Dnes oslavuje meniny : Adrián zajtra Gabriel
Sobota, 23. marec 2019,

1. trieda žiaci

Rozpis zápasov v sezóne 2010/2011

Výnimky a poznámky:
Hranovnica v sobotu o 11:00 hod.
V.Lomnica v sobotu o 11:00 hod.

1. kolo (21.08.2010) o 14.00 hod.
SP.BYSTRÉ - MLYNČEKY21.08.2010 14.00
L.TEPLIČKA - STRÁŽE21.08.2010 14.00
HORKA - VÝBORNÁ21.08.2010 14.00
SP.ST.VES - KRAVANY21.08.2010 14.00
V.LOMNICA - HRANOVNICA21.08.2010 14.00
VIKARTOVCE - TOPOREC21.08.2010 14.00
2. kolo (28.08.2010) o 14.00 hod.
SP.BYSTRÉ - L.TEPLIČKA28.08.2010 14.00
STRÁŽE - HORKA28.08.2010 14.00
VÝBORNÁ - SP.ST.VES28.08.2010 14.00
KRAVANY - V.LOMNICA28.08.2010 14.00
HRANOVNICA - VIKARTOVCE28.08.2010 14.00
MLYNČEKY - TOPOREC28.08.2010 14.00
3. kolo (04.09.2010) o 13.30 hod.
TOPOREC - HRANOVNICA04.09.2010 13.30
VIKARTOVCE - KRAVANY04.09.2010 13.30
V.LOMNICA - VÝBORNÁ04.09.2010 13.30
SP.ST.VES - STRÁŽE04.09.2010 13.30
HORKA - SP.BYSTRÉ04.09.2010 13.30
L.TEPLIČKA - MLYNČEKY04.09.2010 13.30
4. kolo (11.09.2010) o 13.30 hod.
L.TEPLIČKA - HORKA11.09.2010 13.30
SP.BYSTRÉ - SP.ST.VES11.09.2010 13.30
STRÁŽE - V.LOMNICA11.09.2010 13.30
VÝBORNÁ - VIKARTOVCE11.09.2010 13.30
KRAVANY - TOPOREC11.09.2010 13.30
MLYNČEKY - HRANOVNICA11.09.2010 13.30
5. kolo (18.09.2010) o 13.00 hod.
HRANOVNICA - KRAVANY18.09.2010 13.00
TOPOREC - VÝBORNÁ18.09.2010 13.00
VIKARTOVCE - STRÁŽE18.09.2010 13.00
V.LOMNICA - SP.BYSTRÉ18.09.2010 13.00
SP.ST.VES - L.TEPLIČKA18.09.2010 13.00
HORKA - MLYNČEKY18.09.2010 13.00
6. kolo (25.09.2010) o 13.00 hod.
HORKA - SP.ST.VES25.09.2010 13.00
L.TEPLIČKA - V.LOMNICA25.09.2010 13.00
SP.BYSTRÉ - VIKARTOVCE25.09.2010 13.00
STRÁŽE - TOPOREC25.09.2010 13.00
VÝBORNÁ - HRANOVNICA25.09.2010 13.00
MLYNČEKY - KRAVANY25.09.2010 13.00
7. kolo (02.10.2010) o 12.30 hod.
KRAVANY - VÝBORNÁ02.10.2010 12.30
HRANOVNICA - STRÁŽE02.10.2010 12.30
TOPOREC - SP.BYSTRÉ02.10.2010 12.30
VIKARTOVCE - L.TEPLIČKA02.10.2010 12.30
V.LOMNICA - HORKA02.10.2010 12.30
SP.ST.VES - MLYNČEKY02.10.2010 12.30
8. kolo (09.10.2010) o 12.30 hod.
SP.ST.VES - V.LOMNICA09.10.2010 12.30
HORKA - VIKARTOVCE09.10.2010 12.30
L.TEPLIČKA - TOPOREC09.10.2010 12.30
SP.BYSTRÉ - HRANOVNICA09.10.2010 12.30
STRÁŽE - KRAVANY09.10.2010 12.30
MLYNČEKY - VÝBORNÁ09.10.2010 12.30
9. kolo (16.10.2010) o 12.00 hod.
VÝBORNÁ - STRÁŽE16.10.2010 12.00
KRAVANY - SP.BYSTRÉ16.10.2010 12.00
HRANOVNICA - L.TEPLIČKA16.10.2010 12.00
TOPOREC - HORKA16.10.2010 12.00
VIKARTOVCE - SP.ST.VES16.10.2010 12.00
V.LOMNICA - MLYNČEKY16.10.2010 12.00
10. kolo (23.10.2010) o 12.00 hod.
V.LOMNICA - VIKARTOVCE23.10.2010 12.00
SP.ST.VES - TOPOREC23.10.2010 12.00
HORKA - HRANOVNICA23.10.2010 12.00
L.TEPLIČKA - KRAVANY23.10.2010 12.00
SP.BYSTRÉ - VÝBORNÁ23.10.2010 12.00
MLYNČEKY - STRÁŽE23.10.2010 12.00
11. kolo (15.09.2010) o 10.30 hod.
STRÁŽE - SP.BYSTRÉ15.09.2010 10.30
VÝBORNÁ - L.TEPLIČKA15.09.2010 10.30
KRAVANY - HORKA15.09.2010 10.30
HRANOVNICA - SP.ST.VES15.09.2010 10.30
TOPOREC - V.LOMNICA15.09.2010 10.30
VIKARTOVCE - MLYNČEKY15.09.2010 10.30
12. kolo (02.04.2011) o 13.30 hod.
MLYNČEKY - SP.BYSTRÉ02.04.2011 13.30
STRÁŽE - L.TEPLIČKA02.04.2011 13.30
VÝBORNÁ - HORKA02.04.2011 13.30
KRAVANY - SP.ST.VES02.04.2011 13.30
HRANOVNICA - V.LOMNICA02.04.2011 13.30
TOPOREC - VIKARTOVCE02.04.2011 13.30
13. kolo (09.04.2011) o 13.30 hod.
TOPOREC - MLYNČEKY09.04.2011 13.30
VIKARTOVCE - HRANOVNICA09.04.2011 13.30
V.LOMNICA - KRAVANY09.04.2011 13.30
SP.ST.VES - VÝBORNÁ09.04.2011 13.30
HORKA - STRÁŽE09.04.2011 13.30
L.TEPLIČKA - SP.BYSTRÉ09.04.2011 13.30
14. kolo (16.04.2011) o 14.00 hod.
MLYNČEKY - L.TEPLIČKA16.04.2011 14.00
SP.BYSTRÉ - HORKA16.04.2011 14.00
STRÁŽE - SP.ST.VES16.04.2011 14.00
VÝBORNÁ - V.LOMNICA16.04.2011 14.00
KRAVANY - VIKARTOVCE16.04.2011 14.00
HRANOVNICA - TOPOREC16.04.2011 14.00
15. kolo (23.04.2011) o 14.00 hod.
HRANOVNICA - MLYNČEKY23.04.2011 14.00
TOPOREC - KRAVANY23.04.2011 14.00
VIKARTOVCE - VÝBORNÁ23.04.2011 14.00
V.LOMNICA - STRÁŽE23.04.2011 14.00
SP.ST.VES - SP.BYSTRÉ23.04.2011 14.00
HORKA - L.TEPLIČKA23.04.2011 14.00
16. kolo (30.04.2011) o 14.00 hod.
MLYNČEKY - HORKA30.04.2011 14.00
L.TEPLIČKA - SP.ST.VES30.04.2011 14.00
SP.BYSTRÉ - V.LOMNICA30.04.2011 14.00
STRÁŽE - VIKARTOVCE30.04.2011 14.00
VÝBORNÁ - TOPOREC30.04.2011 14.00
KRAVANY - HRANOVNICA30.04.2011 14.00
17. kolo (07.05.2011) o 14.30 hod.
KRAVANY - MLYNČEKY07.05.2011 14.30
HRANOVNICA - VÝBORNÁ07.05.2011 14.30
TOPOREC - STRÁŽE07.05.2011 14.30
VIKARTOVCE - SP.BYSTRÉ07.05.2011 14.30
V.LOMNICA - L.TEPLIČKA07.05.2011 14.30
SP.ST.VES - HORKA07.05.2011 14.30
18. kolo (14.05.2011) o 14.30 hod.
MLYNČEKY - SP.ST.VES14.05.2011 14.30
HORKA - V.LOMNICA14.05.2011 14.30
L.TEPLIČKA - VIKARTOVCE14.05.2011 14.30
SP.BYSTRÉ - TOPOREC14.05.2011 14.30
STRÁŽE - HRANOVNICA14.05.2011 14.30
VÝBORNÁ - KRAVANY14.05.2011 14.30
19. kolo (21.05.2011) o 15.00 hod.
VÝBORNÁ - MLYNČEKY21.05.2011 15.00
KRAVANY - STRÁŽE21.05.2011 15.00
HRANOVNICA - SP.BYSTRÉ21.05.2011 15.00
TOPOREC - L.TEPLIČKA21.05.2011 15.00
VIKARTOVCE - HORKA21.05.2011 15.00
V.LOMNICA - SP.ST.VES21.05.2011 15.00
20. kolo (28.05.2011) o 15.00 hod.
MLYNČEKY - V.LOMNICA28.05.2011 15.00
SP.ST.VES - VIKARTOVCE28.05.2011 15.00
HORKA - TOPOREC28.05.2011 15.00
L.TEPLIČKA - HRANOVNICA28.05.2011 15.00
SP.BYSTRÉ - KRAVANY28.05.2011 15.00
STRÁŽE - VÝBORNÁ28.05.2011 15.00
21. kolo (04.06.2011) o 15.00 hod.
VIKARTOVCE - V.LOMNICA04.06.2011 15.00
TOPOREC - SP.ST.VES04.06.2011 15.00
HRANOVNICA - HORKA04.06.2011 15.00
KRAVANY - L.TEPLIČKA04.06.2011 15.00
VÝBORNÁ - SP.BYSTRÉ04.06.2011 15.00
STRÁŽE - MLYNČEKY04.06.2011 15.00
22. kolo (11.06.2011) o 15.00 hod.
SP.BYSTRÉ - STRÁŽE11.06.2011 15.00
L.TEPLIČKA - VÝBORNÁ11.06.2011 15.00
HORKA - KRAVANY11.06.2011 15.00
SP.ST.VES - HRANOVNICA11.06.2011 15.00
V.LOMNICA - TOPOREC11.06.2011 15.00
MLYNČEKY - VIKARTOVCE11.06.2011 15.00



 

Mapa domény Mapa domény | Tieto stránky vytvoril a dopĺňa Podtatranský futbalový zväz Poprad. | webdizajn: www.itstudio.sk