Dnes oslavuje meniny : Iľja, Eliáš zajtra Daniel
Sobota, 20. júl 2019,

1. "Kamzík" trieda

Rozpis zápasov v sezóne 2010/2011

Výnimky a poznámky:
Spišská Belá domáce stretnutia na ihrisku v Strážkach
PP-Veľká domáce stretnutia v nedeľu o 10:30 hod.

1. kolo (01.08.2010) o 17.00 hod.
Slávia Dunajec SPIŠKÁ STARÁ VES - OFK JÁNOVCE01.08.2010 17.00
ŠK Zemedar POPRAD-STRÁŽE - OFK VIKARTOVCE01.08.2010 17.00
TJ Baník HORKA - TOPOREC01.08.2010 17.00
FC POPRAD-VEĽKÁ - OFK KRAVANY01.08.2010 17.00
OŠK SPIŠSKÝ ŠTVRTOK - 1. FC MENGUSOVCE01.08.2010 17.00
TJ Družstevník BATIZOVCE - MŠK Slavoj SPIŠKÁ BELÁ01.08.2010 17.00
Tatran MLYNČEKY - Partizán VERNÁR01.08.2010 17.00
OFK VEĽKÝ SLAVKOV - FK VEĽKÁ LOMNICA01.08.2010 17.00
2. kolo (08.08.2010) o 17.00 hod.
OFK JÁNOVCE - FK VEĽKÁ LOMNICA08.08.2010 17.00
Partizán VERNÁR - OFK VEĽKÝ SLAVKOV08.08.2010 17.00
MŠK Slavoj SPIŠKÁ BELÁ - Tatran MLYNČEKY08.08.2010 17.00
1. FC MENGUSOVCE - TJ Družstevník BATIZOVCE08.08.2010 17.00
OFK KRAVANY - OŠK SPIŠSKÝ ŠTVRTOK08.08.2010 17.00
TOPOREC - FC POPRAD-VEĽKÁ08.08.2010 17.00
OFK VIKARTOVCE - TJ Baník HORKA08.08.2010 17.00
Slávia Dunajec SPIŠKÁ STARÁ VES - ŠK Zemedar POPRAD-STRÁŽE08.08.2010 17.00
3. kolo (15.08.2010) o 17.00 hod.
ŠK Zemedar POPRAD-STRÁŽE - OFK JÁNOVCE15.08.2010 17.00
TJ Baník HORKA - Slávia Dunajec SPIŠKÁ STARÁ VES15.08.2010 17.00
FC POPRAD-VEĽKÁ - OFK VIKARTOVCE15.08.2010 17.00
OŠK SPIŠSKÝ ŠTVRTOK - TOPOREC15.08.2010 17.00
TJ Družstevník BATIZOVCE - OFK KRAVANY15.08.2010 17.00
Tatran MLYNČEKY - 1. FC MENGUSOVCE15.08.2010 17.00
OFK VEĽKÝ SLAVKOV - MŠK Slavoj SPIŠKÁ BELÁ15.08.2010 17.00
FK VEĽKÁ LOMNICA - Partizán VERNÁR15.08.2010 17.00
4. kolo (22.08.2010) o 16.30 hod.
OFK JÁNOVCE - Partizán VERNÁR22.08.2010 16.30
MŠK Slavoj SPIŠKÁ BELÁ - FK VEĽKÁ LOMNICA22.08.2010 16.30
1. FC MENGUSOVCE - OFK VEĽKÝ SLAVKOV22.08.2010 16.30
OFK KRAVANY - Tatran MLYNČEKY22.08.2010 16.30
TOPOREC - TJ Družstevník BATIZOVCE22.08.2010 16.30
OFK VIKARTOVCE - OŠK SPIŠSKÝ ŠTVRTOK22.08.2010 16.30
Slávia Dunajec SPIŠKÁ STARÁ VES - FC POPRAD-VEĽKÁ22.08.2010 16.30
ŠK Zemedar POPRAD-STRÁŽE - TJ Baník HORKA22.08.2010 16.30
5. kolo (29.08.2010) o 16.30 hod.
Partizán VERNÁR - MŠK Slavoj SPIŠKÁ BELÁ29.08.2010 16.30
FK VEĽKÁ LOMNICA - 1. FC MENGUSOVCE29.08.2010 16.30
OFK KRAVANY - OFK VEĽKÝ SLAVKOV29.08.2010 16.30
Tatran MLYNČEKY - TOPOREC29.08.2010 16.30
TJ Družstevník BATIZOVCE - OFK VIKARTOVCE29.08.2010 16.30
OŠK SPIŠSKÝ ŠTVRTOK - Slávia Dunajec SPIŠKÁ STARÁ VES29.08.2010 16.30
FC POPRAD-VEĽKÁ - ŠK Zemedar POPRAD-STRÁŽE29.08.2010 16.30
TJ Baník HORKA - OFK JÁNOVCE29.08.2010 16.30
6. kolo (05.09.2010) o 16.00 hod.
TJ Baník HORKA - FC POPRAD-VEĽKÁ05.09.2010 16.00
ŠK Zemedar POPRAD-STRÁŽE - OŠK SPIŠSKÝ ŠTVRTOK05.09.2010 16.00
Slávia Dunajec SPIŠKÁ STARÁ VES - TJ Družstevník BATIZOVCE05.09.2010 16.00
OFK VIKARTOVCE - Tatran MLYNČEKY05.09.2010 16.00
TOPOREC - OFK VEĽKÝ SLAVKOV05.09.2010 16.00
FK VEĽKÁ LOMNICA - OFK KRAVANY05.09.2010 16.00
1. FC MENGUSOVCE - Partizán VERNÁR05.09.2010 16.00
OFK JÁNOVCE - MŠK Slavoj SPIŠKÁ BELÁ05.09.2010 16.00
7. kolo (12.09.2010) o 16.00 hod.
FC POPRAD-VEĽKÁ - OFK JÁNOVCE12.09.2010 16.00
OŠK SPIŠSKÝ ŠTVRTOK - TJ Baník HORKA12.09.2010 16.00
TJ Družstevník BATIZOVCE - ŠK Zemedar POPRAD-STRÁŽE12.09.2010 16.00
Tatran MLYNČEKY - Slávia Dunajec SPIŠKÁ STARÁ VES12.09.2010 16.00
OFK VEĽKÝ SLAVKOV - OFK VIKARTOVCE12.09.2010 16.00
FK VEĽKÁ LOMNICA - TOPOREC12.09.2010 16.00
Partizán VERNÁR - OFK KRAVANY12.09.2010 16.00
MŠK Slavoj SPIŠKÁ BELÁ - 1. FC MENGUSOVCE12.09.2010 16.00
8. kolo (19.09.2010) o 15.30 hod.
OŠK SPIŠSKÝ ŠTVRTOK - FC POPRAD-VEĽKÁ19.09.2010 15.30
TJ Baník HORKA - TJ Družstevník BATIZOVCE19.09.2010 15.30
ŠK Zemedar POPRAD-STRÁŽE - Tatran MLYNČEKY19.09.2010 15.30
Slávia Dunajec SPIŠKÁ STARÁ VES - OFK VEĽKÝ SLAVKOV19.09.2010 15.30
OFK VIKARTOVCE - FK VEĽKÁ LOMNICA19.09.2010 15.30
TOPOREC - Partizán VERNÁR19.09.2010 15.30
OFK KRAVANY - MŠK Slavoj SPIŠKÁ BELÁ19.09.2010 15.30
OFK JÁNOVCE - 1. FC MENGUSOVCE19.09.2010 15.30
9. kolo (26.09.2010) o 15.30 hod.
OŠK SPIŠSKÝ ŠTVRTOK - OFK JÁNOVCE26.09.2010 15.30
TJ Družstevník BATIZOVCE - FC POPRAD-VEĽKÁ26.09.2010 15.30
Tatran MLYNČEKY - TJ Baník HORKA26.09.2010 15.30
OFK VEĽKÝ SLAVKOV - ŠK Zemedar POPRAD-STRÁŽE26.09.2010 15.30
FK VEĽKÁ LOMNICA - Slávia Dunajec SPIŠKÁ STARÁ VES26.09.2010 15.30
Partizán VERNÁR - OFK VIKARTOVCE26.09.2010 15.30
MŠK Slavoj SPIŠKÁ BELÁ - TOPOREC26.09.2010 15.30
1. FC MENGUSOVCE - OFK KRAVANY26.09.2010 15.30
10. kolo (03.10.2010) o 15.00 hod.
OFK JÁNOVCE - OFK KRAVANY03.10.2010 15.00
TOPOREC - 1. FC MENGUSOVCE03.10.2010 15.00
OFK VIKARTOVCE - MŠK Slavoj SPIŠKÁ BELÁ03.10.2010 15.00
Slávia Dunajec SPIŠKÁ STARÁ VES - Partizán VERNÁR03.10.2010 15.00
ŠK Zemedar POPRAD-STRÁŽE - FK VEĽKÁ LOMNICA03.10.2010 15.00
TJ Baník HORKA - OFK VEĽKÝ SLAVKOV03.10.2010 15.00
FC POPRAD-VEĽKÁ - Tatran MLYNČEKY03.10.2010 15.00
OŠK SPIŠSKÝ ŠTVRTOK - TJ Družstevník BATIZOVCE03.10.2010 15.00
11. kolo (10.10.2010) o 15.00 hod.
TJ Družstevník BATIZOVCE - OFK JÁNOVCE10.10.2010 15.00
Tatran MLYNČEKY - OŠK SPIŠSKÝ ŠTVRTOK10.10.2010 15.00
OFK VEĽKÝ SLAVKOV - FC POPRAD-VEĽKÁ10.10.2010 15.00
FK VEĽKÁ LOMNICA - TJ Baník HORKA10.10.2010 15.00
Partizán VERNÁR - ŠK Zemedar POPRAD-STRÁŽE10.10.2010 15.00
MŠK Slavoj SPIŠKÁ BELÁ - Slávia Dunajec SPIŠKÁ STARÁ VES10.10.2010 15.00
1. FC MENGUSOVCE - OFK VIKARTOVCE10.10.2010 15.00
OFK KRAVANY - TOPOREC10.10.2010 15.00
12. kolo (17.10.2010) o 14.30 hod.
OFK JÁNOVCE - TOPOREC17.10.2010 14.30
OFK VIKARTOVCE - OFK KRAVANY17.10.2010 14.30
Slávia Dunajec SPIŠKÁ STARÁ VES - 1. FC MENGUSOVCE17.10.2010 14.30
ŠK Zemedar POPRAD-STRÁŽE - MŠK Slavoj SPIŠKÁ BELÁ17.10.2010 14.30
TJ Baník HORKA - Partizán VERNÁR17.10.2010 14.30
FC POPRAD-VEĽKÁ - FK VEĽKÁ LOMNICA17.10.2010 14.30
OŠK SPIŠSKÝ ŠTVRTOK - OFK VEĽKÝ SLAVKOV17.10.2010 14.30
TJ Družstevník BATIZOVCE - Tatran MLYNČEKY17.10.2010 14.30
13. kolo (24.10.2010) o 14.30 hod.
Tatran MLYNČEKY - OFK JÁNOVCE24.10.2010 14.30
OFK VEĽKÝ SLAVKOV - TJ Družstevník BATIZOVCE24.10.2010 14.30
FK VEĽKÁ LOMNICA - OŠK SPIŠSKÝ ŠTVRTOK24.10.2010 14.30
Partizán VERNÁR - FC POPRAD-VEĽKÁ24.10.2010 14.30
MŠK Slavoj SPIŠKÁ BELÁ - TJ Baník HORKA24.10.2010 14.30
1. FC MENGUSOVCE - ŠK Zemedar POPRAD-STRÁŽE24.10.2010 14.30
OFK KRAVANY - Slávia Dunajec SPIŠKÁ STARÁ VES24.10.2010 14.30
TOPOREC - OFK VIKARTOVCE24.10.2010 14.30
14. kolo (01.09.2010) o 16.00 hod.
Tatran MLYNČEKY - OFK VEĽKÝ SLAVKOV01.09.2010 16.00
TJ Družstevník BATIZOVCE - FK VEĽKÁ LOMNICA01.09.2010 16.00
OŠK SPIŠSKÝ ŠTVRTOK - Partizán VERNÁR01.09.2010 16.00
FC POPRAD-VEĽKÁ - MŠK Slavoj SPIŠKÁ BELÁ01.09.2010 16.00
TJ Baník HORKA - 1. FC MENGUSOVCE01.09.2010 16.00
ŠK Zemedar POPRAD-STRÁŽE - OFK KRAVANY01.09.2010 16.00
Slávia Dunajec SPIŠKÁ STARÁ VES - TOPOREC01.09.2010 16.00
OFK JÁNOVCE - OFK VIKARTOVCE01.09.2010 16.00
15. kolo (15.09.2010) o 16.00 hod.
OFK VIKARTOVCE - Slávia Dunajec SPIŠKÁ STARÁ VES15.09.2010 16.00
TOPOREC - ŠK Zemedar POPRAD-STRÁŽE15.09.2010 16.00
OFK KRAVANY - TJ Baník HORKA15.09.2010 16.00
1. FC MENGUSOVCE - FC POPRAD-VEĽKÁ15.09.2010 16.00
MŠK Slavoj SPIŠKÁ BELÁ - OŠK SPIŠSKÝ ŠTVRTOK15.09.2010 16.00
Partizán VERNÁR - TJ Družstevník BATIZOVCE15.09.2010 16.00
FK VEĽKÁ LOMNICA - Tatran MLYNČEKY15.09.2010 16.00
OFK VEĽKÝ SLAVKOV - OFK JÁNOVCE15.09.2010 16.00
16. kolo (31.10.2010) o 14.00 hod.
FK VEĽKÁ LOMNICA - OFK VEĽKÝ SLAVKOV31.10.2010 14.00
Partizán VERNÁR - Tatran MLYNČEKY31.10.2010 14.00
MŠK Slavoj SPIŠKÁ BELÁ - TJ Družstevník BATIZOVCE31.10.2010 14.00
1. FC MENGUSOVCE - OŠK SPIŠSKÝ ŠTVRTOK31.10.2010 14.00
OFK KRAVANY - FC POPRAD-VEĽKÁ31.10.2010 14.00
TOPOREC - TJ Baník HORKA31.10.2010 14.00
OFK VIKARTOVCE - ŠK Zemedar POPRAD-STRÁŽE31.10.2010 14.00
OFK JÁNOVCE - Slávia Dunajec SPIŠKÁ STARÁ VES31.10.2010 14.00
17. kolo (13.05.2011) o 17.00 hod.
ŠK Zemedar POPRAD-STRÁŽE - Slávia Dunajec SPIŠKÁ STARÁ VES13.05.2011 17.00
TJ Baník HORKA - OFK VIKARTOVCE13.05.2011 17.00
FC POPRAD-VEĽKÁ - TOPOREC13.05.2011 17.00
OŠK SPIŠSKÝ ŠTVRTOK - OFK KRAVANY13.05.2011 17.00
TJ Družstevník BATIZOVCE - 1. FC MENGUSOVCE13.05.2011 17.00
Tatran MLYNČEKY - MŠK Slavoj SPIŠKÁ BELÁ13.05.2011 17.00
OFK VEĽKÝ SLAVKOV - Partizán VERNÁR13.05.2011 17.00
FK VEĽKÁ LOMNICA - OFK JÁNOVCE13.05.2011 17.00
18. kolo (27.03.2011) o 15.30 hod.
Partizán VERNÁR - FK VEĽKÁ LOMNICA27.03.2011 15.30
MŠK Slavoj SPIŠKÁ BELÁ - OFK VEĽKÝ SLAVKOV27.03.2011 15.30
1. FC MENGUSOVCE - Tatran MLYNČEKY27.03.2011 15.30
OFK KRAVANY - TJ Družstevník BATIZOVCE27.03.2011 15.30
TOPOREC - OŠK SPIŠSKÝ ŠTVRTOK27.03.2011 15.30
OFK VIKARTOVCE - FC POPRAD-VEĽKÁ27.03.2011 15.30
Slávia Dunajec SPIŠKÁ STARÁ VES - TJ Baník HORKA27.03.2011 15.30
OFK JÁNOVCE - ŠK Zemedar POPRAD-STRÁŽE27.03.2011 15.30
19. kolo (03.04.2011) o 16.00 hod.
TJ Baník HORKA - ŠK Zemedar POPRAD-STRÁŽE03.04.2011 16.00
FC POPRAD-VEĽKÁ - Slávia Dunajec SPIŠKÁ STARÁ VES03.04.2011 16.00
OŠK SPIŠSKÝ ŠTVRTOK - OFK VIKARTOVCE03.04.2011 16.00
TJ Družstevník BATIZOVCE - TOPOREC03.04.2011 16.00
Tatran MLYNČEKY - OFK KRAVANY03.04.2011 16.00
OFK VEĽKÝ SLAVKOV - 1. FC MENGUSOVCE03.04.2011 16.00
FK VEĽKÁ LOMNICA - MŠK Slavoj SPIŠKÁ BELÁ03.04.2011 16.00
Partizán VERNÁR - OFK JÁNOVCE03.04.2011 16.00
20. kolo (10.04.2011) o 16.00 hod.
MŠK Slavoj SPIŠKÁ BELÁ - Partizán VERNÁR10.04.2011 16.00
1. FC MENGUSOVCE - FK VEĽKÁ LOMNICA10.04.2011 16.00
OFK VEĽKÝ SLAVKOV - OFK KRAVANY10.04.2011 16.00
TOPOREC - Tatran MLYNČEKY10.04.2011 16.00
OFK VIKARTOVCE - TJ Družstevník BATIZOVCE10.04.2011 16.00
Slávia Dunajec SPIŠKÁ STARÁ VES - OŠK SPIŠSKÝ ŠTVRTOK10.04.2011 16.00
ŠK Zemedar POPRAD-STRÁŽE - FC POPRAD-VEĽKÁ10.04.2011 16.00
OFK JÁNOVCE - TJ Baník HORKA10.04.2011 16.00
21. kolo (17.04.2011) o 16.30 hod.
FC POPRAD-VEĽKÁ - TJ Baník HORKA17.04.2011 16.30
OŠK SPIŠSKÝ ŠTVRTOK - ŠK Zemedar POPRAD-STRÁŽE17.04.2011 16.30
TJ Družstevník BATIZOVCE - Slávia Dunajec SPIŠKÁ STARÁ VES17.04.2011 16.30
Tatran MLYNČEKY - OFK VIKARTOVCE17.04.2011 16.30
OFK VEĽKÝ SLAVKOV - TOPOREC17.04.2011 16.30
OFK KRAVANY - FK VEĽKÁ LOMNICA17.04.2011 16.30
Partizán VERNÁR - 1. FC MENGUSOVCE17.04.2011 16.30
MŠK Slavoj SPIŠKÁ BELÁ - OFK JÁNOVCE17.04.2011 16.30
22. kolo (24.04.2011) o 16.30 hod.
1. FC MENGUSOVCE - MŠK Slavoj SPIŠKÁ BELÁ24.04.2011 16.30
OFK KRAVANY - Partizán VERNÁR24.04.2011 16.30
TOPOREC - FK VEĽKÁ LOMNICA24.04.2011 16.30
OFK VIKARTOVCE - OFK VEĽKÝ SLAVKOV24.04.2011 16.30
Slávia Dunajec SPIŠKÁ STARÁ VES - Tatran MLYNČEKY24.04.2011 16.30
ŠK Zemedar POPRAD-STRÁŽE - TJ Družstevník BATIZOVCE24.04.2011 16.30
TJ Baník HORKA - OŠK SPIŠSKÝ ŠTVRTOK24.04.2011 16.30
OFK JÁNOVCE - FC POPRAD-VEĽKÁ24.04.2011 16.30
23. kolo (01.05.2011) o 17.00 hod.
FC POPRAD-VEĽKÁ - OŠK SPIŠSKÝ ŠTVRTOK01.05.2011 17.00
TJ Družstevník BATIZOVCE - TJ Baník HORKA01.05.2011 17.00
Tatran MLYNČEKY - ŠK Zemedar POPRAD-STRÁŽE01.05.2011 17.00
OFK VEĽKÝ SLAVKOV - Slávia Dunajec SPIŠKÁ STARÁ VES01.05.2011 17.00
FK VEĽKÁ LOMNICA - OFK VIKARTOVCE01.05.2011 17.00
Partizán VERNÁR - TOPOREC01.05.2011 17.00
MŠK Slavoj SPIŠKÁ BELÁ - OFK KRAVANY01.05.2011 17.00
1. FC MENGUSOVCE - OFK JÁNOVCE01.05.2011 17.00
24. kolo (08.05.2011) o 17.00 hod.
OFK JÁNOVCE - OŠK SPIŠSKÝ ŠTVRTOK08.05.2011 17.00
FC POPRAD-VEĽKÁ - TJ Družstevník BATIZOVCE08.05.2011 17.00
TJ Baník HORKA - Tatran MLYNČEKY08.05.2011 17.00
ŠK Zemedar POPRAD-STRÁŽE - OFK VEĽKÝ SLAVKOV08.05.2011 17.00
Slávia Dunajec SPIŠKÁ STARÁ VES - FK VEĽKÁ LOMNICA08.05.2011 17.00
OFK VIKARTOVCE - Partizán VERNÁR08.05.2011 17.00
TOPOREC - MŠK Slavoj SPIŠKÁ BELÁ08.05.2011 17.00
OFK KRAVANY - 1. FC MENGUSOVCE08.05.2011 17.00
25. kolo (15.05.2011) o 17.00 hod.
OFK KRAVANY - OFK JÁNOVCE15.05.2011 17.00
1. FC MENGUSOVCE - TOPOREC15.05.2011 17.00
MŠK Slavoj SPIŠKÁ BELÁ - OFK VIKARTOVCE15.05.2011 17.00
Partizán VERNÁR - Slávia Dunajec SPIŠKÁ STARÁ VES15.05.2011 17.00
FK VEĽKÁ LOMNICA - ŠK Zemedar POPRAD-STRÁŽE15.05.2011 17.00
OFK VEĽKÝ SLAVKOV - TJ Baník HORKA15.05.2011 17.00
Tatran MLYNČEKY - FC POPRAD-VEĽKÁ15.05.2011 17.00
TJ Družstevník BATIZOVCE - OŠK SPIŠSKÝ ŠTVRTOK15.05.2011 17.00
26. kolo (22.05.2011) o 17.30 hod.
TOPOREC - OFK KRAVANY22.05.2011 17.30
OFK VIKARTOVCE - 1. FC MENGUSOVCE22.05.2011 17.30
Slávia Dunajec SPIŠKÁ STARÁ VES - MŠK Slavoj SPIŠKÁ BELÁ22.05.2011 17.30
ŠK Zemedar POPRAD-STRÁŽE - Partizán VERNÁR22.05.2011 17.30
TJ Baník HORKA - FK VEĽKÁ LOMNICA22.05.2011 17.30
FC POPRAD-VEĽKÁ - OFK VEĽKÝ SLAVKOV22.05.2011 17.30
OŠK SPIŠSKÝ ŠTVRTOK - Tatran MLYNČEKY22.05.2011 17.30
OFK JÁNOVCE - TJ Družstevník BATIZOVCE22.05.2011 17.30
27. kolo (29.05.2011) o 17.30 hod.
Tatran MLYNČEKY - TJ Družstevník BATIZOVCE29.05.2011 17.30
OFK VEĽKÝ SLAVKOV - OŠK SPIŠSKÝ ŠTVRTOK29.05.2011 17.30
FK VEĽKÁ LOMNICA - FC POPRAD-VEĽKÁ29.05.2011 17.30
Partizán VERNÁR - TJ Baník HORKA29.05.2011 17.30
MŠK Slavoj SPIŠKÁ BELÁ - ŠK Zemedar POPRAD-STRÁŽE29.05.2011 17.30
1. FC MENGUSOVCE - Slávia Dunajec SPIŠKÁ STARÁ VES29.05.2011 17.30
OFK KRAVANY - OFK VIKARTOVCE29.05.2011 17.30
TOPOREC - OFK JÁNOVCE29.05.2011 17.30
28. kolo (05.06.2011) o 17.30 hod.
OFK VIKARTOVCE - TOPOREC05.06.2011 17.30
Slávia Dunajec SPIŠKÁ STARÁ VES - OFK KRAVANY05.06.2011 17.30
ŠK Zemedar POPRAD-STRÁŽE - 1. FC MENGUSOVCE05.06.2011 17.30
TJ Baník HORKA - MŠK Slavoj SPIŠKÁ BELÁ05.06.2011 17.30
FC POPRAD-VEĽKÁ - Partizán VERNÁR05.06.2011 17.30
OŠK SPIŠSKÝ ŠTVRTOK - FK VEĽKÁ LOMNICA05.06.2011 17.30
TJ Družstevník BATIZOVCE - OFK VEĽKÝ SLAVKOV05.06.2011 17.30
OFK JÁNOVCE - Tatran MLYNČEKY05.06.2011 17.30
29. kolo (12.06.2011) o 17.30 hod.
OFK VEĽKÝ SLAVKOV - Tatran MLYNČEKY12.06.2011 17.30
FK VEĽKÁ LOMNICA - TJ Družstevník BATIZOVCE12.06.2011 17.30
Partizán VERNÁR - OŠK SPIŠSKÝ ŠTVRTOK12.06.2011 17.30
MŠK Slavoj SPIŠKÁ BELÁ - FC POPRAD-VEĽKÁ12.06.2011 17.30
1. FC MENGUSOVCE - TJ Baník HORKA12.06.2011 17.30
OFK KRAVANY - ŠK Zemedar POPRAD-STRÁŽE12.06.2011 17.30
TOPOREC - Slávia Dunajec SPIŠKÁ STARÁ VES12.06.2011 17.30
OFK VIKARTOVCE - OFK JÁNOVCE12.06.2011 17.30
30. kolo (19.06.2011) o 18.00 hod.
Slávia Dunajec SPIŠKÁ STARÁ VES - OFK VIKARTOVCE19.06.2011 18.00
ŠK Zemedar POPRAD-STRÁŽE - TOPOREC19.06.2011 18.00
TJ Baník HORKA - OFK KRAVANY19.06.2011 18.00
FC POPRAD-VEĽKÁ - 1. FC MENGUSOVCE19.06.2011 18.00
OŠK SPIŠSKÝ ŠTVRTOK - MŠK Slavoj SPIŠKÁ BELÁ19.06.2011 18.00
TJ Družstevník BATIZOVCE - Partizán VERNÁR19.06.2011 18.00
Tatran MLYNČEKY - FK VEĽKÁ LOMNICA19.06.2011 18.00
OFK JÁNOVCE - OFK VEĽKÝ SLAVKOV19.06.2011 18.00



 

Mapa domény Mapa domény | Tieto stránky vytvoril a dopĺňa Podtatranský futbalový zväz Poprad. | webdizajn: www.itstudio.sk