Dnes oslavuje meniny : Matúš zajtra Móric
Sobota, 21. september 2019,

2. trieda žiaci sk. "A"

Rozpis zápasov v sezóne 2010/2011

Výnimky a poznámky:
Mengusovce v sobotu o 11:00 hod.

1. kolo (21.08.2010) o 14.00 hod.
SP.ŠTIAVNIK - SP.TEPLICA21.08.2010 14.00
BATIZOVCE - HOZELEC21.08.2010 14.00
V.TATRY - LUČIVNÁ21.08.2010 14.00
MENGUSOVCE - VERNÁR21.08.2010 14.00
MLYNICA - ST.LESNÁ21.08.2010 14.00
ŠTRBA - V.SLAVKOV21.08.2010 14.00
2. kolo (28.08.2010) o 14.00 hod.
MLYNICA - ŠTRBA28.08.2010 14.00
ST.LESNÁ - MENGUSOVCE28.08.2010 14.00
VERNÁR - V.TATRY28.08.2010 14.00
LUČIVNÁ - BATIZOVCE28.08.2010 14.00
HOZELEC - SP.ŠTIAVNIK28.08.2010 14.00
V.SLAVKOV - SP.TEPLICA28.08.2010 14.00
3. kolo (04.09.2010) o 13.30 hod.
MLYNICA - V.SLAVKOV04.09.2010 13.30
MENGUSOVCE - ŠTRBA04.09.2010 13.30
V.TATRY - ST.LESNÁ04.09.2010 13.30
BATIZOVCE - VERNÁR04.09.2010 13.30
SP.ŠTIAVNIK - LUČIVNÁ04.09.2010 13.30
SP.TEPLICA - HOZELEC04.09.2010 13.30
4. kolo (11.09.2010) o 13.30 hod.
V.SLAVKOV - HOZELEC11.09.2010 13.30
LUČIVNÁ - SP.TEPLICA11.09.2010 13.30
VERNÁR - SP.ŠTIAVNIK11.09.2010 13.30
ST.LESNÁ - BATIZOVCE11.09.2010 13.30
ŠTRBA - V.TATRY11.09.2010 13.30
MLYNICA - MENGUSOVCE11.09.2010 13.30
5. kolo (18.09.2010) o 13.00 hod.
MENGUSOVCE - V.SLAVKOV18.09.2010 13.00
V.TATRY - MLYNICA18.09.2010 13.00
BATIZOVCE - ŠTRBA18.09.2010 13.00
SP.ŠTIAVNIK - ST.LESNÁ18.09.2010 13.00
SP.TEPLICA - VERNÁR18.09.2010 13.00
HOZELEC - LUČIVNÁ18.09.2010 13.00
6. kolo (25.09.2010) o 13.00 hod.
V.SLAVKOV - LUČIVNÁ25.09.2010 13.00
VERNÁR - HOZELEC25.09.2010 13.00
ST.LESNÁ - SP.TEPLICA25.09.2010 13.00
ŠTRBA - SP.ŠTIAVNIK25.09.2010 13.00
MLYNICA - BATIZOVCE25.09.2010 13.00
MENGUSOVCE - V.TATRY25.09.2010 13.00
7. kolo (02.10.2010) o 12.30 hod.
V.TATRY - V.SLAVKOV02.10.2010 12.30
BATIZOVCE - MENGUSOVCE02.10.2010 12.30
SP.ŠTIAVNIK - MLYNICA02.10.2010 12.30
SP.TEPLICA - ŠTRBA02.10.2010 12.30
HOZELEC - ST.LESNÁ02.10.2010 12.30
LUČIVNÁ - VERNÁR02.10.2010 12.30
8. kolo (09.10.2010) o 12.30 hod.
V.TATRY - BATIZOVCE09.10.2010 12.30
MENGUSOVCE - SP.ŠTIAVNIK09.10.2010 12.30
MLYNICA - SP.TEPLICA09.10.2010 12.30
ŠTRBA - HOZELEC09.10.2010 12.30
LUČIVNÁ - ST.LESNÁ09.10.2010 12.30
V.SLAVKOV - VERNÁR09.10.2010 12.30
9. kolo (16.10.2010) o 12.00 hod.
BATIZOVCE - V.SLAVKOV16.10.2010 12.00
SP.ŠTIAVNIK - V.TATRY16.10.2010 12.00
SP.TEPLICA - MENGUSOVCE16.10.2010 12.00
HOZELEC - MLYNICA16.10.2010 12.00
LUČIVNÁ - ŠTRBA16.10.2010 12.00
VERNÁR - ST.LESNÁ16.10.2010 12.00
10. kolo (23.10.2010) o 12.00 hod.
SP.ŠTIAVNIK - BATIZOVCE23.10.2010 12.00
V.TATRY - SP.TEPLICA23.10.2010 12.00
MENGUSOVCE - HOZELEC23.10.2010 12.00
MLYNICA - LUČIVNÁ23.10.2010 12.00
ŠTRBA - VERNÁR23.10.2010 12.00
V.SLAVKOV - ST.LESNÁ23.10.2010 12.00
11. kolo (15.09.2010) o 10.30 hod.
ST.LESNÁ - ŠTRBA15.09.2010 10.30
VERNÁR - MLYNICA15.09.2010 10.30
LUČIVNÁ - MENGUSOVCE15.09.2010 10.30
HOZELEC - V.TATRY15.09.2010 10.30
SP.TEPLICA - BATIZOVCE15.09.2010 10.30
SP.ŠTIAVNIK - V.SLAVKOV15.09.2010 10.30
12. kolo (02.04.2011) o 13.30 hod.
V.SLAVKOV - ŠTRBA02.04.2011 13.30
ST.LESNÁ - MLYNICA02.04.2011 13.30
VERNÁR - MENGUSOVCE02.04.2011 13.30
LUČIVNÁ - V.TATRY02.04.2011 13.30
HOZELEC - BATIZOVCE02.04.2011 13.30
SP.TEPLICA - SP.ŠTIAVNIK02.04.2011 13.30
13. kolo (09.04.2011) o 13.30 hod.
ŠTRBA - MLYNICA09.04.2011 13.30
MENGUSOVCE - ST.LESNÁ21.04.2011 14.00
V.TATRY - VERNÁR21.04.2011 14.00
BATIZOVCE - LUČIVNÁ21.04.2011 16.00
SP.ŠTIAVNIK - HOZELEC09.04.2011 13.30
SP.TEPLICA - V.SLAVKOV09.04.2011 13.30
14. kolo (16.04.2011) o 14.00 hod.
V.SLAVKOV - MLYNICA16.04.2011 14.00
ŠTRBA - MENGUSOVCE16.04.2011 14.00
ST.LESNÁ - V.TATRY16.04.2011 14.00
VERNÁR - BATIZOVCE16.04.2011 14.00
LUČIVNÁ - SP.ŠTIAVNIK16.04.2011 14.00
HOZELEC - SP.TEPLICA16.04.2011 14.00
15. kolo (23.04.2011) o 14.00 hod.
HOZELEC - V.SLAVKOV23.04.2011 14.00
SP.TEPLICA - LUČIVNÁ23.04.2011 14.00
SP.ŠTIAVNIK - VERNÁR23.04.2011 14.00
BATIZOVCE - ST.LESNÁ23.04.2011 14.00
V.TATRY - ŠTRBA23.04.2011 14.00
MENGUSOVCE - MLYNICA23.04.2011 14.00
16. kolo (30.04.2011) o 14.00 hod.
V.SLAVKOV - MENGUSOVCE30.04.2011 14.00
MLYNICA - V.TATRY30.04.2011 14.00
ŠTRBA - BATIZOVCE30.04.2011 14.00
ST.LESNÁ - SP.ŠTIAVNIK30.04.2011 14.00
VERNÁR - SP.TEPLICA30.04.2011 14.00
LUČIVNÁ - HOZELEC30.04.2011 14.00
17. kolo (07.05.2011) o 14.30 hod.
LUČIVNÁ - V.SLAVKOV07.05.2011 14.30
HOZELEC - VERNÁR07.05.2011 14.30
SP.TEPLICA - ST.LESNÁ07.05.2011 14.30
SP.ŠTIAVNIK - ŠTRBA07.05.2011 14.30
BATIZOVCE - MLYNICA07.05.2011 14.30
V.TATRY - MENGUSOVCE07.05.2011 14.30
18. kolo (14.05.2011) o 14.30 hod.
V.SLAVKOV - V.TATRY14.05.2011 14.30
MENGUSOVCE - BATIZOVCE14.05.2011 14.30
MLYNICA - SP.ŠTIAVNIK14.05.2011 14.30
ŠTRBA - SP.TEPLICA14.05.2011 14.30
ST.LESNÁ - HOZELEC14.05.2011 14.30
VERNÁR - LUČIVNÁ14.05.2011 14.30
19. kolo (21.05.2011) o 15.00 hod.
BATIZOVCE - V.TATRY21.05.2011 15.00
SP.ŠTIAVNIK - MENGUSOVCE21.05.2011 15.00
SP.TEPLICA - MLYNICA21.05.2011 15.00
HOZELEC - ŠTRBA21.05.2011 15.00
ST.LESNÁ - LUČIVNÁ21.05.2011 15.00
VERNÁR - V.SLAVKOV21.05.2011 15.00
20. kolo (28.05.2011) o 15.00 hod.
V.SLAVKOV - BATIZOVCE28.05.2011 15.00
V.TATRY - SP.ŠTIAVNIK02.06.2011 16.30
MENGUSOVCE - SP.TEPLICA28.05.2011 15.00
MLYNICA - HOZELEC28.05.2011 15.00
ŠTRBA - LUČIVNÁ28.05.2011 15.00
ST.LESNÁ - VERNÁR28.05.2011 15.00
21. kolo (04.06.2011) o 15.00 hod.
BATIZOVCE - SP.ŠTIAVNIK04.06.2011 15.00
SP.TEPLICA - V.TATRY04.06.2011 15.00
HOZELEC - MENGUSOVCE04.06.2011 15.00
LUČIVNÁ - MLYNICA04.06.2011 15.00
VERNÁR - ŠTRBA04.06.2011 15.00
ST.LESNÁ - V.SLAVKOV04.06.2011 15.00
22. kolo (11.06.2011) o 15.00 hod.
ŠTRBA - ST.LESNÁ11.06.2011 15.00
MLYNICA - VERNÁR11.06.2011 15.00
MENGUSOVCE - LUČIVNÁ11.06.2011 15.00
V.TATRY - HOZELEC11.06.2011 15.00
BATIZOVCE - SP.TEPLICA11.06.2011 15.00
V.SLAVKOV - SP.ŠTIAVNIK11.06.2011 15.00



 

Mapa domény Mapa domény | Tieto stránky vytvoril a dopĺňa Podtatranský futbalový zväz Poprad. | webdizajn: www.itstudio.sk