Dnes oslavuje meniny : Irma zajtra Leopold
Streda, 14. november 2018,

6.liga

Rozpis zápasov v sezóne 2017/2018

1. kolo (06.08.2017) o 17.00 hod.
HORKA - SP.TEPLICA06.08.2017 17.00
BATIZOVCE - V.SLAVKOV06.08.2017 17.00
SP.ŠTVRTOK - HOZELEC06.08.2017 17.00
VIKARTOVCE - SP.ST.VES06.08.2017 17.00
SP.BELÁ "B" - SP.HRHOV06.08.2017 17.00
TOPOREC - L.TEPLIČKA06.08.2017 17.00
STRÁŽE - SP.BYSTRÉ06.08.2017 17.00
2. kolo (13.08.2017) o 17.00 hod.
SP.TEPLICA - SP.BYSTRÉ13.08.2017 17.00
L.TEPLIČKA - STRÁŽE13.08.2017 17.00
SP.HRHOV - TOPOREC13.08.2017 17.00
SP.ST.VES - SP.BELÁ "B"13.08.2017 17.00
HOZELEC - VIKARTOVCE13.08.2017 17.00
V.SLAVKOV - SP.ŠTVRTOK13.08.2017 17.00
HORKA - BATIZOVCE13.08.2017 17.00
3. kolo (20.08.2017) o 16.30 hod.
BATIZOVCE - SP.TEPLICA20.08.2017 16.30
SP.ŠTVRTOK - HORKA20.08.2017 16.30
VIKARTOVCE - V.SLAVKOV20.08.2017 16.30
SP.BELÁ "B" - HOZELEC20.08.2017 16.30
TOPOREC - SP.ST.VES20.08.2017 16.30
STRÁŽE - SP.HRHOV20.08.2017 16.30
SP.BYSTRÉ - L.TEPLIČKA20.08.2017 16.30
4. kolo (27.08.2017) o 16.30 hod.
SP.TEPLICA - L.TEPLIČKA27.08.2017 16.30
SP.HRHOV - SP.BYSTRÉ27.08.2017 16.30
SP.ST.VES - STRÁŽE27.08.2017 16.30
HOZELEC - TOPOREC27.08.2017 16.30
V.SLAVKOV - SP.BELÁ "B"27.08.2017 16.30
HORKA - VIKARTOVCE27.08.2017 16.30
BATIZOVCE - SP.ŠTVRTOK27.08.2017 16.30
5. kolo (03.09.2017) o 16.00 hod.
SP.ŠTVRTOK - SP.TEPLICA03.09.2017 16.00
VIKARTOVCE - BATIZOVCE03.09.2017 16.00
SP.BELÁ "B" - HORKA03.09.2017 16.00
TOPOREC - V.SLAVKOV03.09.2017 16.00
STRÁŽE - HOZELEC03.09.2017 16.00
SP.BYSTRÉ - SP.ST.VES03.09.2017 16.00
L.TEPLIČKA - SP.HRHOV03.09.2017 16.00
6. kolo (10.09.2017) o 16.00 hod.
SP.TEPLICA - SP.HRHOV10.09.2017 16.00
SP.ST.VES - L.TEPLIČKA10.09.2017 16.00
HOZELEC - SP.BYSTRÉ10.09.2017 16.00
V.SLAVKOV - STRÁŽE10.09.2017 16.00
HORKA - TOPOREC10.09.2017 16.00
BATIZOVCE - SP.BELÁ "B"10.09.2017 16.00
SP.ŠTVRTOK - VIKARTOVCE10.09.2017 16.00
7. kolo (17.09.2017) o 15.30 hod.
VIKARTOVCE - SP.TEPLICA17.09.2017 15.30
SP.BELÁ "B" - SP.ŠTVRTOK17.09.2017 15.30
TOPOREC - BATIZOVCE17.09.2017 15.30
STRÁŽE - HORKA17.09.2017 15.30
SP.BYSTRÉ - V.SLAVKOV17.09.2017 15.30
L.TEPLIČKA - HOZELEC17.09.2017 15.30
SP.HRHOV - SP.ST.VES17.09.2017 15.30
8. kolo (24.09.2017) o 15.30 hod.
SP.TEPLICA - SP.ST.VES24.09.2017 15.30
HOZELEC - SP.HRHOV24.09.2017 15.30
V.SLAVKOV - L.TEPLIČKA24.09.2017 15.30
HORKA - SP.BYSTRÉ24.09.2017 15.30
BATIZOVCE - STRÁŽE24.09.2017 15.30
SP.ŠTVRTOK - TOPOREC24.09.2017 15.30
VIKARTOVCE - SP.BELÁ "B"24.09.2017 15.30
9. kolo (01.10.2017) o 15.00 hod.
SP.BELÁ "B" - SP.TEPLICA01.10.2017 15.00
TOPOREC - VIKARTOVCE01.10.2017 15.00
STRÁŽE - SP.ŠTVRTOK01.10.2017 15.00
SP.BYSTRÉ - BATIZOVCE01.10.2017 15.00
L.TEPLIČKA - HORKA01.10.2017 15.00
SP.HRHOV - V.SLAVKOV01.10.2017 15.00
SP.ST.VES - HOZELEC01.10.2017 15.00
10. kolo (08.10.2017) o 15.00 hod.
SP.TEPLICA - HOZELEC08.10.2017 15.00
V.SLAVKOV - SP.ST.VES08.10.2017 15.00
HORKA - SP.HRHOV08.10.2017 15.00
BATIZOVCE - L.TEPLIČKA08.10.2017 15.00
SP.ŠTVRTOK - SP.BYSTRÉ08.10.2017 15.00
VIKARTOVCE - STRÁŽE08.10.2017 15.00
SP.BELÁ "B" - TOPOREC08.10.2017 15.00
11. kolo (15.10.2017) o 15.00 hod.
TOPOREC - SP.TEPLICA15.10.2017 15.00
STRÁŽE - SP.BELÁ "B"15.10.2017 15.00
SP.BYSTRÉ - VIKARTOVCE15.10.2017 15.00
L.TEPLIČKA - SP.ŠTVRTOK15.10.2017 15.00
SP.HRHOV - BATIZOVCE15.10.2017 15.00
SP.ST.VES - HORKA15.10.2017 15.00
HOZELEC - V.SLAVKOV15.10.2017 15.00
12. kolo (22.10.2017) o 14.30 hod.
SP.TEPLICA - V.SLAVKOV22.10.2017 14.30
HORKA - HOZELEC22.10.2017 14.30
BATIZOVCE - SP.ST.VES22.10.2017 14.30
SP.ŠTVRTOK - SP.HRHOV22.10.2017 14.30
VIKARTOVCE - L.TEPLIČKA22.10.2017 14.30
SP.BELÁ "B" - SP.BYSTRÉ22.10.2017 14.30
TOPOREC - STRÁŽE22.10.2017 14.30
13. kolo (29.10.2017) o 14.30 hod.
STRÁŽE - SP.TEPLICA29.10.2017 14.30
SP.BYSTRÉ - TOPOREC29.10.2017 14.30
L.TEPLIČKA - SP.BELÁ "B"29.10.2017 14.30
SP.HRHOV - VIKARTOVCE29.10.2017 14.30
SP.ST.VES - SP.ŠTVRTOK29.10.2017 14.30
HOZELEC - BATIZOVCE29.10.2017 14.30
V.SLAVKOV - HORKA29.10.2017 14.30
14. kolo (05.11.2017) o 14.00 hod.
SP.TEPLICA - HORKA05.11.2017 14.00
V.SLAVKOV - BATIZOVCE05.11.2017 14.00
HOZELEC - SP.ŠTVRTOK05.11.2017 14.00
SP.ST.VES - VIKARTOVCE05.11.2017 14.00
SP.HRHOV - SP.BELÁ "B"05.11.2017 14.00
L.TEPLIČKA - TOPOREC05.11.2017 14.00
SP.BYSTRÉ - STRÁŽE05.11.2017 14.00
15. kolo (01.04.2018) o 16.00 hod.
SP.BYSTRÉ - SP.TEPLICA01.04.2018 16.00
STRÁŽE - L.TEPLIČKA01.04.2018 16.00
TOPOREC - SP.HRHOV01.04.2018 16.00
SP.BELÁ "B" - SP.ST.VES01.04.2018 16.00
VIKARTOVCE - HOZELEC01.04.2018 16.00
SP.ŠTVRTOK - V.SLAVKOV01.04.2018 16.00
BATIZOVCE - HORKA01.04.2018 16.00
16. kolo (08.04.2018) o 16.00 hod.
SP.TEPLICA - BATIZOVCE08.04.2018 16.00
HORKA - SP.ŠTVRTOK08.04.2018 16.00
V.SLAVKOV - VIKARTOVCE08.04.2018 16.00
HOZELEC - SP.BELÁ "B"08.04.2018 16.00
SP.ST.VES - TOPOREC08.04.2018 16.00
SP.HRHOV - STRÁŽE08.04.2018 16.00
L.TEPLIČKA - SP.BYSTRÉ08.04.2018 16.00
17. kolo (15.04.2018) o 16.00 hod.
L.TEPLIČKA - SP.TEPLICA15.04.2018 16.00
SP.BYSTRÉ - SP.HRHOV15.04.2018 16.00
STRÁŽE - SP.ST.VES15.04.2018 16.00
TOPOREC - HOZELEC15.04.2018 16.00
SP.BELÁ "B" - V.SLAVKOV15.04.2018 16.00
VIKARTOVCE - HORKA15.04.2018 16.00
SP.ŠTVRTOK - BATIZOVCE15.04.2018 16.00
18. kolo (22.04.2018) o 16.30 hod.
SP.TEPLICA - SP.ŠTVRTOK22.04.2018 16.30
BATIZOVCE - VIKARTOVCE22.04.2018 16.30
HORKA - SP.BELÁ "B"22.04.2018 16.30
V.SLAVKOV - TOPOREC22.04.2018 16.30
HOZELEC - STRÁŽE22.04.2018 16.30
SP.ST.VES - SP.BYSTRÉ22.04.2018 16.30
SP.HRHOV - L.TEPLIČKA22.04.2018 16.30
19. kolo (29.04.2018) o 16.30 hod.
SP.HRHOV - SP.TEPLICA29.04.2018 16.30
L.TEPLIČKA - SP.ST.VES29.04.2018 16.30
SP.BYSTRÉ - HOZELEC29.04.2018 16.30
STRÁŽE - V.SLAVKOV29.04.2018 16.30
TOPOREC - HORKA29.04.2018 16.30
SP.BELÁ "B" - BATIZOVCE29.04.2018 16.30
VIKARTOVCE - SP.ŠTVRTOK29.04.2018 16.30
20. kolo (06.05.2018) o 17.00 hod.
SP.TEPLICA - VIKARTOVCE06.05.2018 17.00
SP.ŠTVRTOK - SP.BELÁ "B"06.05.2018 17.00
BATIZOVCE - TOPOREC06.05.2018 17.00
HORKA - STRÁŽE06.05.2018 17.00
V.SLAVKOV - SP.BYSTRÉ06.05.2018 17.00
HOZELEC - L.TEPLIČKA06.05.2018 17.00
SP.ST.VES - SP.HRHOV06.05.2018 17.00
21. kolo (13.05.2018) o 17.00 hod.
SP.ST.VES - SP.TEPLICA13.05.2018 17.00
SP.HRHOV - HOZELEC13.05.2018 17.00
L.TEPLIČKA - V.SLAVKOV13.05.2018 17.00
SP.BYSTRÉ - HORKA13.05.2018 17.00
STRÁŽE - BATIZOVCE13.05.2018 17.00
TOPOREC - SP.ŠTVRTOK13.05.2018 17.00
SP.BELÁ "B" - VIKARTOVCE13.05.2018 17.00
22. kolo (20.05.2018) o 17.00 hod.
SP.TEPLICA - SP.BELÁ "B"20.05.2018 17.00
VIKARTOVCE - TOPOREC20.05.2018 17.00
SP.ŠTVRTOK - STRÁŽE20.05.2018 17.00
BATIZOVCE - SP.BYSTRÉ20.05.2018 17.00
HORKA - L.TEPLIČKA20.05.2018 17.00
V.SLAVKOV - SP.HRHOV20.05.2018 17.00
HOZELEC - SP.ST.VES20.05.2018 17.00
23. kolo (27.05.2018) o 17.00 hod.
HOZELEC - SP.TEPLICA27.05.2018 17.00
SP.ST.VES - V.SLAVKOV27.05.2018 17.00
SP.HRHOV - HORKA27.05.2018 17.00
L.TEPLIČKA - BATIZOVCE27.05.2018 17.00
SP.BYSTRÉ - SP.ŠTVRTOK27.05.2018 17.00
STRÁŽE - VIKARTOVCE27.05.2018 17.00
TOPOREC - SP.BELÁ "B"27.05.2018 17.00
24. kolo (03.06.2018) o 17.00 hod.
SP.TEPLICA - TOPOREC03.06.2018 17.00
SP.BELÁ "B" - STRÁŽE03.06.2018 17.00
VIKARTOVCE - SP.BYSTRÉ03.06.2018 17.00
SP.ŠTVRTOK - L.TEPLIČKA03.06.2018 17.00
BATIZOVCE - SP.HRHOV03.06.2018 17.00
HORKA - SP.ST.VES03.06.2018 17.00
V.SLAVKOV - HOZELEC03.06.2018 17.00
25. kolo (10.06.2018) o 17.00 hod.
V.SLAVKOV - SP.TEPLICA10.06.2018 17.00
HOZELEC - HORKA10.06.2018 17.00
SP.ST.VES - BATIZOVCE10.06.2018 17.00
SP.HRHOV - SP.ŠTVRTOK10.06.2018 17.00
L.TEPLIČKA - VIKARTOVCE10.06.2018 17.00
SP.BYSTRÉ - SP.BELÁ "B"10.06.2018 17.00
STRÁŽE - TOPOREC10.06.2018 17.00
26. kolo (17.06.2018) o 17.00 hod.
SP.TEPLICA - STRÁŽE17.06.2018 17.00
TOPOREC - SP.BYSTRÉ17.06.2018 17.00
SP.BELÁ "B" - L.TEPLIČKA17.06.2018 17.00
VIKARTOVCE - SP.HRHOV17.06.2018 17.00
SP.ŠTVRTOK - SP.ST.VES17.06.2018 17.00
BATIZOVCE - HOZELEC17.06.2018 17.00
HORKA - V.SLAVKOV17.06.2018 17.00



 

Mapa domény Mapa domény | Tieto stránky vytvoril a dopĺňa Podtatranský futbalový zväz Poprad. | webdizajn: www.itstudio.sk