 6
- Michalik Martin ŠK LUČIVNÁ 6
- Bujňák Peter ŠK LUČIVNÁ 6
- Jarkovský Stanislav FK GR.PETROVCE 6
- Michlík Jozef FK GR.PETROVCE 6
- Saloušek František OFK Prebojník HOZELEC 6
- Krajňák Zdenko FK ŽAKOVCE 6
- Mirga Peter 9010 VÝBORNÁ 6
- Repka Tomáš OFK SPIŠSKÁ TEPLICA 6
10 Gábor Milan FK LENDAK 5
- Chodanič Rastislav MŠK Slavoj SPIŠSKÁ BELÁ "B" 5
- Fabian Martin OFK ŠUŇAVA 5
- Dunaj Matúš OFK ŠUŇAVA 5
- Čekovský Marián FK GR.PETROVCE 5
- Zacher Igor FO GÁNOVCE 5
- Valluš Marcel FO GÁNOVCE 5
- Dunka Alojz ŠK 06 SLOVENSKÁ VES 5
- Kolumber Miroslav ŠK 06 SLOVENSKÁ VES 5
- Mirga Rudolf 7611 VÝBORNÁ 5
- Kovalčík Ľubomír OFK SPIŠSKÁ TEPLICA 5
11 Špak Marián FK LENDAK 4
- Kondula Patrik TJ Tatran LIPTOVSKÁ TEPLIČKA 4
- Zacher Milan MŠK Slavoj SPIŠSKÁ BELÁ "B" 4
- Bednár Matej MŠK Slavoj SPIŠSKÁ BELÁ "B" 4
- Jankura Ondrej FK IHĽANY 4
- Kredatus Peter FK IHĽANY 4
- Dunaj Jozef OFK ŠUŇAVA 4
- Čáni Dalibor ŠK LUČIVNÁ 4
- Dunajský Michal ŠK LUČIVNÁ 4
- Košalko Lukáš FK GR.PETROVCE 4
- Janus Tomáš FK GR.PETROVCE 4
- Medvec Tomáš FK GR.PETROVCE 4
- Budzák Lukáš ŠK 06 SLOVENSKÁ VES 4
- Jadamiec Patrik FK ŽAKOVCE 4
- Mirga Ján 8503 VÝBORNÁ 4
- Michlík Matúš OFK SPIŠSKÁ TEPLICA 4
- Kupčo Marián OFK SPIŠSKÁ TEPLICA 4
12 Pitoňák Jozef TJ Tatran LIPTOVSKÁ TEPLIČKA 3
- Kopač Marek TJ Tatran LIPTOVSKÁ TEPLIČKA 3
- Lopuch Miroslav TJ Tatran LIPTOVSKÁ TEPLIČKA 3
- Neupauer Filip MŠK Slavoj SPIŠSKÁ BELÁ "B" 3
- Britaňák Peter MŠK Slavoj SPIŠSKÁ BELÁ "B" 3
- Pavličko Marek MŠK Slavoj SPIŠSKÁ BELÁ "B" 3
- Andráš Jaroslav MŠK Slavoj SPIŠSKÁ BELÁ "B" 3
- Šoltés Radoslav ŠK LUČIVNÁ 3
- Dubravský Marián FK GR.PETROVCE 3
- Štofila Adam FK GR.PETROVCE 3
- Forgáč Peter FK GR.PETROVCE 3
- Slavkovský Peter FO GÁNOVCE 3
- Gajdošík Ľubomír FO GÁNOVCE 3
- Tomas Pavol ŠK 06 SLOVENSKÁ VES 3
- Bednarčík Matúš ŠK 06 SLOVENSKÁ VES 3
- Jankura Karol FK ŽAKOVCE 3
- Kovalčík Marek FK ŽAKOVCE 3
- Kellner Marek FK ŽAKOVCE 3
- Semančík Štefan FK ŽAKOVCE 3
- Dunka Rudolf VÝBORNÁ 3
- Dikant Michal OFK SPIŠSKÁ TEPLICA 3
- Marhefka Lukáš OFK SPIŠSKÁ TEPLICA 3
- Vendrinský Tomáš OFK SPIŠSKÁ TEPLICA 3
13 Vida Peter FK LENDAK 2
- Majerčák Valentín FK LENDAK 2
- Janík Ján TJ Tatran LIPTOVSKÁ TEPLIČKA 2
- Adamjak Radoslav MŠK Slavoj SPIŠSKÁ BELÁ "B" 2
- Suchanovský Daniel MŠK Slavoj SPIŠSKÁ BELÁ "B" 2
- Karnafel Matúš MŠK Slavoj SPIŠSKÁ BELÁ "B" 2
- Smolen Patrik MŠK Slavoj SPIŠSKÁ BELÁ "B" 2
- Andráš Marek MŠK Slavoj SPIŠSKÁ BELÁ "B" 2
- Tomeček Michal FK IHĽANY 2
- Tvaružek Tomáš ŠK LUČIVNÁ 2
- Unger Lukáš Iskra STARÁ LESNÁ 2
- Husanica Peter OFK Prebojník HOZELEC 2
- Frištyk Štefan OFK Prebojník HOZELEC 2
- Ilavský Ľubomír OFK Prebojník HOZELEC 2
- Odrobina Miloš FO GÁNOVCE 2
- Vilga Dominik FO GÁNOVCE 2
- Matta Andrej FO GÁNOVCE 2
- Košický Jozef FO GÁNOVCE 2
- Mlynár Michal FO GÁNOVCE 2
- Bodnár Samuel ŠK 06 SLOVENSKÁ VES 2
- Glodžák František ŠK 06 SLOVENSKÁ VES 2
- Kozubjak Aleš ŠK 06 SLOVENSKÁ VES 2
- Valigurský Igor FK ŽAKOVCE 2
- Koľ Lukáš FK ŽAKOVCE 2
- Mirga Rudolf 8712 VÝBORNÁ 2
- Dunka Peter VÝBORNÁ 2
- Rackovský Peter OFK SPIŠSKÁ TEPLICA 2
- Pitoniak Tomáš OFK SPIŠSKÁ TEPLICA 2
- Kall Matej OFK SPIŠSKÁ TEPLICA 2
- Kall František OFK SPIŠSKÁ TEPLICA 2
- Marhefka Marek OFK SPIŠSKÁ TEPLICA 2
14 Háber Martin FK LENDAK 1
- Koščák Martin FK LENDAK 1
- Stupák Dávid FK LENDAK 1
- Girga Ján FK LENDAK 1
- vlastný gól FK LENDAK 1
- Bekeš Kamil FK LENDAK 1
- Praško Martin TJ Tatran LIPTOVSKÁ TEPLIČKA 1
- Krajč Rastislav TJ Tatran LIPTOVSKÁ TEPLIČKA 1
- Mucha Martin TJ Tatran LIPTOVSKÁ TEPLIČKA 1
- Frisík Patrik TJ Tatran LIPTOVSKÁ TEPLIČKA 1
- Majerčák Pavol MŠK Slavoj SPIŠSKÁ BELÁ "B" 1
- Petriľák Tomáš MŠK Slavoj SPIŠSKÁ BELÁ "B" 1
- Boršoš Ľubomír MŠK Slavoj SPIŠSKÁ BELÁ "B" 1
- Heutschy Matúš MŠK Slavoj SPIŠSKÁ BELÁ "B" 1
- Galowicz Jozef MŠK Slavoj SPIŠSKÁ BELÁ "B" 1
- vlastný gól MŠK Slavoj SPIŠSKÁ BELÁ "B" 1
- Jurkovský René MŠK Slavoj SPIŠSKÁ BELÁ "B" 1
- Palčo Dominik MŠK Slavoj SPIŠSKÁ BELÁ "B" 1
- Kredatus Martin MŠK Slavoj SPIŠSKÁ BELÁ "B" 1
- Feňák Peter FK IHĽANY 1
- Čopjak Miroslav FK IHĽANY 1
- vlastný gól FK IHĽANY 1
- Oračko Stanislav FK IHĽANY 1
- Štupák Peter FK IHĽANY 1
- Mišalko Miroslav FK IHĽANY 1
- Zavadský Dávid OFK ŠUŇAVA 1
- Hyriak Jozef OFK ŠUŇAVA 1
- Handzuš Jozef OFK ŠUŇAVA 1
- Hámor Matúš OFK ŠUŇAVA 1
- Glejdura Filip OFK ŠUŇAVA 1
- Cvaniga Matúš OFK ŠUŇAVA 1
- Ferianček Peter ŠK LUČIVNÁ 1
- Macho Radoslav ŠK LUČIVNÁ 1
- Melicherčík Tomáš ŠK LUČIVNÁ 1
- Štofila Ladislav FK GR.PETROVCE 1
- Pastorek Dominik FK GR.PETROVCE 1
- Štofko René FK GR.PETROVCE 1
- Pemčák Lukáš FK GR.PETROVCE 1
- Ivančák Matej FK GR.PETROVCE 1
- Grobarčík Dávid FK GR.PETROVCE 1
- Maliňák Dávid FK GR.PETROVCE 1
- Pavliga Jaroslav Iskra STARÁ LESNÁ 1
- Hrebík Daniel Iskra STARÁ LESNÁ 1
- Repiščák Juraj Iskra STARÁ LESNÁ 1
- Haberehenda Július Iskra STARÁ LESNÁ 1
- Kostík Ján OFK Prebojník HOZELEC 1
- Erbn Tomáš OFK Prebojník HOZELEC 1
- Kendra Ján OFK Prebojník HOZELEC 1
- Príhoda Patrik OFK Prebojník HOZELEC 1
- Korenko Lukáš OFK Prebojník HOZELEC 1
- Laufík Ján OFK Prebojník HOZELEC 1
- Tanyasi Ondrej FO GÁNOVCE 1
- Mlynár Marek FO GÁNOVCE 1
- Tóth Lukáš FO GÁNOVCE 1
- Kubus Ján FO GÁNOVCE 1
- Farkaš Rastislav ŠK 06 SLOVENSKÁ VES 1
- Budzák Maroš ŠK 06 SLOVENSKÁ VES 1
- Oračko Marián ŠK 06 SLOVENSKÁ VES 1
- Munka Róbert FK ŽAKOVCE 1
- Kovalčík Tomáš FK ŽAKOVCE 1
- vlastný gól FK ŽAKOVCE 1
- Valigurský Juraj FK ŽAKOVCE 1
- Krull Stanislav FK ŽAKOVCE 1
- Novák Michal FK ŽAKOVCE 1
- Mirga Rudolf 7305 VÝBORNÁ 1
- vlastný gól OFK SPIŠSKÁ TEPLICA 1
- Barila Martin OFK SPIŠSKÁ TEPLICA 1
- Jakubčák Matúš OFK SPIŠSKÁ TEPLICA 1




 

Mapa domény Mapa domény | Tieto stránky vytvoril a dopĺňa Podtatranský futbalový zväz Poprad. | webdizajn: www.itstudio.sk