Dnes oslavuje meniny : Vladimíra zajtra Hedviga
Streda, 16. október 2019,

U15 4.liga sk. "A"

Rozpis zápasov v sezóne 2017/2018

1. kolo (11.08.2018) o 11.00 hod.
GÁNOVCE - TOPOREC11.08.2018 11.00
V.SLAVKOV - MATIAŠOVCE11.08.2018 11.00
ŠUŇAVA - VRBOV11.08.2018 11.00
SP.TEPLICA - STRÁŽE11.08.2018 11.00
2. kolo (11.08.2018) o 11.00 hod.
TOPOREC - STRÁŽE11.08.2018 11.00
VRBOV - SP.TEPLICA11.08.2018 11.00
MATIAŠOVCE - ŠUŇAVA11.08.2018 11.00
GÁNOVCE - V.SLAVKOV11.08.2018 11.00
3. kolo (11.08.2018) o 11.00 hod.
V.SLAVKOV - TOPOREC11.08.2018 11.00
ŠUŇAVA - GÁNOVCE11.08.2018 11.00
SP.TEPLICA - MATIAŠOVCE11.08.2018 11.00
STRÁŽE - VRBOV11.08.2018 11.00
4. kolo (11.08.2018) o 11.00 hod.
TOPOREC - VRBOV11.08.2018 11.00
MATIAŠOVCE - STRÁŽE11.08.2018 11.00
GÁNOVCE - SP.TEPLICA11.08.2018 11.00
V.SLAVKOV - ŠUŇAVA11.08.2018 11.00
5. kolo (11.08.2018) o 11.00 hod.
ŠUŇAVA - TOPOREC11.08.2018 11.00
SP.TEPLICA - V.SLAVKOV11.08.2018 11.00
STRÁŽE - GÁNOVCE11.08.2018 11.00
VRBOV - MATIAŠOVCE11.08.2018 11.00
6. kolo (11.08.2018) o 11.00 hod.
TOPOREC - MATIAŠOVCE11.08.2018 11.00
GÁNOVCE - VRBOV11.08.2018 11.00
V.SLAVKOV - STRÁŽE11.08.2018 11.00
ŠUŇAVA - SP.TEPLICA11.08.2018 11.00
7. kolo (11.08.2018) o 11.00 hod.
SP.TEPLICA - TOPOREC11.08.2018 11.00
STRÁŽE - ŠUŇAVA11.08.2018 11.00
VRBOV - V.SLAVKOV11.08.2018 11.00
MATIAŠOVCE - GÁNOVCE11.08.2018 11.00
8. kolo (11.08.2018) o 11.00 hod.
TOPOREC - GÁNOVCE11.08.2018 11.00
MATIAŠOVCE - V.SLAVKOV11.08.2018 11.00
VRBOV - ŠUŇAVA11.08.2018 11.00
STRÁŽE - SP.TEPLICA11.08.2018 11.00
9. kolo (11.08.2018) o 11.00 hod.
STRÁŽE - TOPOREC11.08.2018 11.00
SP.TEPLICA - VRBOV11.08.2018 11.00
ŠUŇAVA - MATIAŠOVCE11.08.2018 11.00
V.SLAVKOV - GÁNOVCE11.08.2018 11.00
10. kolo (11.08.2018) o 11.00 hod.
TOPOREC - V.SLAVKOV11.08.2018 11.00
GÁNOVCE - ŠUŇAVA11.08.2018 11.00
MATIAŠOVCE - SP.TEPLICA11.08.2018 11.00
VRBOV - STRÁŽE11.08.2018 11.00
11. kolo (06.04.2019) o 11.00 hod.
VRBOV - TOPOREC06.04.2019 11.00
STRÁŽE - MATIAŠOVCE06.04.2019 11.00
SP.TEPLICA - GÁNOVCE06.04.2019 11.00
ŠUŇAVA - V.SLAVKOV06.04.2019 11.00
12. kolo (06.04.2019) o 11.00 hod.
TOPOREC - ŠUŇAVA06.04.2019 11.00
V.SLAVKOV - SP.TEPLICA06.04.2019 11.00
GÁNOVCE - STRÁŽE06.04.2019 11.00
MATIAŠOVCE - VRBOV06.04.2019 11.00
13. kolo (06.04.2019) o 11.00 hod.
MATIAŠOVCE - TOPOREC06.04.2019 11.00
VRBOV - GÁNOVCE06.04.2019 11.00
STRÁŽE - V.SLAVKOV06.04.2019 11.00
SP.TEPLICA - ŠUŇAVA06.04.2019 11.00
14. kolo (06.04.2019) o 11.00 hod.
TOPOREC - SP.TEPLICA06.04.2019 11.00
ŠUŇAVA - STRÁŽE06.04.2019 11.00
V.SLAVKOV - VRBOV06.04.2019 11.00
GÁNOVCE - MATIAŠOVCE06.04.2019 11.00
15. kolo (06.04.2019) o 11.00 hod.
TOPOREC - GÁNOVCE06.04.2019 11.00
MATIAŠOVCE - V.SLAVKOV06.04.2019 11.00
VRBOV - ŠUŇAVA06.04.2019 11.00
STRÁŽE - SP.TEPLICA06.04.2019 11.00
16. kolo (06.04.2019) o 11.00 hod.
STRÁŽE - TOPOREC06.04.2019 11.00
SP.TEPLICA - VRBOV06.04.2019 11.00
ŠUŇAVA - MATIAŠOVCE06.04.2019 11.00
V.SLAVKOV - GÁNOVCE06.04.2019 11.00
17. kolo (06.04.2019) o 11.00 hod.
TOPOREC - V.SLAVKOV06.04.2019 11.00
GÁNOVCE - ŠUŇAVA06.04.2019 11.00
MATIAŠOVCE - SP.TEPLICA06.04.2019 11.00
VRBOV - STRÁŽE06.04.2019 11.00
18. kolo (06.04.2019) o 11.00 hod.
VRBOV - TOPOREC06.04.2019 11.00
STRÁŽE - MATIAŠOVCE06.04.2019 11.00
SP.TEPLICA - GÁNOVCE06.04.2019 11.00
ŠUŇAVA - V.SLAVKOV06.04.2019 11.00
19. kolo (06.04.2019) o 11.00 hod.
TOPOREC - ŠUŇAVA06.04.2019 11.00
V.SLAVKOV - SP.TEPLICA06.04.2019 11.00
GÁNOVCE - STRÁŽE06.04.2019 11.00
MATIAŠOVCE - VRBOV06.04.2019 11.00
20. kolo (06.04.2019) o 11.00 hod.
MATIAŠOVCE - TOPOREC06.04.2019 11.00
VRBOV - GÁNOVCE06.04.2019 11.00
STRÁŽE - V.SLAVKOV06.04.2019 11.00
SP.TEPLICA - ŠUŇAVA06.04.2019 11.00
21. kolo (06.04.2019) o 11.00 hod.
TOPOREC - SP.TEPLICA06.04.2019 11.00
ŠUŇAVA - STRÁŽE06.04.2019 11.00
V.SLAVKOV - VRBOV06.04.2019 11.00
GÁNOVCE - MATIAŠOVCE06.04.2019 11.00



 

Mapa domény Mapa domény | Tieto stránky vytvoril a dopĺňa Podtatranský futbalový zväz Poprad. | webdizajn: www.itstudio.sk