Dnes oslavuje meniny : Edmund zajtra Bibiána
Streda, 01. december 2021,

3.liga

Rozpis zápasov v sezóne 2014/2015

Výnimky a poznámky:
Vikartovce: pol hodinu neskôr ako je UHČ
Kravany: domáce stretnutia o 12:00 hod.
Stráže: domáce stretnutia o 10:30 hod.

1. kolo (16.08.2014) o 12.30 hod.
PODOLÍNEC - STRÁŽE16.08.2014 12.30
KRAVANY - SP.BYSTRÉ16.08.2014 12.30
V.LOMNICA - L.TEPLIČKA16.08.2014 12.30
HORKA - SP.ST.VES16.08.2014 12.30
VIKARTOVCE - HRANOVNICA16.08.2014 12.30
SLOV.VES - SP.ŠTVRTOK16.08.2014 12.30
2. kolo (23.08.2014) o 12.30 hod.
STRÁŽE - SP.ŠTVRTOK23.08.2014 12.30
HRANOVNICA - SLOV.VES23.08.2014 12.30
SP.ST.VES - VIKARTOVCE23.08.2014 12.30
L.TEPLIČKA - HORKA23.08.2014 12.30
SP.BYSTRÉ - V.LOMNICA23.08.2014 12.30
PODOLÍNEC - KRAVANY23.08.2014 12.30
3. kolo (30.08.2014) o 12.30 hod.
KRAVANY - STRÁŽE30.08.2014 12.30
V.LOMNICA - PODOLÍNEC30.08.2014 12.30
HORKA - SP.BYSTRÉ30.08.2014 12.30
VIKARTOVCE - L.TEPLIČKA30.08.2014 12.30
SLOV.VES - SP.ST.VES30.08.2014 12.30
SP.ŠTVRTOK - HRANOVNICA30.08.2014 12.30
4. kolo (06.09.2014) o 12.00 hod.
STRÁŽE - HRANOVNICA06.09.2014 12.00
SP.ST.VES - SP.ŠTVRTOK06.09.2014 12.00
L.TEPLIČKA - SLOV.VES06.09.2014 12.00
SP.BYSTRÉ - VIKARTOVCE06.09.2014 12.00
PODOLÍNEC - HORKA06.09.2014 12.00
KRAVANY - V.LOMNICA06.09.2014 12.00
5. kolo (13.09.2014) o 12.00 hod.
V.LOMNICA - STRÁŽE13.09.2014 12.00
HORKA - KRAVANY13.09.2014 12.00
VIKARTOVCE - PODOLÍNEC13.09.2014 12.00
SLOV.VES - SP.BYSTRÉ13.09.2014 12.00
SP.ŠTVRTOK - L.TEPLIČKA13.09.2014 12.00
HRANOVNICA - SP.ST.VES13.09.2014 12.00
6. kolo (20.09.2014) o 11.30 hod.
STRÁŽE - SP.ST.VES20.09.2014 11.30
L.TEPLIČKA - HRANOVNICA20.09.2014 11.30
SP.BYSTRÉ - SP.ŠTVRTOK20.09.2014 11.30
PODOLÍNEC - SLOV.VES20.09.2014 11.30
KRAVANY - VIKARTOVCE20.09.2014 11.30
V.LOMNICA - HORKA20.09.2014 11.30
7. kolo (27.09.2014) o 11.30 hod.
HORKA - STRÁŽE27.09.2014 11.30
VIKARTOVCE - V.LOMNICA27.09.2014 11.30
SLOV.VES - KRAVANY27.09.2014 11.30
SP.ŠTVRTOK - PODOLÍNEC27.09.2014 11.30
HRANOVNICA - SP.BYSTRÉ27.09.2014 11.30
SP.ST.VES - L.TEPLIČKA27.09.2014 11.30
8. kolo (04.10.2014) o 11.00 hod.
STRÁŽE - L.TEPLIČKA04.10.2014 11.00
SP.BYSTRÉ - SP.ST.VES04.10.2014 11.00
PODOLÍNEC - HRANOVNICA04.10.2014 11.00
KRAVANY - SP.ŠTVRTOK04.10.2014 11.00
V.LOMNICA - SLOV.VES04.10.2014 11.00
HORKA - VIKARTOVCE04.10.2014 11.00
9. kolo (11.10.2014) o 11.00 hod.
VIKARTOVCE - STRÁŽE11.10.2014 11.00
SLOV.VES - HORKA11.10.2014 11.00
SP.ŠTVRTOK - V.LOMNICA11.10.2014 11.00
HRANOVNICA - KRAVANY11.10.2014 11.00
SP.ST.VES - PODOLÍNEC11.10.2014 11.00
L.TEPLIČKA - SP.BYSTRÉ11.10.2014 11.00
10. kolo (18.10.2014) o 10.30 hod.
STRÁŽE - SP.BYSTRÉ18.10.2014 10.30
PODOLÍNEC - L.TEPLIČKA18.10.2014 10.30
KRAVANY - SP.ST.VES18.10.2014 10.30
V.LOMNICA - HRANOVNICA18.10.2014 10.30
HORKA - SP.ŠTVRTOK18.10.2014 10.30
VIKARTOVCE - SLOV.VES18.10.2014 10.30
11. kolo (25.10.2014) o 10.30 hod.
SLOV.VES - STRÁŽE25.10.2014 10.30
SP.ŠTVRTOK - VIKARTOVCE25.10.2014 10.30
HRANOVNICA - HORKA25.10.2014 10.30
SP.ST.VES - V.LOMNICA25.10.2014 10.30
L.TEPLIČKA - KRAVANY25.10.2014 10.30
SP.BYSTRÉ - PODOLÍNEC25.10.2014 10.30
12. kolo (04.04.2015) o 12.00 hod.
STRÁŽE - PODOLÍNEC04.04.2015 12.00
SP.BYSTRÉ - KRAVANY04.04.2015 12.00
L.TEPLIČKA - V.LOMNICA04.04.2015 12.00
SP.ST.VES - HORKA04.04.2015 12.00
HRANOVNICA - VIKARTOVCE04.04.2015 12.00
SP.ŠTVRTOK - SLOV.VES04.04.2015 12.00
13. kolo (11.04.2015) o 12.00 hod.
SP.ŠTVRTOK - STRÁŽE11.04.2015 12.00
SLOV.VES - HRANOVNICA11.04.2015 12.00
VIKARTOVCE - SP.ST.VES11.04.2015 12.00
HORKA - L.TEPLIČKA11.04.2015 12.00
V.LOMNICA - SP.BYSTRÉ11.04.2015 12.00
KRAVANY - PODOLÍNEC11.04.2015 12.00
14. kolo (18.04.2015) o 12.30 hod.
STRÁŽE - KRAVANY18.04.2015 12.30
PODOLÍNEC - V.LOMNICA18.04.2015 12.30
SP.BYSTRÉ - HORKA18.04.2015 12.30
L.TEPLIČKA - VIKARTOVCE18.04.2015 12.30
SP.ST.VES - SLOV.VES18.04.2015 12.30
HRANOVNICA - SP.ŠTVRTOK18.04.2015 12.30
15. kolo (25.04.2015) o 12.30 hod.
HRANOVNICA - STRÁŽE25.04.2015 12.30
SP.ŠTVRTOK - SP.ST.VES25.04.2015 12.30
SLOV.VES - L.TEPLIČKA25.04.2015 12.30
VIKARTOVCE - SP.BYSTRÉ25.04.2015 12.30
HORKA - PODOLÍNEC25.04.2015 12.30
V.LOMNICA - KRAVANY25.04.2015 12.30
16. kolo (02.05.2015) o 13.00 hod.
STRÁŽE - V.LOMNICA02.05.2015 13.00
KRAVANY - HORKA02.05.2015 13.00
PODOLÍNEC - VIKARTOVCE02.05.2015 13.00
SP.BYSTRÉ - SLOV.VES02.05.2015 13.00
L.TEPLIČKA - SP.ŠTVRTOK02.05.2015 13.00
SP.ST.VES - HRANOVNICA02.05.2015 13.00
17. kolo (09.05.2015) o 13.00 hod.
SP.ST.VES - STRÁŽE09.05.2015 13.00
HRANOVNICA - L.TEPLIČKA09.05.2015 13.00
SP.ŠTVRTOK - SP.BYSTRÉ09.05.2015 13.00
SLOV.VES - PODOLÍNEC09.05.2015 13.00
VIKARTOVCE - KRAVANY09.05.2015 13.00
HORKA - V.LOMNICA09.05.2015 13.00
18. kolo (16.05.2015) o 13.30 hod.
STRÁŽE - HORKA16.05.2015 13.30
V.LOMNICA - VIKARTOVCE16.05.2015 13.30
KRAVANY - SLOV.VES16.05.2015 13.30
PODOLÍNEC - SP.ŠTVRTOK16.05.2015 13.30
SP.BYSTRÉ - HRANOVNICA16.05.2015 13.30
L.TEPLIČKA - SP.ST.VES16.05.2015 13.30
19. kolo (23.05.2015) o 13.30 hod.
L.TEPLIČKA - STRÁŽE23.05.2015 13.30
SP.ST.VES - SP.BYSTRÉ23.05.2015 13.30
HRANOVNICA - PODOLÍNEC23.05.2015 13.30
SP.ŠTVRTOK - KRAVANY23.05.2015 13.30
SLOV.VES - V.LOMNICA23.05.2015 13.30
VIKARTOVCE - HORKA23.05.2015 13.30
20. kolo (30.05.2015) o 13.30 hod.
STRÁŽE - VIKARTOVCE30.05.2015 13.30
HORKA - SLOV.VES30.05.2015 13.30
V.LOMNICA - SP.ŠTVRTOK30.05.2015 13.30
KRAVANY - HRANOVNICA30.05.2015 13.30
PODOLÍNEC - SP.ST.VES30.05.2015 13.30
SP.BYSTRÉ - L.TEPLIČKA30.05.2015 13.30
21. kolo (06.06.2015) o 14.00 hod.
SP.BYSTRÉ - STRÁŽE06.06.2015 14.00
L.TEPLIČKA - PODOLÍNEC06.06.2015 14.00
SP.ST.VES - KRAVANY06.06.2015 14.00
HRANOVNICA - V.LOMNICA06.06.2015 14.00
SP.ŠTVRTOK - HORKA06.06.2015 14.00
SLOV.VES - VIKARTOVCE06.06.2015 14.00
22. kolo (13.06.2015) o 14.00 hod.
STRÁŽE - SLOV.VES13.06.2015 14.00
VIKARTOVCE - SP.ŠTVRTOK13.06.2015 14.00
HORKA - HRANOVNICA13.06.2015 14.00
V.LOMNICA - SP.ST.VES13.06.2015 14.00
KRAVANY - L.TEPLIČKA13.06.2015 14.00
PODOLÍNEC - SP.BYSTRÉ13.06.2015 14.00



 

Mapa domény Mapa domény | Tieto stránky vytvoril a dopĺňa Podtatranský futbalový zväz Poprad. | webdizajn: www.itstudio.sk