Dnes oslavuje meniny : Edmund zajtra Bibiána
Streda, 01. december 2021,

7.liga

Rozpis zápasov v sezóne 2019/2020

1. kolo (04.08.2019) o 13.30 hod.
LENDAK - VLKOVCE04.08.2019 13.30
SP.HANUŠOVCE - VERNÁR04.08.2019 13.30
KURIMANY - HOZELEC04.08.2019 13.30
JÁNOVCE - SLOV.VES04.08.2019 13.30
VLKOVÁ - SP.HRHOV04.08.2019 13.30
VRBOV - KRAVANY04.08.2019 13.30
BIJACOVCE - LÚČIVNÁ04.08.2019 13.30
2. kolo (11.08.2019) o 13.30 hod.
VLKOVCE - LÚČIVNÁ11.08.2019 13.30
KRAVANY - BIJACOVCE11.08.2019 13.30
SP.HRHOV - VRBOV11.08.2019 13.30
SLOV.VES - VLKOVÁ11.08.2019 13.30
HOZELEC - JÁNOVCE11.08.2019 13.30
VERNÁR - KURIMANY11.08.2019 13.30
LENDAK - SP.HANUŠOVCE11.08.2019 13.30
3. kolo (18.08.2019) o 13.00 hod.
SP.HANUŠOVCE - VLKOVCE18.08.2019 13.00
KURIMANY - LENDAK18.08.2019 13.00
JÁNOVCE - VERNÁR18.08.2019 13.00
VLKOVÁ - HOZELEC18.08.2019 13.00
VRBOV - SLOV.VES18.08.2019 13.00
BIJACOVCE - SP.HRHOV18.08.2019 13.00
LÚČIVNÁ - KRAVANY18.08.2019 13.00
4. kolo (25.08.2019) o 13.00 hod.
VLKOVCE - KRAVANY25.08.2019 13.00
SP.HRHOV - LÚČIVNÁ25.08.2019 13.00
SLOV.VES - BIJACOVCE25.08.2019 13.00
HOZELEC - VRBOV25.08.2019 13.00
VERNÁR - VLKOVÁ25.08.2019 13.00
LENDAK - JÁNOVCE25.08.2019 13.00
SP.HANUŠOVCE - KURIMANY25.08.2019 13.00
5. kolo (01.09.2019) o 12.30 hod.
KURIMANY - VLKOVCE01.09.2019 12.30
JÁNOVCE - SP.HANUŠOVCE01.09.2019 12.30
VLKOVÁ - LENDAK01.09.2019 12.30
VRBOV - VERNÁR01.09.2019 12.30
BIJACOVCE - HOZELEC01.09.2019 12.30
LÚČIVNÁ - SLOV.VES01.09.2019 12.30
KRAVANY - SP.HRHOV01.09.2019 12.30
6. kolo (08.09.2019) o 12.30 hod.
VLKOVCE - SP.HRHOV08.09.2019 12.30
SLOV.VES - KRAVANY08.09.2019 12.30
HOZELEC - LÚČIVNÁ08.09.2019 12.30
VERNÁR - BIJACOVCE08.09.2019 12.30
LENDAK - VRBOV08.09.2019 12.30
SP.HANUŠOVCE - VLKOVÁ08.09.2019 12.30
KURIMANY - JÁNOVCE08.09.2019 12.30
7. kolo (15.09.2019) o 12.30 hod.
JÁNOVCE - VLKOVCE15.09.2019 12.30
VLKOVÁ - KURIMANY15.09.2019 12.30
VRBOV - SP.HANUŠOVCE15.09.2019 12.30
BIJACOVCE - LENDAK15.09.2019 12.30
LÚČIVNÁ - VERNÁR15.09.2019 12.30
KRAVANY - HOZELEC15.09.2019 12.30
SP.HRHOV - SLOV.VES15.09.2019 12.30
8. kolo (22.09.2019) o 12.00 hod.
VLKOVCE - SLOV.VES22.09.2019 12.00
HOZELEC - SP.HRHOV22.09.2019 12.00
VERNÁR - KRAVANY22.09.2019 12.00
LENDAK - LÚČIVNÁ22.09.2019 12.00
SP.HANUŠOVCE - BIJACOVCE22.09.2019 12.00
KURIMANY - VRBOV22.09.2019 12.00
JÁNOVCE - VLKOVÁ22.09.2019 12.00
9. kolo (29.09.2019) o 12.00 hod.
VLKOVÁ - VLKOVCE29.09.2019 12.00
VRBOV - JÁNOVCE29.09.2019 12.00
BIJACOVCE - KURIMANY29.09.2019 12.00
LÚČIVNÁ - SP.HANUŠOVCE29.09.2019 12.00
KRAVANY - LENDAK29.09.2019 12.00
SP.HRHOV - VERNÁR29.09.2019 12.00
SLOV.VES - HOZELEC29.09.2019 12.00
10. kolo (06.10.2019) o 11.30 hod.
VLKOVCE - HOZELEC06.10.2019 11.30
VERNÁR - SLOV.VES06.10.2019 11.30
LENDAK - SP.HRHOV06.10.2019 11.30
SP.HANUŠOVCE - KRAVANY06.10.2019 11.30
KURIMANY - LÚČIVNÁ06.10.2019 11.30
JÁNOVCE - BIJACOVCE06.10.2019 11.30
VLKOVÁ - VRBOV06.10.2019 11.30
11. kolo (13.10.2019) o 11.30 hod.
VRBOV - VLKOVCE13.10.2019 11.30
BIJACOVCE - VLKOVÁ13.10.2019 11.30
LÚČIVNÁ - JÁNOVCE13.10.2019 11.30
KRAVANY - KURIMANY13.10.2019 11.30
SP.HRHOV - SP.HANUŠOVCE13.10.2019 11.30
SLOV.VES - LENDAK13.10.2019 11.30
HOZELEC - VERNÁR13.10.2019 11.30
12. kolo (20.10.2019) o 11.00 hod.
VLKOVCE - VERNÁR20.10.2019 11.00
LENDAK - HOZELEC20.10.2019 11.00
SP.HANUŠOVCE - SLOV.VES20.10.2019 11.00
KURIMANY - SP.HRHOV20.10.2019 11.00
JÁNOVCE - KRAVANY20.10.2019 11.00
VLKOVÁ - LÚČIVNÁ20.10.2019 11.00
VRBOV - BIJACOVCE20.10.2019 11.00
13. kolo (27.10.2019) o 11.00 hod.
BIJACOVCE - VLKOVCE27.10.2019 11.00
LÚČIVNÁ - VRBOV27.10.2019 11.00
KRAVANY - VLKOVÁ27.10.2019 11.00
SP.HRHOV - JÁNOVCE27.10.2019 11.00
SLOV.VES - KURIMANY27.10.2019 11.00
HOZELEC - SP.HANUŠOVCE27.10.2019 11.00
VERNÁR - LENDAK27.10.2019 11.00
14. kolo (03.11.2019) o 10.30 hod.
VLKOVCE - LENDAK03.11.2019 10.30
VERNÁR - SP.HANUŠOVCE03.11.2019 10.30
HOZELEC - KURIMANY03.11.2019 10.30
SLOV.VES - JÁNOVCE03.11.2019 10.30
SP.HRHOV - VLKOVÁ03.11.2019 10.30
KRAVANY - VRBOV03.11.2019 10.30
LÚČIVNÁ - BIJACOVCE03.11.2019 10.30
15. kolo (29.03.2020) o 12.00 hod.
LÚČIVNÁ - VLKOVCE29.03.2020 12.00
BIJACOVCE - KRAVANY29.03.2020 12.00
VRBOV - SP.HRHOV29.03.2020 12.00
VLKOVÁ - SLOV.VES29.03.2020 12.00
JÁNOVCE - HOZELEC29.03.2020 12.00
KURIMANY - VERNÁR29.03.2020 12.00
SP.HANUŠOVCE - LENDAK29.03.2020 12.00
16. kolo (05.04.2020) o 12.30 hod.
VLKOVCE - SP.HANUŠOVCE05.04.2020 12.30
LENDAK - KURIMANY05.04.2020 12.30
VERNÁR - JÁNOVCE05.04.2020 12.30
HOZELEC - VLKOVÁ05.04.2020 12.30
SLOV.VES - VRBOV05.04.2020 12.30
SP.HRHOV - BIJACOVCE05.04.2020 12.30
KRAVANY - LÚČIVNÁ05.04.2020 12.30
17. kolo (12.04.2020) o 12.30 hod.
KRAVANY - VLKOVCE12.04.2020 12.30
LÚČIVNÁ - SP.HRHOV12.04.2020 12.30
BIJACOVCE - SLOV.VES12.04.2020 12.30
VRBOV - HOZELEC12.04.2020 12.30
VLKOVÁ - VERNÁR12.04.2020 12.30
JÁNOVCE - LENDAK12.04.2020 12.30
KURIMANY - SP.HANUŠOVCE12.04.2020 12.30
18. kolo (19.04.2020) o 13.00 hod.
VLKOVCE - KURIMANY19.04.2020 13.00
SP.HANUŠOVCE - JÁNOVCE19.04.2020 13.00
LENDAK - VLKOVÁ19.04.2020 13.00
VERNÁR - VRBOV19.04.2020 13.00
HOZELEC - BIJACOVCE19.04.2020 13.00
SLOV.VES - LÚČIVNÁ19.04.2020 13.00
SP.HRHOV - KRAVANY19.04.2020 13.00
19. kolo (26.04.2020) o 13.00 hod.
SP.HRHOV - VLKOVCE26.04.2020 13.00
KRAVANY - SLOV.VES26.04.2020 13.00
LÚČIVNÁ - HOZELEC26.04.2020 13.00
BIJACOVCE - VERNÁR26.04.2020 13.00
VRBOV - LENDAK26.04.2020 13.00
VLKOVÁ - SP.HANUŠOVCE26.04.2020 13.00
JÁNOVCE - KURIMANY26.04.2020 13.00
20. kolo (03.05.2020) o 13.30 hod.
VLKOVCE - JÁNOVCE03.05.2020 13.30
KURIMANY - VLKOVÁ03.05.2020 13.30
SP.HANUŠOVCE - VRBOV03.05.2020 13.30
LENDAK - BIJACOVCE03.05.2020 13.30
VERNÁR - LÚČIVNÁ03.05.2020 13.30
HOZELEC - KRAVANY03.05.2020 13.30
SLOV.VES - SP.HRHOV03.05.2020 13.30
21. kolo (10.05.2020) o 13.30 hod.
SLOV.VES - VLKOVCE10.05.2020 13.30
SP.HRHOV - HOZELEC10.05.2020 13.30
KRAVANY - VERNÁR10.05.2020 13.30
LÚČIVNÁ - LENDAK10.05.2020 13.30
BIJACOVCE - SP.HANUŠOVCE10.05.2020 13.30
VRBOV - KURIMANY10.05.2020 13.30
VLKOVÁ - JÁNOVCE10.05.2020 13.30
22. kolo (17.05.2020) o 13.30 hod.
VLKOVCE - VLKOVÁ17.05.2020 13.30
JÁNOVCE - VRBOV17.05.2020 13.30
KURIMANY - BIJACOVCE17.05.2020 13.30
SP.HANUŠOVCE - LÚČIVNÁ17.05.2020 13.30
LENDAK - KRAVANY17.05.2020 13.30
VERNÁR - SP.HRHOV17.05.2020 13.30
HOZELEC - SLOV.VES17.05.2020 13.30
23. kolo (24.05.2020) o 13.30 hod.
HOZELEC - VLKOVCE24.05.2020 13.30
SLOV.VES - VERNÁR24.05.2020 13.30
SP.HRHOV - LENDAK24.05.2020 13.30
KRAVANY - SP.HANUŠOVCE24.05.2020 13.30
LÚČIVNÁ - KURIMANY24.05.2020 13.30
BIJACOVCE - JÁNOVCE24.05.2020 13.30
VRBOV - VLKOVÁ24.05.2020 13.30
24. kolo (31.05.2020) o 13.30 hod.
VLKOVCE - VRBOV31.05.2020 13.30
VLKOVÁ - BIJACOVCE31.05.2020 13.30
JÁNOVCE - LÚČIVNÁ31.05.2020 13.30
KURIMANY - KRAVANY31.05.2020 13.30
SP.HANUŠOVCE - SP.HRHOV31.05.2020 13.30
LENDAK - SLOV.VES31.05.2020 13.30
VERNÁR - HOZELEC31.05.2020 13.30
25. kolo (07.06.2020) o 13.30 hod.
VERNÁR - VLKOVCE07.06.2020 13.30
HOZELEC - LENDAK07.06.2020 13.30
SLOV.VES - SP.HANUŠOVCE07.06.2020 13.30
SP.HRHOV - KURIMANY07.06.2020 13.30
KRAVANY - JÁNOVCE07.06.2020 13.30
LÚČIVNÁ - VLKOVÁ07.06.2020 13.30
BIJACOVCE - VRBOV07.06.2020 13.30
26. kolo (14.06.2020) o 13.30 hod.
VLKOVCE - BIJACOVCE14.06.2020 13.30
VRBOV - LÚČIVNÁ14.06.2020 13.30
VLKOVÁ - KRAVANY14.06.2020 13.30
JÁNOVCE - SP.HRHOV14.06.2020 13.30
KURIMANY - SLOV.VES14.06.2020 13.30
SP.HANUŠOVCE - HOZELEC14.06.2020 13.30
LENDAK - VERNÁR14.06.2020 13.30



 

Mapa domény Mapa domény | Tieto stránky vytvoril a dopĺňa Podtatranský futbalový zväz Poprad. | webdizajn: www.itstudio.sk