Počet návštev: |
2. trieda
Register ČK
FK LENDAK - Počet ČK v kole: | ČK | |||||||||||||||||||||||||||
# | Meno | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | Spolu |
1. | Majerčák Valentín | 1 | 1 | |||||||||||||||||||||||||
2. | Gallik Ján | 1 | 1 | |||||||||||||||||||||||||
3. | Háber Martin | 1 | 1 | |||||||||||||||||||||||||
4. | Gábor Milan | 1 | 1 | |||||||||||||||||||||||||
5. | Vida Peter | 1 | 1 | |||||||||||||||||||||||||
6. | Háber Lukáš | 1 | 1 | |||||||||||||||||||||||||
TJ Tatran LIPTOVSKÁ TEPLIČKA - Počet ČK v kole: | ČK | |||||||||||||||||||||||||||
# | Meno | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | Spolu |
1. | Mlynár Miloslav | 1 | 1 | |||||||||||||||||||||||||
2. | Pitoňák Jozef | 1 | 1 | |||||||||||||||||||||||||
3. | Krajč Rastislav | 1 | 1 | |||||||||||||||||||||||||
4. | Lopuch Miroslav | 1 | 1 | |||||||||||||||||||||||||
5. | Bruk Tomáš | 1 | 1 | |||||||||||||||||||||||||
6. | Smolár Pavol | 1 | 1 | |||||||||||||||||||||||||
7. | Dusík Milan | 1 | 1 | |||||||||||||||||||||||||
8. | Kondula Patrik | 1 | 1 | |||||||||||||||||||||||||
MŠK Slavoj SPIŠSKÁ BELÁ "B" - Počet ČK v kole: | ČK | |||||||||||||||||||||||||||
# | Meno | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | Spolu |
1. | Adamjak Radoslav | 1 | 1 | |||||||||||||||||||||||||
2. | Jurský Igor | 1 | 1 | |||||||||||||||||||||||||
FK IHĽANY - Počet ČK v kole: | ČK | |||||||||||||||||||||||||||
# | Meno | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | Spolu |
1. | Jankura Ondrej | 1 | 1 | 2 | ||||||||||||||||||||||||
OFK ŠUŇAVA - Počet ČK v kole: | ČK | |||||||||||||||||||||||||||
# | Meno | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | Spolu |
1. | Hyriak Jozef | 1 | 1 | |||||||||||||||||||||||||
2. | Kulach Ján | 1 | 1 | |||||||||||||||||||||||||
3. | Koky Stanislav | 1 | 1 | |||||||||||||||||||||||||
ŠK LUČIVNÁ - Počet ČK v kole: | ČK | |||||||||||||||||||||||||||
# | Meno | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | Spolu |
1. | Garaj Ján | 1 | 1 | |||||||||||||||||||||||||
2. | Michalik Martin | 1 | 1 | |||||||||||||||||||||||||
3. | Gontkovič Michal | 1 | 1 | |||||||||||||||||||||||||
4. | Macho Radoslav | 1 | 1 | |||||||||||||||||||||||||
FK GR.PETROVCE - Počet ČK v kole: | ČK | |||||||||||||||||||||||||||
# | Meno | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | Spolu |
1. | Janus Tomáš | 1 | 1 | 2 | ||||||||||||||||||||||||
2. | Forgáč Peter | 1 | 1 | |||||||||||||||||||||||||
Iskra STARÁ LESNÁ - Počet ČK v kole: | ČK | |||||||||||||||||||||||||||
# | Meno | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | Spolu |
1. | Kušmírek Branislav | 1 | 1 | |||||||||||||||||||||||||
OFK Prebojník HOZELEC - Počet ČK v kole: | ČK | |||||||||||||||||||||||||||
# | Meno | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | Spolu |
1. | Korenko Pavol | 1 | 1 | |||||||||||||||||||||||||
2. | Zummer Stanislav | 1 | 1 | |||||||||||||||||||||||||
3. | Graciak Ľudovít | 1 | 1 | |||||||||||||||||||||||||
4. | Saloušek František | 1 | 1 | |||||||||||||||||||||||||
5. | Liptaj Matej | 1 | 1 | |||||||||||||||||||||||||
FO GÁNOVCE - Počet ČK v kole: | ČK | |||||||||||||||||||||||||||
# | Meno | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | Spolu |
1. | Gaduš Branislav | 1 | 1 | |||||||||||||||||||||||||
2. | Odrobina Miloš | 1 | 1 | |||||||||||||||||||||||||
3. | Gaduš Martin | 1 | 1 | |||||||||||||||||||||||||
ŠK 06 SLOVENSKÁ VES - Počet ČK v kole: | ČK | |||||||||||||||||||||||||||
# | Meno | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | Spolu |
1. | Slodičák Peter | 1 | 1 | 2 | ||||||||||||||||||||||||
2. | Smolen Matúš | 1 | 1 | |||||||||||||||||||||||||
3. | Štec Ľuboš | 1 | 1 | |||||||||||||||||||||||||
4. | Tomas Pavol | 1 | 1 | |||||||||||||||||||||||||
FK ŽAKOVCE - Počet ČK v kole: | ČK | |||||||||||||||||||||||||||
# | Meno | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | Spolu |
1. | Pencák Matej | 1 | 1 | |||||||||||||||||||||||||
2. | Novák Michal | 1 | 1 | |||||||||||||||||||||||||
3. | Jankura Karol | 1 | 1 | |||||||||||||||||||||||||
VÝBORNÁ - Počet ČK v kole: | ČK | |||||||||||||||||||||||||||
# | Meno | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | Spolu |
1. | Maliňák Pavol | 1 | 1 | |||||||||||||||||||||||||
2. | Mirga Emil 8709 | 1 | 1 | |||||||||||||||||||||||||
3. | Mirga Vladimír 9205 | 1 | 1 | |||||||||||||||||||||||||
4. | Potanecký Michal | 1 | 1 | |||||||||||||||||||||||||
OFK SPIŠSKÁ TEPLICA - Počet ČK v kole: | ČK | |||||||||||||||||||||||||||
# | Meno | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | Spolu |
1. | Kall František | 1 | 1 | |||||||||||||||||||||||||
2. | Barila Martin | 1 | 1 | |||||||||||||||||||||||||