Dnes oslavuje meniny : Henrich zajtra Drahomír
Pondelok, 15. júl 2024,

DORAST U19


ŽIACI U15



Počítadlo

Stránku si číta 6 ľudí
Počet návštev: 


7.LIGA

Rozpis zápasov v sezóne 2023/2024

1. kolo (06.08.2023) o 17.00 hod.
SP.ST.VES - SP.HRHOV06.08.2023 17.00
STRÁŽE - SLOV.VES06.08.2023 17.00
ŠTRBA - L.TEPLIČKA06.08.2023 17.00
HUNCOVCE - VLKOVÁ06.08.2023 17.00
HORKA - BATIZOVCE06.08.2023 17.00
ŠVÁBOVCE - LENDAK06.08.2023 17.00
VERNÁR - TOPOREC06.08.2023 17.00
2. kolo (13.08.2023) o 17.00 hod.
SP.HRHOV - TOPOREC13.08.2023 17.00
LENDAK - VERNÁR13.08.2023 17.00
BATIZOVCE - ŠVÁBOVCE13.08.2023 17.00
VLKOVÁ - HORKA13.08.2023 17.00
L.TEPLIČKA - HUNCOVCE13.08.2023 17.00
SLOV.VES - ŠTRBA13.08.2023 17.00
SP.ST.VES - STRÁŽE13.08.2023 17.00
3. kolo (20.08.2023) o 16.30 hod.
STRÁŽE - SP.HRHOV20.08.2023 16.30
ŠTRBA - SP.ST.VES20.08.2023 16.30
HUNCOVCE - SLOV.VES20.08.2023 16.30
HORKA - L.TEPLIČKA20.08.2023 16.30
ŠVÁBOVCE - VLKOVÁ20.08.2023 16.30
VERNÁR - BATIZOVCE20.08.2023 16.30
TOPOREC - LENDAK20.08.2023 16.30
4. kolo (27.08.2023) o 16.30 hod.
SP.HRHOV - LENDAK27.08.2023 16.30
BATIZOVCE - TOPOREC27.08.2023 16.30
VLKOVÁ - VERNÁR27.08.2023 16.30
L.TEPLIČKA - ŠVÁBOVCE27.08.2023 16.30
SLOV.VES - HORKA27.08.2023 16.30
SP.ST.VES - HUNCOVCE27.08.2023 16.30
STRÁŽE - ŠTRBA27.08.2023 16.30
5. kolo (03.09.2023) o 16.00 hod.
ŠTRBA - SP.HRHOV03.09.2023 16.00
HUNCOVCE - STRÁŽE03.09.2023 16.00
HORKA - SP.ST.VES03.09.2023 16.00
ŠVÁBOVCE - SLOV.VES03.09.2023 16.00
VERNÁR - L.TEPLIČKA03.09.2023 16.00
TOPOREC - VLKOVÁ03.09.2023 16.00
LENDAK - BATIZOVCE03.09.2023 16.00
6. kolo (10.09.2023) o 16.00 hod.
SP.HRHOV - BATIZOVCE10.09.2023 16.00
VLKOVÁ - LENDAK10.09.2023 16.00
L.TEPLIČKA - TOPOREC10.09.2023 16.00
SLOV.VES - VERNÁR10.09.2023 16.00
SP.ST.VES - ŠVÁBOVCE10.09.2023 16.00
STRÁŽE - HORKA10.09.2023 16.00
ŠTRBA - HUNCOVCE10.09.2023 16.00
7. kolo (17.09.2023) o 15.30 hod.
HUNCOVCE - SP.HRHOV17.09.2023 15.30
HORKA - ŠTRBA17.09.2023 15.30
ŠVÁBOVCE - STRÁŽE17.09.2023 15.30
VERNÁR - SP.ST.VES17.09.2023 15.30
TOPOREC - SLOV.VES17.09.2023 15.30
LENDAK - L.TEPLIČKA17.09.2023 15.30
BATIZOVCE - VLKOVÁ17.09.2023 15.30
8. kolo (24.09.2023) o 15.30 hod.
SP.HRHOV - VLKOVÁ24.09.2023 15.30
L.TEPLIČKA - BATIZOVCE24.09.2023 15.30
SLOV.VES - LENDAK24.09.2023 15.30
SP.ST.VES - TOPOREC24.09.2023 15.30
STRÁŽE - VERNÁR24.09.2023 15.30
ŠTRBA - ŠVÁBOVCE24.09.2023 15.30
HUNCOVCE - HORKA24.09.2023 15.30
9. kolo (01.10.2023) o 15.00 hod.
HORKA - SP.HRHOV01.10.2023 15.00
ŠVÁBOVCE - HUNCOVCE01.10.2023 15.00
VERNÁR - ŠTRBA01.10.2023 15.00
TOPOREC - STRÁŽE01.10.2023 15.00
LENDAK - SP.ST.VES01.10.2023 15.00
BATIZOVCE - SLOV.VES01.10.2023 15.00
VLKOVÁ - L.TEPLIČKA01.10.2023 15.00
10. kolo (08.10.2023) o 15.00 hod.
SP.HRHOV - L.TEPLIČKA08.10.2023 15.00
SLOV.VES - VLKOVÁ08.10.2023 15.00
SP.ST.VES - BATIZOVCE08.10.2023 15.00
STRÁŽE - LENDAK08.10.2023 15.00
ŠTRBA - TOPOREC08.10.2023 15.00
HUNCOVCE - VERNÁR08.10.2023 15.00
HORKA - ŠVÁBOVCE08.10.2023 15.00
11. kolo (15.10.2023) o 15.00 hod.
ŠVÁBOVCE - SP.HRHOV15.10.2023 15.00
VERNÁR - HORKA15.10.2023 15.00
TOPOREC - HUNCOVCE15.10.2023 15.00
LENDAK - ŠTRBA15.10.2023 15.00
BATIZOVCE - STRÁŽE15.10.2023 15.00
VLKOVÁ - SP.ST.VES15.10.2023 15.00
L.TEPLIČKA - SLOV.VES15.10.2023 15.00
12. kolo (22.10.2023) o 14.30 hod.
SP.HRHOV - SLOV.VES22.10.2023 14.30
SP.ST.VES - L.TEPLIČKA22.10.2023 14.30
STRÁŽE - VLKOVÁ22.10.2023 14.30
ŠTRBA - BATIZOVCE22.10.2023 14.30
HUNCOVCE - LENDAK22.10.2023 14.30
HORKA - TOPOREC22.10.2023 14.30
ŠVÁBOVCE - VERNÁR22.10.2023 14.30
13. kolo (29.10.2023) o 14.30 hod.
VERNÁR - SP.HRHOV29.10.2023 14.30
TOPOREC - ŠVÁBOVCE29.10.2023 14.30
LENDAK - HORKA29.10.2023 14.30
BATIZOVCE - HUNCOVCE29.10.2023 14.30
VLKOVÁ - ŠTRBA29.10.2023 14.30
L.TEPLIČKA - STRÁŽE29.10.2023 14.30
SLOV.VES - SP.ST.VES29.10.2023 14.30
14. kolo (05.11.2023) o 13.30 hod.
SP.HRHOV - SP.ST.VES05.11.2023 13.30
SLOV.VES - STRÁŽE05.11.2023 13.30
L.TEPLIČKA - ŠTRBA05.11.2023 13.30
VLKOVÁ - HUNCOVCE05.11.2023 13.30
BATIZOVCE - HORKA05.11.2023 13.30
LENDAK - ŠVÁBOVCE05.11.2023 13.30
TOPOREC - VERNÁR05.11.2023 13.30
15. kolo (31.03.2024) o 15.30 hod.
TOPOREC - SP.HRHOV31.03.2024 15.30
VERNÁR - LENDAK31.03.2024 15.30
ŠVÁBOVCE - BATIZOVCE31.03.2024 15.30
HORKA - VLKOVÁ31.03.2024 15.30
HUNCOVCE - L.TEPLIČKA31.03.2024 15.30
ŠTRBA - SLOV.VES31.03.2024 15.30
STRÁŽE - SP.ST.VES31.03.2024 15.30
16. kolo (07.04.2024) o 16.00 hod.
SP.HRHOV - STRÁŽE07.04.2024 16.00
SP.ST.VES - ŠTRBA07.04.2024 16.00
SLOV.VES - HUNCOVCE07.04.2024 16.00
L.TEPLIČKA - HORKA07.04.2024 16.00
VLKOVÁ - ŠVÁBOVCE07.04.2024 16.00
BATIZOVCE - VERNÁR07.04.2024 16.00
LENDAK - TOPOREC07.04.2024 16.00
17. kolo (14.04.2024) o 16.00 hod.
LENDAK - SP.HRHOV14.04.2024 16.00
TOPOREC - BATIZOVCE14.04.2024 16.00
VERNÁR - VLKOVÁ14.04.2024 16.00
ŠVÁBOVCE - L.TEPLIČKA14.04.2024 16.00
HORKA - SLOV.VES14.04.2024 16.00
HUNCOVCE - SP.ST.VES14.04.2024 16.00
ŠTRBA - STRÁŽE14.04.2024 16.00
18. kolo (21.04.2024) o 16.30 hod.
SP.HRHOV - ŠTRBA21.04.2024 16.30
STRÁŽE - HUNCOVCE21.04.2024 16.30
SP.ST.VES - HORKA21.04.2024 16.30
SLOV.VES - ŠVÁBOVCE21.04.2024 16.30
L.TEPLIČKA - VERNÁR21.04.2024 16.30
VLKOVÁ - TOPOREC21.04.2024 16.30
BATIZOVCE - LENDAK21.04.2024 16.30
19. kolo (28.04.2024) o 16.30 hod.
BATIZOVCE - SP.HRHOV28.04.2024 16.30
LENDAK - VLKOVÁ28.04.2024 16.30
TOPOREC - L.TEPLIČKA28.04.2024 16.30
VERNÁR - SLOV.VES28.04.2024 16.30
ŠVÁBOVCE - SP.ST.VES28.04.2024 16.30
HORKA - STRÁŽE28.04.2024 16.30
HUNCOVCE - ŠTRBA28.04.2024 16.30
20. kolo (05.05.2024) o 17.00 hod.
SP.HRHOV - HUNCOVCE05.05.2024 17.00
ŠTRBA - HORKA05.05.2024 17.00
STRÁŽE - ŠVÁBOVCE05.05.2024 17.00
SP.ST.VES - VERNÁR05.05.2024 17.00
SLOV.VES - TOPOREC05.05.2024 17.00
L.TEPLIČKA - LENDAK05.05.2024 17.00
VLKOVÁ - BATIZOVCE05.05.2024 17.00
21. kolo (12.05.2024) o 17.00 hod.
VLKOVÁ - SP.HRHOV12.05.2024 17.00
BATIZOVCE - L.TEPLIČKA12.05.2024 17.00
LENDAK - SLOV.VES12.05.2024 17.00
TOPOREC - SP.ST.VES12.05.2024 17.00
VERNÁR - STRÁŽE12.05.2024 17.00
ŠVÁBOVCE - ŠTRBA12.05.2024 17.00
HORKA - HUNCOVCE12.05.2024 17.00
22. kolo (19.05.2024) o 17.00 hod.
SP.HRHOV - HORKA19.05.2024 17.00
HUNCOVCE - ŠVÁBOVCE19.05.2024 17.00
ŠTRBA - VERNÁR19.05.2024 17.00
STRÁŽE - TOPOREC19.05.2024 17.00
SP.ST.VES - LENDAK19.05.2024 17.00
SLOV.VES - BATIZOVCE19.05.2024 17.00
L.TEPLIČKA - VLKOVÁ19.05.2024 17.00
23. kolo (26.05.2024) o 17.00 hod.
L.TEPLIČKA - SP.HRHOV26.05.2024 17.00
VLKOVÁ - SLOV.VES26.05.2024 17.00
BATIZOVCE - SP.ST.VES26.05.2024 17.00
LENDAK - STRÁŽE26.05.2024 17.00
TOPOREC - ŠTRBA26.05.2024 17.00
VERNÁR - HUNCOVCE26.05.2024 17.00
ŠVÁBOVCE - HORKA26.05.2024 17.00
24. kolo (02.06.2024) o 17.00 hod.
SP.HRHOV - ŠVÁBOVCE02.06.2024 17.00
HORKA - VERNÁR02.06.2024 17.00
HUNCOVCE - TOPOREC02.06.2024 17.00
ŠTRBA - LENDAK02.06.2024 17.00
STRÁŽE - BATIZOVCE02.06.2024 17.00
SP.ST.VES - VLKOVÁ02.06.2024 17.00
SLOV.VES - L.TEPLIČKA02.06.2024 17.00
25. kolo (09.06.2024) o 17.00 hod.
SLOV.VES - SP.HRHOV09.06.2024 17.00
L.TEPLIČKA - SP.ST.VES09.06.2024 17.00
VLKOVÁ - STRÁŽE09.06.2024 17.00
BATIZOVCE - ŠTRBA09.06.2024 17.00
LENDAK - HUNCOVCE09.06.2024 17.00
TOPOREC - HORKA09.06.2024 17.00
VERNÁR - ŠVÁBOVCE09.06.2024 17.00
26. kolo (16.06.2024) o 17.00 hod.
SP.HRHOV - VERNÁR16.06.2024 17.00
ŠVÁBOVCE - TOPOREC16.06.2024 17.00
HORKA - LENDAK16.06.2024 17.00
HUNCOVCE - BATIZOVCE16.06.2024 17.00
ŠTRBA - VLKOVÁ16.06.2024 17.00
STRÁŽE - L.TEPLIČKA16.06.2024 17.00
SP.ST.VES - SLOV.VES16.06.2024 17.00



 

Mapa domény Mapa domény | Tieto stránky vytvoril a dopĺňa Podtatranský futbalový zväz Poprad. | webdizajn: www.itstudio.sk