Dnes oslavuje meniny : Albína zajtra Kornélia
Nedeľa, 16. december 2018,

7.liga

Rozpis zápasov v sezóne 2017/2018

1. kolo (06.08.2017) o 13.30 hod.
VRBOV - SLOV.VES06.08.2017 13.30
KURIMANY - VERNÁR06.08.2017 13.30
JÁNOVCE - VLKOVÁ06.08.2017 13.30
SP.ŠTIAVNIK - BIJACOVCE06.08.2017 13.30
ŠUŇAVA - SP.HANUŠOVCE06.08.2017 13.30
LÚČIVNÁ - DRAVCE06.08.2017 13.30
HUNCOVCE - VÝBORNÁ06.08.2017 13.30
2. kolo (13.08.2017) o 13.30 hod.
SLOV.VES - VÝBORNÁ13.08.2017 13.30
DRAVCE - HUNCOVCE13.08.2017 13.30
SP.HANUŠOVCE - LÚČIVNÁ13.08.2017 13.30
BIJACOVCE - ŠUŇAVA13.08.2017 13.30
VLKOVÁ - SP.ŠTIAVNIK13.08.2017 13.30
VERNÁR - JÁNOVCE13.08.2017 13.30
VRBOV - KURIMANY13.08.2017 13.30
3. kolo (20.08.2017) o 13.00 hod.
KURIMANY - SLOV.VES20.08.2017 13.00
JÁNOVCE - VRBOV20.08.2017 13.00
SP.ŠTIAVNIK - VERNÁR20.08.2017 13.00
ŠUŇAVA - VLKOVÁ20.08.2017 13.00
LÚČIVNÁ - BIJACOVCE20.08.2017 13.00
HUNCOVCE - SP.HANUŠOVCE20.08.2017 13.00
VÝBORNÁ - DRAVCE20.08.2017 13.00
4. kolo (27.08.2017) o 13.00 hod.
SLOV.VES - DRAVCE27.08.2017 13.00
SP.HANUŠOVCE - VÝBORNÁ27.08.2017 13.00
BIJACOVCE - HUNCOVCE27.08.2017 13.00
VLKOVÁ - LÚČIVNÁ27.08.2017 13.00
VERNÁR - ŠUŇAVA27.08.2017 13.00
VRBOV - SP.ŠTIAVNIK27.08.2017 13.00
KURIMANY - JÁNOVCE27.08.2017 13.00
5. kolo (03.09.2017) o 12.30 hod.
JÁNOVCE - SLOV.VES03.09.2017 12.30
SP.ŠTIAVNIK - KURIMANY03.09.2017 12.30
ŠUŇAVA - VRBOV03.09.2017 12.30
LÚČIVNÁ - VERNÁR03.09.2017 12.30
HUNCOVCE - VLKOVÁ03.09.2017 12.30
VÝBORNÁ - BIJACOVCE03.09.2017 12.30
DRAVCE - SP.HANUŠOVCE03.09.2017 12.30
6. kolo (10.09.2017) o 12.30 hod.
SLOV.VES - SP.HANUŠOVCE10.09.2017 12.30
BIJACOVCE - DRAVCE10.09.2017 12.30
VLKOVÁ - VÝBORNÁ10.09.2017 12.30
VERNÁR - HUNCOVCE10.09.2017 12.30
VRBOV - LÚČIVNÁ10.09.2017 12.30
KURIMANY - ŠUŇAVA10.09.2017 12.30
JÁNOVCE - SP.ŠTIAVNIK10.09.2017 12.30
7. kolo (17.09.2017) o 12.00 hod.
SP.ŠTIAVNIK - SLOV.VES17.09.2017 12.00
ŠUŇAVA - JÁNOVCE17.09.2017 12.00
LÚČIVNÁ - KURIMANY17.09.2017 12.00
HUNCOVCE - VRBOV17.09.2017 12.00
VÝBORNÁ - VERNÁR17.09.2017 12.00
DRAVCE - VLKOVÁ17.09.2017 12.00
SP.HANUŠOVCE - BIJACOVCE17.09.2017 12.00
8. kolo (24.09.2017) o 12.00 hod.
SLOV.VES - BIJACOVCE24.09.2017 12.00
VLKOVÁ - SP.HANUŠOVCE24.09.2017 12.00
VERNÁR - DRAVCE24.09.2017 12.00
VRBOV - VÝBORNÁ24.09.2017 12.00
KURIMANY - HUNCOVCE24.09.2017 12.00
JÁNOVCE - LÚČIVNÁ24.09.2017 12.00
SP.ŠTIAVNIK - ŠUŇAVA24.09.2017 12.00
9. kolo (01.10.2017) o 11.30 hod.
ŠUŇAVA - SLOV.VES01.10.2017 11.30
LÚČIVNÁ - SP.ŠTIAVNIK01.10.2017 11.30
HUNCOVCE - JÁNOVCE01.10.2017 11.30
VÝBORNÁ - KURIMANY01.10.2017 11.30
DRAVCE - VRBOV01.10.2017 11.30
SP.HANUŠOVCE - VERNÁR01.10.2017 11.30
BIJACOVCE - VLKOVÁ01.10.2017 11.30
10. kolo (08.10.2017) o 11.30 hod.
SLOV.VES - VLKOVÁ08.10.2017 11.30
VERNÁR - BIJACOVCE08.10.2017 11.30
VRBOV - SP.HANUŠOVCE08.10.2017 11.30
KURIMANY - DRAVCE08.10.2017 11.30
JÁNOVCE - VÝBORNÁ08.10.2017 11.30
SP.ŠTIAVNIK - HUNCOVCE08.10.2017 11.30
ŠUŇAVA - LÚČIVNÁ08.10.2017 11.30
11. kolo (15.10.2017) o 11.30 hod.
LÚČIVNÁ - SLOV.VES15.10.2017 11.30
HUNCOVCE - ŠUŇAVA15.10.2017 11.30
VÝBORNÁ - SP.ŠTIAVNIK15.10.2017 11.30
DRAVCE - JÁNOVCE15.10.2017 11.30
SP.HANUŠOVCE - KURIMANY15.10.2017 11.30
BIJACOVCE - VRBOV15.10.2017 11.30
VLKOVÁ - VERNÁR15.10.2017 11.30
12. kolo (22.10.2017) o 11.00 hod.
SLOV.VES - VERNÁR22.10.2017 11.00
VRBOV - VLKOVÁ22.10.2017 11.00
KURIMANY - BIJACOVCE22.10.2017 11.00
JÁNOVCE - SP.HANUŠOVCE22.10.2017 11.00
SP.ŠTIAVNIK - DRAVCE22.10.2017 11.00
ŠUŇAVA - VÝBORNÁ22.10.2017 11.00
LÚČIVNÁ - HUNCOVCE22.10.2017 11.00
13. kolo (29.10.2017) o 11.00 hod.
HUNCOVCE - SLOV.VES29.10.2017 11.00
VÝBORNÁ - LÚČIVNÁ29.10.2017 11.00
DRAVCE - ŠUŇAVA29.10.2017 11.00
SP.HANUŠOVCE - SP.ŠTIAVNIK29.10.2017 11.00
BIJACOVCE - JÁNOVCE29.10.2017 11.00
VLKOVÁ - KURIMANY29.10.2017 11.00
VERNÁR - VRBOV29.10.2017 11.00
14. kolo (05.11.2017) o 10.30 hod.
SLOV.VES - VRBOV05.11.2017 10.30
VERNÁR - KURIMANY05.11.2017 10.30
VLKOVÁ - JÁNOVCE05.11.2017 10.30
BIJACOVCE - SP.ŠTIAVNIK05.11.2017 10.30
SP.HANUŠOVCE - ŠUŇAVA05.11.2017 10.30
DRAVCE - LÚČIVNÁ05.11.2017 10.30
VÝBORNÁ - HUNCOVCE05.11.2017 10.30
15. kolo (01.04.2018) o 12.30 hod.
VÝBORNÁ - SLOV.VES01.04.2018 12.30
HUNCOVCE - DRAVCE01.04.2018 12.30
LÚČIVNÁ - SP.HANUŠOVCE01.04.2018 12.30
ŠUŇAVA - BIJACOVCE01.04.2018 12.30
SP.ŠTIAVNIK - VLKOVÁ01.04.2018 12.30
JÁNOVCE - VERNÁR01.04.2018 12.30
KURIMANY - VRBOV01.04.2018 12.30
16. kolo (08.04.2018) o 12.30 hod.
SLOV.VES - KURIMANY08.04.2018 12.30
VRBOV - JÁNOVCE08.04.2018 12.30
VERNÁR - SP.ŠTIAVNIK08.04.2018 12.30
VLKOVÁ - ŠUŇAVA08.04.2018 12.30
BIJACOVCE - LÚČIVNÁ08.04.2018 12.30
SP.HANUŠOVCE - HUNCOVCE08.04.2018 12.30
DRAVCE - VÝBORNÁ08.04.2018 12.30
17. kolo (15.04.2018) o 12.30 hod.
DRAVCE - SLOV.VES15.04.2018 12.30
VÝBORNÁ - SP.HANUŠOVCE15.04.2018 12.30
HUNCOVCE - BIJACOVCE15.04.2018 12.30
LÚČIVNÁ - VLKOVÁ15.04.2018 12.30
ŠUŇAVA - VERNÁR15.04.2018 12.30
SP.ŠTIAVNIK - VRBOV15.04.2018 12.30
JÁNOVCE - KURIMANY15.04.2018 12.30
18. kolo (22.04.2018) o 13.00 hod.
SLOV.VES - JÁNOVCE22.04.2018 13.00
KURIMANY - SP.ŠTIAVNIK22.04.2018 13.00
VRBOV - ŠUŇAVA22.04.2018 13.00
VERNÁR - LÚČIVNÁ22.04.2018 13.00
VLKOVÁ - HUNCOVCE22.04.2018 13.00
BIJACOVCE - VÝBORNÁ22.04.2018 13.00
SP.HANUŠOVCE - DRAVCE22.04.2018 13.00
19. kolo (29.04.2018) o 13.00 hod.
SP.HANUŠOVCE - SLOV.VES29.04.2018 13.00
DRAVCE - BIJACOVCE29.04.2018 13.00
VÝBORNÁ - VLKOVÁ29.04.2018 13.00
HUNCOVCE - VERNÁR29.04.2018 13.00
LÚČIVNÁ - VRBOV29.04.2018 13.00
ŠUŇAVA - KURIMANY29.04.2018 13.00
SP.ŠTIAVNIK - JÁNOVCE29.04.2018 13.00
20. kolo (06.05.2018) o 13.30 hod.
SLOV.VES - SP.ŠTIAVNIK06.05.2018 13.30
JÁNOVCE - ŠUŇAVA06.05.2018 13.30
KURIMANY - LÚČIVNÁ06.05.2018 13.30
VRBOV - HUNCOVCE06.05.2018 13.30
VERNÁR - VÝBORNÁ06.05.2018 13.30
VLKOVÁ - DRAVCE06.05.2018 13.30
BIJACOVCE - SP.HANUŠOVCE06.05.2018 13.30
21. kolo (13.05.2018) o 13.30 hod.
BIJACOVCE - SLOV.VES13.05.2018 13.30
SP.HANUŠOVCE - VLKOVÁ13.05.2018 13.30
DRAVCE - VERNÁR13.05.2018 13.30
VÝBORNÁ - VRBOV13.05.2018 13.30
HUNCOVCE - KURIMANY13.05.2018 13.30
LÚČIVNÁ - JÁNOVCE13.05.2018 13.30
ŠUŇAVA - SP.ŠTIAVNIK13.05.2018 13.30
22. kolo (20.05.2018) o 13.30 hod.
SLOV.VES - ŠUŇAVA20.05.2018 13.30
SP.ŠTIAVNIK - LÚČIVNÁ20.05.2018 13.30
JÁNOVCE - HUNCOVCE20.05.2018 13.30
KURIMANY - VÝBORNÁ20.05.2018 13.30
VRBOV - DRAVCE20.05.2018 13.30
VERNÁR - SP.HANUŠOVCE20.05.2018 13.30
VLKOVÁ - BIJACOVCE20.05.2018 13.30
23. kolo (27.05.2018) o 13.30 hod.
VLKOVÁ - SLOV.VES27.05.2018 13.30
BIJACOVCE - VERNÁR27.05.2018 13.30
SP.HANUŠOVCE - VRBOV27.05.2018 13.30
DRAVCE - KURIMANY27.05.2018 13.30
VÝBORNÁ - JÁNOVCE27.05.2018 13.30
HUNCOVCE - SP.ŠTIAVNIK27.05.2018 13.30
LÚČIVNÁ - ŠUŇAVA27.05.2018 13.30
24. kolo (03.06.2018) o 13.30 hod.
SLOV.VES - LÚČIVNÁ03.06.2018 13.30
ŠUŇAVA - HUNCOVCE03.06.2018 13.30
SP.ŠTIAVNIK - VÝBORNÁ03.06.2018 13.30
JÁNOVCE - DRAVCE03.06.2018 13.30
KURIMANY - SP.HANUŠOVCE03.06.2018 13.30
VRBOV - BIJACOVCE03.06.2018 13.30
VERNÁR - VLKOVÁ03.06.2018 13.30
25. kolo (10.06.2018) o 13.30 hod.
VERNÁR - SLOV.VES10.06.2018 13.30
VLKOVÁ - VRBOV10.06.2018 13.30
BIJACOVCE - KURIMANY10.06.2018 13.30
SP.HANUŠOVCE - JÁNOVCE10.06.2018 13.30
DRAVCE - SP.ŠTIAVNIK10.06.2018 13.30
VÝBORNÁ - ŠUŇAVA10.06.2018 13.30
HUNCOVCE - LÚČIVNÁ10.06.2018 13.30
26. kolo (17.06.2018) o 13.30 hod.
SLOV.VES - HUNCOVCE17.06.2018 13.30
LÚČIVNÁ - VÝBORNÁ17.06.2018 13.30
ŠUŇAVA - DRAVCE17.06.2018 13.30
SP.ŠTIAVNIK - SP.HANUŠOVCE17.06.2018 13.30
JÁNOVCE - BIJACOVCE17.06.2018 13.30
KURIMANY - VLKOVÁ17.06.2018 13.30
VRBOV - VERNÁR17.06.2018 13.30



 

Mapa domény Mapa domény | Tieto stránky vytvoril a dopĺňa Podtatranský futbalový zväz Poprad. | webdizajn: www.itstudio.sk