Dnes oslavuje meniny : Henrich zajtra Drahomír
Pondelok, 15. júl 2024,

7.liga

Rozpis zápasov v sezóne 2015/2016

Výnimky a poznámky:
V.Slavkov - v sobotu v UHČ 6.ligy

1. kolo (09.08.2015) o 13.30 hod.
SP.ST.VES - GÁNOVCE09.08.2015 13.30
ŠUŇAVA - VLKOVÁ09.08.2015 13.30
HORKA - SP.TEPLICA09.08.2015 13.30
HUNCOVCE - JÁNOVCE09.08.2015 13.30
MLYNČEKY - LÚČIVNÁ09.08.2015 13.30
BIJACOVCE - SP.HANUŠOVCE09.08.2015 13.30
DRAVCE - SP.ŠTIAVNIK09.08.2015 13.30
2. kolo (16.08.2015) o 13.00 hod.
GÁNOVCE - SP.ŠTIAVNIK16.08.2015 13.00
SP.HANUŠOVCE - DRAVCE16.08.2015 13.00
LÚČIVNÁ - BIJACOVCE16.08.2015 13.00
JÁNOVCE - MLYNČEKY16.08.2015 13.00
SP.TEPLICA - HUNCOVCE16.08.2015 13.00
VLKOVÁ - HORKA16.08.2015 13.00
ŠUŇAVA - SP.ST.VES16.08.2015 13.00
3. kolo (23.08.2015) o 13.00 hod.
ŠUŇAVA - GÁNOVCE23.08.2015 13.00
HORKA - SP.ST.VES23.08.2015 13.00
HUNCOVCE - VLKOVÁ23.08.2015 13.00
MLYNČEKY - SP.TEPLICA23.08.2015 13.00
BIJACOVCE - JÁNOVCE23.08.2015 13.00
DRAVCE - LÚČIVNÁ23.08.2015 13.00
SP.ŠTIAVNIK - SP.HANUŠOVCE23.08.2015 13.00
4. kolo (30.08.2015) o 13.00 hod.
GÁNOVCE - SP.HANUŠOVCE30.08.2015 13.00
LÚČIVNÁ - SP.ŠTIAVNIK30.08.2015 13.00
JÁNOVCE - DRAVCE30.08.2015 13.00
SP.TEPLICA - BIJACOVCE30.08.2015 13.00
VLKOVÁ - MLYNČEKY30.08.2015 13.00
SP.ST.VES - HUNCOVCE30.08.2015 13.00
ŠUŇAVA - HORKA30.08.2015 13.00
5. kolo (06.09.2015) o 12.30 hod.
HORKA - GÁNOVCE06.09.2015 12.30
HUNCOVCE - ŠUŇAVA06.09.2015 12.30
MLYNČEKY - SP.ST.VES06.09.2015 12.30
BIJACOVCE - VLKOVÁ06.09.2015 12.30
DRAVCE - SP.TEPLICA06.09.2015 12.30
SP.ŠTIAVNIK - JÁNOVCE06.09.2015 12.30
SP.HANUŠOVCE - LÚČIVNÁ06.09.2015 12.30
6. kolo (13.09.2015) o 12.30 hod.
GÁNOVCE - LÚČIVNÁ13.09.2015 12.30
JÁNOVCE - SP.HANUŠOVCE15.09.2015 12.30
SP.TEPLICA - SP.ŠTIAVNIK13.09.2015 12.30
VLKOVÁ - DRAVCE13.09.2015 12.30
SP.ST.VES - BIJACOVCE13.09.2015 12.30
ŠUŇAVA - MLYNČEKY13.09.2015 12.30
HORKA - HUNCOVCE13.09.2015 12.30
7. kolo (20.09.2015) o 12.00 hod.
HUNCOVCE - GÁNOVCE20.09.2015 12.00
MLYNČEKY - HORKA20.09.2015 12.00
BIJACOVCE - ŠUŇAVA20.09.2015 12.00
DRAVCE - SP.ST.VES20.09.2015 12.00
SP.ŠTIAVNIK - VLKOVÁ20.09.2015 12.00
SP.HANUŠOVCE - SP.TEPLICA20.09.2015 12.00
LÚČIVNÁ - JÁNOVCE20.09.2015 12.00
8. kolo (27.09.2015) o 12.00 hod.
GÁNOVCE - JÁNOVCE27.09.2015 12.00
SP.TEPLICA - LÚČIVNÁ27.09.2015 12.00
VLKOVÁ - SP.HANUŠOVCE27.09.2015 12.00
SP.ST.VES - SP.ŠTIAVNIK27.09.2015 12.00
ŠUŇAVA - DRAVCE27.09.2015 12.00
HORKA - BIJACOVCE27.09.2015 12.00
HUNCOVCE - MLYNČEKY27.09.2015 12.00
9. kolo (04.10.2015) o 11.30 hod.
MLYNČEKY - GÁNOVCE04.10.2015 11.30
BIJACOVCE - HUNCOVCE04.10.2015 11.30
DRAVCE - HORKA04.10.2015 11.30
SP.ŠTIAVNIK - ŠUŇAVA04.10.2015 11.30
SP.HANUŠOVCE - SP.ST.VES04.10.2015 11.30
LÚČIVNÁ - VLKOVÁ04.10.2015 11.30
JÁNOVCE - SP.TEPLICA04.10.2015 11.30
10. kolo (11.10.2015) o 11.30 hod.
GÁNOVCE - SP.TEPLICA11.10.2015 11.30
VLKOVÁ - JÁNOVCE11.10.2015 11.30
SP.ST.VES - LÚČIVNÁ11.10.2015 11.30
ŠUŇAVA - SP.HANUŠOVCE11.10.2015 11.30
HORKA - SP.ŠTIAVNIK11.10.2015 11.30
HUNCOVCE - DRAVCE11.10.2015 11.30
MLYNČEKY - BIJACOVCE11.10.2015 11.30
11. kolo (18.10.2015) o 11.00 hod.
BIJACOVCE - GÁNOVCE18.10.2015 11.00
DRAVCE - MLYNČEKY18.10.2015 11.00
SP.ŠTIAVNIK - HUNCOVCE18.10.2015 11.00
SP.HANUŠOVCE - HORKA18.10.2015 11.00
LÚČIVNÁ - ŠUŇAVA18.10.2015 11.00
JÁNOVCE - SP.ST.VES18.10.2015 11.00
SP.TEPLICA - VLKOVÁ18.10.2015 11.00
12. kolo (25.10.2015) o 11.00 hod.
GÁNOVCE - VLKOVÁ25.10.2015 11.00
SP.ST.VES - SP.TEPLICA25.10.2015 11.00
ŠUŇAVA - JÁNOVCE25.10.2015 11.00
HORKA - LÚČIVNÁ25.10.2015 11.00
HUNCOVCE - SP.HANUŠOVCE25.10.2015 11.00
MLYNČEKY - SP.ŠTIAVNIK25.10.2015 11.00
BIJACOVCE - DRAVCE25.10.2015 11.00
13. kolo (01.11.2015) o 10.30 hod.
DRAVCE - GÁNOVCE01.11.2015 10.30
SP.ŠTIAVNIK - BIJACOVCE01.11.2015 10.30
SP.HANUŠOVCE - MLYNČEKY01.11.2015 10.30
LÚČIVNÁ - HUNCOVCE01.11.2015 10.30
JÁNOVCE - HORKA01.11.2015 10.30
SP.TEPLICA - ŠUŇAVA01.11.2015 10.30
VLKOVÁ - SP.ST.VES01.11.2015 10.30
14. kolo (08.11.2015) o 10.30 hod.
GÁNOVCE - SP.ST.VES08.11.2015 10.30
VLKOVÁ - ŠUŇAVA08.11.2015 10.30
SP.TEPLICA - HORKA08.11.2015 10.30
JÁNOVCE - HUNCOVCE08.11.2015 10.30
LÚČIVNÁ - MLYNČEKY08.11.2015 10.30
SP.HANUŠOVCE - BIJACOVCE08.11.2015 10.30
SP.ŠTIAVNIK - DRAVCE08.11.2015 10.30
15. kolo (27.03.2016) o 12.00 hod.
SP.ŠTIAVNIK - GÁNOVCE27.03.2016 12.00
DRAVCE - SP.HANUŠOVCE27.03.2016 12.00
BIJACOVCE - LÚČIVNÁ27.03.2016 12.00
MLYNČEKY - JÁNOVCE27.03.2016 12.00
HUNCOVCE - SP.TEPLICA27.03.2016 12.00
HORKA - VLKOVÁ27.03.2016 12.00
SP.ST.VES - ŠUŇAVA27.03.2016 12.00
16. kolo (03.04.2016) o 12.30 hod.
GÁNOVCE - ŠUŇAVA03.04.2016 12.30
SP.ST.VES - HORKA03.04.2016 12.30
VLKOVÁ - HUNCOVCE03.04.2016 12.30
SP.TEPLICA - MLYNČEKY03.04.2016 12.30
JÁNOVCE - BIJACOVCE03.04.2016 12.30
LÚČIVNÁ - DRAVCE03.04.2016 12.30
SP.HANUŠOVCE - SP.ŠTIAVNIK03.04.2016 12.30
17. kolo (10.04.2016) o 12.30 hod.
SP.HANUŠOVCE - GÁNOVCE10.04.2016 12.30
SP.ŠTIAVNIK - LÚČIVNÁ10.04.2016 12.30
DRAVCE - JÁNOVCE10.04.2016 12.30
BIJACOVCE - SP.TEPLICA10.04.2016 12.30
MLYNČEKY - VLKOVÁ10.04.2016 12.30
HUNCOVCE - SP.ST.VES10.04.2016 12.30
HORKA - ŠUŇAVA10.04.2016 12.30
18. kolo (17.04.2016) o 13.00 hod.
GÁNOVCE - HORKA17.04.2016 13.00
ŠUŇAVA - HUNCOVCE17.04.2016 13.00
SP.ST.VES - MLYNČEKY17.04.2016 13.00
VLKOVÁ - BIJACOVCE17.04.2016 13.00
SP.TEPLICA - DRAVCE17.04.2016 13.00
JÁNOVCE - SP.ŠTIAVNIK17.04.2016 13.00
LÚČIVNÁ - SP.HANUŠOVCE17.04.2016 13.00
19. kolo (24.04.2016) o 13.00 hod.
LÚČIVNÁ - GÁNOVCE24.04.2016 13.00
SP.HANUŠOVCE - JÁNOVCE24.04.2016 13.00
SP.ŠTIAVNIK - SP.TEPLICA24.04.2016 13.00
DRAVCE - VLKOVÁ24.04.2016 13.00
BIJACOVCE - SP.ST.VES24.04.2016 13.00
MLYNČEKY - ŠUŇAVA24.04.2016 13.00
HUNCOVCE - HORKA24.04.2016 13.00
20. kolo (01.05.2016) o 13.30 hod.
GÁNOVCE - HUNCOVCE01.05.2016 13.30
HORKA - MLYNČEKY01.05.2016 13.30
ŠUŇAVA - BIJACOVCE01.05.2016 13.30
SP.ST.VES - DRAVCE01.05.2016 13.30
VLKOVÁ - SP.ŠTIAVNIK01.05.2016 13.30
SP.TEPLICA - SP.HANUŠOVCE01.05.2016 13.30
JÁNOVCE - LÚČIVNÁ01.05.2016 13.30
21. kolo (08.05.2016) o 13.30 hod.
JÁNOVCE - GÁNOVCE08.05.2016 13.30
LÚČIVNÁ - SP.TEPLICA08.05.2016 13.30
SP.HANUŠOVCE - VLKOVÁ08.05.2016 13.30
SP.ŠTIAVNIK - SP.ST.VES08.05.2016 13.30
DRAVCE - ŠUŇAVA08.05.2016 13.30
BIJACOVCE - HORKA08.05.2016 13.30
MLYNČEKY - HUNCOVCE08.05.2016 13.30
22. kolo (15.05.2016) o 13.30 hod.
GÁNOVCE - MLYNČEKY15.05.2016 13.30
HUNCOVCE - BIJACOVCE15.05.2016 13.30
HORKA - DRAVCE15.05.2016 13.30
ŠUŇAVA - SP.ŠTIAVNIK15.05.2016 13.30
SP.ST.VES - SP.HANUŠOVCE15.05.2016 13.30
VLKOVÁ - LÚČIVNÁ15.05.2016 13.30
SP.TEPLICA - JÁNOVCE15.05.2016 13.30
23. kolo (22.05.2016) o 13.30 hod.
SP.TEPLICA - GÁNOVCE22.05.2016 13.30
JÁNOVCE - VLKOVÁ22.05.2016 13.30
LÚČIVNÁ - SP.ST.VES22.05.2016 13.30
SP.HANUŠOVCE - ŠUŇAVA22.05.2016 13.30
SP.ŠTIAVNIK - HORKA22.05.2016 13.30
DRAVCE - HUNCOVCE22.05.2016 13.30
BIJACOVCE - MLYNČEKY22.05.2016 13.30
24. kolo (29.05.2016) o 13.30 hod.
GÁNOVCE - BIJACOVCE29.05.2016 13.30
MLYNČEKY - DRAVCE29.05.2016 13.30
HUNCOVCE - SP.ŠTIAVNIK29.05.2016 13.30
HORKA - SP.HANUŠOVCE29.05.2016 13.30
ŠUŇAVA - LÚČIVNÁ29.05.2016 13.30
SP.ST.VES - JÁNOVCE29.05.2016 13.30
VLKOVÁ - SP.TEPLICA29.05.2016 13.30
25. kolo (05.06.2016) o 13.30 hod.
VLKOVÁ - GÁNOVCE05.06.2016 13.30
SP.TEPLICA - SP.ST.VES05.06.2016 13.30
JÁNOVCE - ŠUŇAVA05.06.2016 13.30
LÚČIVNÁ - HORKA05.06.2016 13.30
SP.HANUŠOVCE - HUNCOVCE05.06.2016 13.30
SP.ŠTIAVNIK - MLYNČEKY05.06.2016 13.30
DRAVCE - BIJACOVCE05.06.2016 13.30
26. kolo (12.06.2016) o 13.30 hod.
GÁNOVCE - DRAVCE12.06.2016 13.30
BIJACOVCE - SP.ŠTIAVNIK12.06.2016 13.30
MLYNČEKY - SP.HANUŠOVCE12.06.2016 13.30
HUNCOVCE - LÚČIVNÁ12.06.2016 13.30
HORKA - JÁNOVCE12.06.2016 13.30
ŠUŇAVA - SP.TEPLICA12.06.2016 13.30
SP.ST.VES - VLKOVÁ12.06.2016 13.30



 

Mapa domény Mapa domény | Tieto stránky vytvoril a dopĺňa Podtatranský futbalový zväz Poprad. | webdizajn: www.itstudio.sk