Dnes oslavuje meniny : Václav zajtra Michal, Michaela
Streda, 28. september 2022,

7. LIGA

Rozpis zápasov v sezóne 2022/2023

1. kolo (07.08.2022) o 17.00 hod.
VERNÁR - SLOV.VES07.08.2022 17.00
STRÁŽE - ŠTRBA07.08.2022 17.00
HUNCOVCE - TOPOREC07.08.2022 17.00
HORKA - SP.BELÁ "B"07.08.2022 17.00
L.TEPLIČKA - V.SLAVKOV07.08.2022 17.00
SP.ST.VES - VLKOVÁ07.08.2022 17.00
BATIZOVCE - SP.ŠTIAVNIK07.08.2022 17.00
2. kolo (14.08.2022) o 17.00 hod.
SLOV.VES - SP.ŠTIAVNIK14.08.2022 17.00
VLKOVÁ - BATIZOVCE14.08.2022 17.00
V.SLAVKOV - SP.ST.VES14.08.2022 17.00
SP.BELÁ "B" - L.TEPLIČKA14.08.2022 17.00
TOPOREC - HORKA14.08.2022 17.00
ŠTRBA - HUNCOVCE14.08.2022 17.00
VERNÁR - STRÁŽE14.08.2022 17.00
3. kolo (21.08.2022) o 16.30 hod.
STRÁŽE - SLOV.VES21.08.2022 16.30
HUNCOVCE - VERNÁR21.08.2022 16.30
HORKA - ŠTRBA21.08.2022 16.30
L.TEPLIČKA - TOPOREC21.08.2022 16.30
SP.ST.VES - SP.BELÁ "B"21.08.2022 16.30
BATIZOVCE - V.SLAVKOV21.08.2022 16.30
SP.ŠTIAVNIK - VLKOVÁ21.08.2022 16.30
4. kolo (28.08.2022) o 16.30 hod.
SLOV.VES - VLKOVÁ28.08.2022 16.30
V.SLAVKOV - SP.ŠTIAVNIK28.08.2022 16.30
SP.BELÁ "B" - BATIZOVCE28.08.2022 16.30
TOPOREC - SP.ST.VES28.08.2022 16.30
ŠTRBA - L.TEPLIČKA28.08.2022 16.30
VERNÁR - HORKA28.08.2022 16.30
STRÁŽE - HUNCOVCE28.08.2022 16.30
5. kolo (04.09.2022) o 16.00 hod.
HUNCOVCE - SLOV.VES04.09.2022 16.00
HORKA - STRÁŽE04.09.2022 16.00
L.TEPLIČKA - VERNÁR04.09.2022 16.00
SP.ST.VES - ŠTRBA04.09.2022 16.00
BATIZOVCE - TOPOREC04.09.2022 16.00
SP.ŠTIAVNIK - SP.BELÁ "B"04.09.2022 16.00
VLKOVÁ - V.SLAVKOV04.09.2022 16.00
6. kolo (11.09.2022) o 16.00 hod.
SLOV.VES - V.SLAVKOV11.09.2022 16.00
SP.BELÁ "B" - VLKOVÁ11.09.2022 16.00
TOPOREC - SP.ŠTIAVNIK11.09.2022 16.00
ŠTRBA - BATIZOVCE11.09.2022 16.00
VERNÁR - SP.ST.VES11.09.2022 16.00
STRÁŽE - L.TEPLIČKA11.09.2022 16.00
HUNCOVCE - HORKA11.09.2022 16.00
7. kolo (18.09.2022) o 15.30 hod.
HORKA - SLOV.VES18.09.2022 15.30
L.TEPLIČKA - HUNCOVCE18.09.2022 15.30
SP.ST.VES - STRÁŽE18.09.2022 15.30
BATIZOVCE - VERNÁR18.09.2022 15.30
SP.ŠTIAVNIK - ŠTRBA18.09.2022 15.30
VLKOVÁ - TOPOREC18.09.2022 15.30
V.SLAVKOV - SP.BELÁ "B"18.09.2022 15.30
8. kolo (25.09.2022) o 15.30 hod.
SLOV.VES - SP.BELÁ "B"25.09.2022 15.30
TOPOREC - V.SLAVKOV25.09.2022 15.30
ŠTRBA - VLKOVÁ25.09.2022 15.30
VERNÁR - SP.ŠTIAVNIK25.09.2022 15.30
STRÁŽE - BATIZOVCE25.09.2022 15.30
HUNCOVCE - SP.ST.VES25.09.2022 15.30
HORKA - L.TEPLIČKA25.09.2022 15.30
9. kolo (02.10.2022) o 15.00 hod.
L.TEPLIČKA - SLOV.VES02.10.2022 15.00
SP.ST.VES - HORKA02.10.2022 15.00
BATIZOVCE - HUNCOVCE02.10.2022 15.00
SP.ŠTIAVNIK - STRÁŽE02.10.2022 15.00
VLKOVÁ - VERNÁR02.10.2022 15.00
V.SLAVKOV - ŠTRBA02.10.2022 15.00
SP.BELÁ "B" - TOPOREC02.10.2022 15.00
10. kolo (09.10.2022) o 15.00 hod.
SLOV.VES - TOPOREC09.10.2022 15.00
ŠTRBA - SP.BELÁ "B"09.10.2022 15.00
VERNÁR - V.SLAVKOV09.10.2022 15.00
STRÁŽE - VLKOVÁ09.10.2022 15.00
HUNCOVCE - SP.ŠTIAVNIK09.10.2022 15.00
HORKA - BATIZOVCE09.10.2022 15.00
L.TEPLIČKA - SP.ST.VES09.10.2022 15.00
11. kolo (16.10.2022) o 14.30 hod.
SP.ST.VES - SLOV.VES16.10.2022 14.30
BATIZOVCE - L.TEPLIČKA16.10.2022 14.30
SP.ŠTIAVNIK - HORKA16.10.2022 14.30
VLKOVÁ - HUNCOVCE16.10.2022 14.30
V.SLAVKOV - STRÁŽE16.10.2022 14.30
SP.BELÁ "B" - VERNÁR16.10.2022 14.30
TOPOREC - ŠTRBA16.10.2022 14.30
12. kolo (23.10.2022) o 14.30 hod.
SLOV.VES - ŠTRBA23.10.2022 14.30
VERNÁR - TOPOREC23.10.2022 14.30
STRÁŽE - SP.BELÁ "B"23.10.2022 14.30
HUNCOVCE - V.SLAVKOV23.10.2022 14.30
HORKA - VLKOVÁ23.10.2022 14.30
L.TEPLIČKA - SP.ŠTIAVNIK23.10.2022 14.30
SP.ST.VES - BATIZOVCE23.10.2022 14.30
13. kolo (30.10.2022) o 14.30 hod.
BATIZOVCE - SLOV.VES30.10.2022 14.30
SP.ŠTIAVNIK - SP.ST.VES30.10.2022 14.30
VLKOVÁ - L.TEPLIČKA30.10.2022 14.30
V.SLAVKOV - HORKA30.10.2022 14.30
SP.BELÁ "B" - HUNCOVCE30.10.2022 14.30
TOPOREC - STRÁŽE30.10.2022 14.30
ŠTRBA - VERNÁR30.10.2022 14.30
14. kolo (06.11.2022) o 14.00 hod.
SLOV.VES - VERNÁR06.11.2022 14.00
ŠTRBA - STRÁŽE06.11.2022 14.00
TOPOREC - HUNCOVCE06.11.2022 14.00
SP.BELÁ "B" - HORKA06.11.2022 14.00
V.SLAVKOV - L.TEPLIČKA06.11.2022 14.00
VLKOVÁ - SP.ST.VES06.11.2022 14.00
SP.ŠTIAVNIK - BATIZOVCE06.11.2022 14.00
15. kolo (02.04.2023) o 16.00 hod.
SP.ŠTIAVNIK - SLOV.VES02.04.2023 16.00
BATIZOVCE - VLKOVÁ02.04.2023 16.00
SP.ST.VES - V.SLAVKOV02.04.2023 16.00
L.TEPLIČKA - SP.BELÁ "B"02.04.2023 16.00
HORKA - TOPOREC02.04.2023 16.00
HUNCOVCE - ŠTRBA02.04.2023 16.00
STRÁŽE - VERNÁR02.04.2023 16.00
16. kolo (09.04.2023) o 16.00 hod.
SLOV.VES - STRÁŽE09.04.2023 16.00
VERNÁR - HUNCOVCE09.04.2023 16.00
ŠTRBA - HORKA09.04.2023 16.00
TOPOREC - L.TEPLIČKA09.04.2023 16.00
SP.BELÁ "B" - SP.ST.VES09.04.2023 16.00
V.SLAVKOV - BATIZOVCE09.04.2023 16.00
VLKOVÁ - SP.ŠTIAVNIK09.04.2023 16.00
17. kolo (16.04.2023) o 16.30 hod.
VLKOVÁ - SLOV.VES16.04.2023 16.30
SP.ŠTIAVNIK - V.SLAVKOV16.04.2023 16.30
BATIZOVCE - SP.BELÁ "B"16.04.2023 16.30
SP.ST.VES - TOPOREC16.04.2023 16.30
L.TEPLIČKA - ŠTRBA16.04.2023 16.30
HORKA - VERNÁR16.04.2023 16.30
HUNCOVCE - STRÁŽE16.04.2023 16.30
18. kolo (23.04.2023) o 16.30 hod.
SLOV.VES - HUNCOVCE23.04.2023 16.30
STRÁŽE - HORKA23.04.2023 16.30
VERNÁR - L.TEPLIČKA23.04.2023 16.30
ŠTRBA - SP.ST.VES23.04.2023 16.30
TOPOREC - BATIZOVCE23.04.2023 16.30
SP.BELÁ "B" - SP.ŠTIAVNIK23.04.2023 16.30
V.SLAVKOV - VLKOVÁ23.04.2023 16.30
19. kolo (30.04.2023) o 16.30 hod.
V.SLAVKOV - SLOV.VES30.04.2023 16.30
VLKOVÁ - SP.BELÁ "B"30.04.2023 16.30
SP.ŠTIAVNIK - TOPOREC30.04.2023 16.30
BATIZOVCE - ŠTRBA30.04.2023 16.30
SP.ST.VES - VERNÁR30.04.2023 16.30
L.TEPLIČKA - STRÁŽE30.04.2023 16.30
HORKA - HUNCOVCE30.04.2023 16.30
20. kolo (07.05.2023) o 17.00 hod.
SLOV.VES - HORKA07.05.2023 17.00
HUNCOVCE - L.TEPLIČKA07.05.2023 17.00
STRÁŽE - SP.ST.VES07.05.2023 17.00
VERNÁR - BATIZOVCE07.05.2023 17.00
ŠTRBA - SP.ŠTIAVNIK07.05.2023 17.00
TOPOREC - VLKOVÁ07.05.2023 17.00
SP.BELÁ "B" - V.SLAVKOV07.05.2023 17.00
21. kolo (14.05.2023) o 17.00 hod.
SP.BELÁ "B" - SLOV.VES14.05.2023 17.00
V.SLAVKOV - TOPOREC14.05.2023 17.00
VLKOVÁ - ŠTRBA14.05.2023 17.00
SP.ŠTIAVNIK - VERNÁR14.05.2023 17.00
BATIZOVCE - STRÁŽE14.05.2023 17.00
SP.ST.VES - HUNCOVCE14.05.2023 17.00
L.TEPLIČKA - HORKA14.05.2023 17.00
22. kolo (21.05.2023) o 17.00 hod.
SLOV.VES - L.TEPLIČKA21.05.2023 17.00
HORKA - SP.ST.VES21.05.2023 17.00
HUNCOVCE - BATIZOVCE21.05.2023 17.00
STRÁŽE - SP.ŠTIAVNIK21.05.2023 17.00
VERNÁR - VLKOVÁ21.05.2023 17.00
ŠTRBA - V.SLAVKOV21.05.2023 17.00
TOPOREC - SP.BELÁ "B"21.05.2023 17.00
23. kolo (28.05.2023) o 17.00 hod.
TOPOREC - SLOV.VES28.05.2023 17.00
SP.BELÁ "B" - ŠTRBA28.05.2023 17.00
V.SLAVKOV - VERNÁR28.05.2023 17.00
VLKOVÁ - STRÁŽE28.05.2023 17.00
SP.ŠTIAVNIK - HUNCOVCE28.05.2023 17.00
BATIZOVCE - HORKA28.05.2023 17.00
SP.ST.VES - L.TEPLIČKA28.05.2023 17.00
24. kolo (04.06.2023) o 17.00 hod.
SLOV.VES - SP.ST.VES04.06.2023 17.00
L.TEPLIČKA - BATIZOVCE04.06.2023 17.00
HORKA - SP.ŠTIAVNIK04.06.2023 17.00
HUNCOVCE - VLKOVÁ04.06.2023 17.00
STRÁŽE - V.SLAVKOV04.06.2023 17.00
VERNÁR - SP.BELÁ "B"04.06.2023 17.00
ŠTRBA - TOPOREC04.06.2023 17.00
25. kolo (11.06.2023) o 17.00 hod.
ŠTRBA - SLOV.VES11.06.2023 17.00
TOPOREC - VERNÁR11.06.2023 17.00
SP.BELÁ "B" - STRÁŽE11.06.2023 17.00
V.SLAVKOV - HUNCOVCE11.06.2023 17.00
VLKOVÁ - HORKA11.06.2023 17.00
SP.ŠTIAVNIK - L.TEPLIČKA11.06.2023 17.00
BATIZOVCE - SP.ST.VES11.06.2023 17.00
26. kolo (18.06.2023) o 17.00 hod.
SLOV.VES - BATIZOVCE18.06.2023 17.00
SP.ST.VES - SP.ŠTIAVNIK18.06.2023 17.00
L.TEPLIČKA - VLKOVÁ18.06.2023 17.00
HORKA - V.SLAVKOV18.06.2023 17.00
HUNCOVCE - SP.BELÁ "B"18.06.2023 17.00
STRÁŽE - TOPOREC18.06.2023 17.00
VERNÁR - ŠTRBA18.06.2023 17.00



 

Mapa domény Mapa domény | Tieto stránky vytvoril a dopĺňa Podtatranský futbalový zväz Poprad. | webdizajn: www.itstudio.sk