Dnes oslavuje meniny : Iľja, Eliáš zajtra Daniel
Sobota, 20. júl 2019,

6.liga

Rozpis zápasov v sezóne 2019/2020

1. kolo (04.08.2019) o 17.00 hod.
ŠUŇAVA - SP.ŠTIAVNIK04.08.2019 17.00
SP.ŠTVRTOK - BATIZOVCE04.08.2019 17.00
STRÁŽE - V.SLAVKOV04.08.2019 17.00
HUNCOVCE - SP.BELÁ "B"04.08.2019 17.00
HORKA - SP.TEPLICA04.08.2019 17.00
TOPOREC - SP.BYSTRÉ04.08.2019 17.00
ŠTRBA - L.TEPLIČKA04.08.2019 17.00
2. kolo (11.08.2019) o 17.00 hod.
SP.ŠTIAVNIK - L.TEPLIČKA11.08.2019 17.00
SP.BYSTRÉ - ŠTRBA11.08.2019 17.00
SP.TEPLICA - TOPOREC11.08.2019 17.00
SP.BELÁ "B" - HORKA11.08.2019 17.00
V.SLAVKOV - HUNCOVCE11.08.2019 17.00
BATIZOVCE - STRÁŽE11.08.2019 17.00
ŠUŇAVA - SP.ŠTVRTOK11.08.2019 17.00
3. kolo (18.08.2019) o 16.30 hod.
SP.ŠTVRTOK - SP.ŠTIAVNIK18.08.2019 16.30
STRÁŽE - ŠUŇAVA18.08.2019 16.30
HUNCOVCE - BATIZOVCE18.08.2019 16.30
HORKA - V.SLAVKOV18.08.2019 16.30
TOPOREC - SP.BELÁ "B"18.08.2019 16.30
ŠTRBA - SP.TEPLICA18.08.2019 16.30
L.TEPLIČKA - SP.BYSTRÉ18.08.2019 16.30
4. kolo (25.08.2019) o 16.30 hod.
SP.ŠTIAVNIK - SP.BYSTRÉ25.08.2019 16.30
SP.TEPLICA - L.TEPLIČKA25.08.2019 16.30
SP.BELÁ "B" - ŠTRBA25.08.2019 16.30
V.SLAVKOV - TOPOREC25.08.2019 16.30
BATIZOVCE - HORKA25.08.2019 16.30
ŠUŇAVA - HUNCOVCE25.08.2019 16.30
SP.ŠTVRTOK - STRÁŽE25.08.2019 16.30
5. kolo (01.09.2019) o 16.00 hod.
STRÁŽE - SP.ŠTIAVNIK01.09.2019 16.00
HUNCOVCE - SP.ŠTVRTOK01.09.2019 16.00
HORKA - ŠUŇAVA01.09.2019 16.00
TOPOREC - BATIZOVCE01.09.2019 16.00
ŠTRBA - V.SLAVKOV01.09.2019 16.00
L.TEPLIČKA - SP.BELÁ "B"01.09.2019 16.00
SP.BYSTRÉ - SP.TEPLICA01.09.2019 16.00
6. kolo (08.09.2019) o 16.00 hod.
SP.ŠTIAVNIK - SP.TEPLICA08.09.2019 16.00
SP.BELÁ "B" - SP.BYSTRÉ08.09.2019 16.00
V.SLAVKOV - L.TEPLIČKA08.09.2019 16.00
BATIZOVCE - ŠTRBA08.09.2019 16.00
ŠUŇAVA - TOPOREC08.09.2019 16.00
SP.ŠTVRTOK - HORKA08.09.2019 16.00
STRÁŽE - HUNCOVCE08.09.2019 16.00
7. kolo (15.09.2019) o 16.00 hod.
HUNCOVCE - SP.ŠTIAVNIK15.09.2019 16.00
HORKA - STRÁŽE15.09.2019 16.00
TOPOREC - SP.ŠTVRTOK15.09.2019 16.00
ŠTRBA - ŠUŇAVA15.09.2019 16.00
L.TEPLIČKA - BATIZOVCE15.09.2019 16.00
SP.BYSTRÉ - V.SLAVKOV15.09.2019 16.00
SP.TEPLICA - SP.BELÁ "B"15.09.2019 16.00
8. kolo (22.09.2019) o 15.30 hod.
SP.ŠTIAVNIK - SP.BELÁ "B"22.09.2019 15.30
V.SLAVKOV - SP.TEPLICA22.09.2019 15.30
BATIZOVCE - SP.BYSTRÉ22.09.2019 15.30
ŠUŇAVA - L.TEPLIČKA22.09.2019 15.30
SP.ŠTVRTOK - ŠTRBA22.09.2019 15.30
STRÁŽE - TOPOREC22.09.2019 15.30
HUNCOVCE - HORKA22.09.2019 15.30
9. kolo (29.09.2019) o 15.30 hod.
HORKA - SP.ŠTIAVNIK29.09.2019 15.30
TOPOREC - HUNCOVCE29.09.2019 15.30
ŠTRBA - STRÁŽE29.09.2019 15.30
L.TEPLIČKA - SP.ŠTVRTOK29.09.2019 15.30
SP.BYSTRÉ - ŠUŇAVA29.09.2019 15.30
SP.TEPLICA - BATIZOVCE29.09.2019 15.30
SP.BELÁ "B" - V.SLAVKOV29.09.2019 15.30
10. kolo (06.10.2019) o 15.00 hod.
SP.ŠTIAVNIK - V.SLAVKOV06.10.2019 15.00
BATIZOVCE - SP.BELÁ "B"06.10.2019 15.00
ŠUŇAVA - SP.TEPLICA06.10.2019 15.00
SP.ŠTVRTOK - SP.BYSTRÉ06.10.2019 15.00
STRÁŽE - L.TEPLIČKA06.10.2019 15.00
HUNCOVCE - ŠTRBA06.10.2019 15.00
HORKA - TOPOREC06.10.2019 15.00
11. kolo (13.10.2019) o 15.00 hod.
TOPOREC - SP.ŠTIAVNIK13.10.2019 15.00
ŠTRBA - HORKA13.10.2019 15.00
L.TEPLIČKA - HUNCOVCE13.10.2019 15.00
SP.BYSTRÉ - STRÁŽE13.10.2019 15.00
SP.TEPLICA - SP.ŠTVRTOK13.10.2019 15.00
SP.BELÁ "B" - ŠUŇAVA13.10.2019 15.00
V.SLAVKOV - BATIZOVCE13.10.2019 15.00
12. kolo (20.10.2019) o 14.30 hod.
SP.ŠTIAVNIK - BATIZOVCE20.10.2019 14.30
ŠUŇAVA - V.SLAVKOV20.10.2019 14.30
SP.ŠTVRTOK - SP.BELÁ "B"20.10.2019 14.30
STRÁŽE - SP.TEPLICA20.10.2019 14.30
HUNCOVCE - SP.BYSTRÉ20.10.2019 14.30
HORKA - L.TEPLIČKA20.10.2019 14.30
TOPOREC - ŠTRBA20.10.2019 14.30
13. kolo (27.10.2019) o 14.30 hod.
ŠTRBA - SP.ŠTIAVNIK27.10.2019 14.30
L.TEPLIČKA - TOPOREC27.10.2019 14.30
SP.BYSTRÉ - HORKA27.10.2019 14.30
SP.TEPLICA - HUNCOVCE27.10.2019 14.30
SP.BELÁ "B" - STRÁŽE27.10.2019 14.30
V.SLAVKOV - SP.ŠTVRTOK27.10.2019 14.30
BATIZOVCE - ŠUŇAVA27.10.2019 14.30
14. kolo (03.11.2019) o 14.00 hod.
SP.ŠTIAVNIK - ŠUŇAVA03.11.2019 14.00
BATIZOVCE - SP.ŠTVRTOK03.11.2019 14.00
V.SLAVKOV - STRÁŽE03.11.2019 14.00
SP.BELÁ "B" - HUNCOVCE03.11.2019 14.00
SP.TEPLICA - HORKA03.11.2019 14.00
SP.BYSTRÉ - TOPOREC03.11.2019 14.00
L.TEPLIČKA - ŠTRBA03.11.2019 14.00
15. kolo (29.03.2020) o 15.30 hod.
L.TEPLIČKA - SP.ŠTIAVNIK29.03.2020 15.30
ŠTRBA - SP.BYSTRÉ29.03.2020 15.30
TOPOREC - SP.TEPLICA29.03.2020 15.30
HORKA - SP.BELÁ "B"29.03.2020 15.30
HUNCOVCE - V.SLAVKOV29.03.2020 15.30
STRÁŽE - BATIZOVCE29.03.2020 15.30
SP.ŠTVRTOK - ŠUŇAVA29.03.2020 15.30
16. kolo (05.04.2020) o 16.00 hod.
SP.ŠTIAVNIK - SP.ŠTVRTOK05.04.2020 16.00
ŠUŇAVA - STRÁŽE05.04.2020 16.00
BATIZOVCE - HUNCOVCE05.04.2020 16.00
V.SLAVKOV - HORKA05.04.2020 16.00
SP.BELÁ "B" - TOPOREC05.04.2020 16.00
SP.TEPLICA - ŠTRBA05.04.2020 16.00
SP.BYSTRÉ - L.TEPLIČKA05.04.2020 16.00
17. kolo (12.04.2020) o 16.00 hod.
SP.BYSTRÉ - SP.ŠTIAVNIK12.04.2020 16.00
L.TEPLIČKA - SP.TEPLICA12.04.2020 16.00
ŠTRBA - SP.BELÁ "B"12.04.2020 16.00
TOPOREC - V.SLAVKOV12.04.2020 16.00
HORKA - BATIZOVCE12.04.2020 16.00
HUNCOVCE - ŠUŇAVA12.04.2020 16.00
STRÁŽE - SP.ŠTVRTOK12.04.2020 16.00
18. kolo (19.04.2020) o 16.30 hod.
SP.ŠTIAVNIK - STRÁŽE19.04.2020 16.30
SP.ŠTVRTOK - HUNCOVCE19.04.2020 16.30
ŠUŇAVA - HORKA19.04.2020 16.30
BATIZOVCE - TOPOREC19.04.2020 16.30
V.SLAVKOV - ŠTRBA19.04.2020 16.30
SP.BELÁ "B" - L.TEPLIČKA19.04.2020 16.30
SP.TEPLICA - SP.BYSTRÉ19.04.2020 16.30
19. kolo (26.04.2020) o 16.30 hod.
SP.TEPLICA - SP.ŠTIAVNIK26.04.2020 16.30
SP.BYSTRÉ - SP.BELÁ "B"26.04.2020 16.30
L.TEPLIČKA - V.SLAVKOV26.04.2020 16.30
ŠTRBA - BATIZOVCE26.04.2020 16.30
TOPOREC - ŠUŇAVA26.04.2020 16.30
HORKA - SP.ŠTVRTOK26.04.2020 16.30
HUNCOVCE - STRÁŽE26.04.2020 16.30
20. kolo (03.05.2020) o 17.00 hod.
SP.ŠTIAVNIK - HUNCOVCE03.05.2020 17.00
STRÁŽE - HORKA03.05.2020 17.00
SP.ŠTVRTOK - TOPOREC03.05.2020 17.00
ŠUŇAVA - ŠTRBA03.05.2020 17.00
BATIZOVCE - L.TEPLIČKA03.05.2020 17.00
V.SLAVKOV - SP.BYSTRÉ03.05.2020 17.00
SP.BELÁ "B" - SP.TEPLICA03.05.2020 17.00
21. kolo (10.05.2020) o 17.00 hod.
SP.BELÁ "B" - SP.ŠTIAVNIK10.05.2020 17.00
SP.TEPLICA - V.SLAVKOV10.05.2020 17.00
SP.BYSTRÉ - BATIZOVCE10.05.2020 17.00
L.TEPLIČKA - ŠUŇAVA10.05.2020 17.00
ŠTRBA - SP.ŠTVRTOK10.05.2020 17.00
TOPOREC - STRÁŽE10.05.2020 17.00
HORKA - HUNCOVCE10.05.2020 17.00
22. kolo (17.05.2020) o 17.00 hod.
SP.ŠTIAVNIK - HORKA17.05.2020 17.00
HUNCOVCE - TOPOREC17.05.2020 17.00
STRÁŽE - ŠTRBA17.05.2020 17.00
SP.ŠTVRTOK - L.TEPLIČKA17.05.2020 17.00
ŠUŇAVA - SP.BYSTRÉ17.05.2020 17.00
BATIZOVCE - SP.TEPLICA17.05.2020 17.00
V.SLAVKOV - SP.BELÁ "B"17.05.2020 17.00
23. kolo (24.05.2020) o 17.00 hod.
V.SLAVKOV - SP.ŠTIAVNIK24.05.2020 17.00
SP.BELÁ "B" - BATIZOVCE24.05.2020 17.00
SP.TEPLICA - ŠUŇAVA24.05.2020 17.00
SP.BYSTRÉ - SP.ŠTVRTOK24.05.2020 17.00
L.TEPLIČKA - STRÁŽE24.05.2020 17.00
ŠTRBA - HUNCOVCE24.05.2020 17.00
TOPOREC - HORKA24.05.2020 17.00
24. kolo (31.05.2020) o 17.00 hod.
SP.ŠTIAVNIK - TOPOREC31.05.2020 17.00
HORKA - ŠTRBA31.05.2020 17.00
HUNCOVCE - L.TEPLIČKA31.05.2020 17.00
STRÁŽE - SP.BYSTRÉ31.05.2020 17.00
SP.ŠTVRTOK - SP.TEPLICA31.05.2020 17.00
ŠUŇAVA - SP.BELÁ "B"31.05.2020 17.00
BATIZOVCE - V.SLAVKOV31.05.2020 17.00
25. kolo (07.06.2020) o 17.00 hod.
BATIZOVCE - SP.ŠTIAVNIK07.06.2020 17.00
V.SLAVKOV - ŠUŇAVA07.06.2020 17.00
SP.BELÁ "B" - SP.ŠTVRTOK07.06.2020 17.00
SP.TEPLICA - STRÁŽE07.06.2020 17.00
SP.BYSTRÉ - HUNCOVCE07.06.2020 17.00
L.TEPLIČKA - HORKA07.06.2020 17.00
ŠTRBA - TOPOREC07.06.2020 17.00
26. kolo (14.06.2020) o 17.00 hod.
SP.ŠTIAVNIK - ŠTRBA14.06.2020 17.00
TOPOREC - L.TEPLIČKA14.06.2020 17.00
HORKA - SP.BYSTRÉ14.06.2020 17.00
HUNCOVCE - SP.TEPLICA14.06.2020 17.00
STRÁŽE - SP.BELÁ "B"14.06.2020 17.00
SP.ŠTVRTOK - V.SLAVKOV14.06.2020 17.00
ŠUŇAVA - BATIZOVCE14.06.2020 17.00



 

Mapa domény Mapa domény | Tieto stránky vytvoril a dopĺňa Podtatranský futbalový zväz Poprad. | webdizajn: www.itstudio.sk