Počet návštev: |
1. Správa ŠTK:
- ŠTK pozýva zástupcov FK na aktív ŠTK, ktorý sa uskutoční dňa 15.7.2006 o 9:00 hod. v kongresovej hale hotela Satel. Účasť povinná.
- ŠTK kontumuje stretnutie III. triedy sk. B 21. kolo Reľov-Matiašovce – Rakúsy 3:0 pre neoprávnený štart hráča hostí.
- ŠTK po dôkladnom preskúmaní štartu hráča FK Hôrka Budzák Tomáš r.p. 880721 v stretnutí I. triedy 26. kolo Hôrka – Huncovce kontumuje stretnutie 0:3 pre neoprávnený štart hráča, nakoľko lekárske potvrdenie nespĺňa náležitosti.
- ŠTK schvaľuje konečné tabuľky PFZ pre súť. roč. 2005/2006.
- ŠTK zaraďuje družstvá do jednotlivých súťazí podľa umiestnenia v súťažnom ročníku 2005/2006 a žiadaných čísel pre vylosovanie podľa prihlášok:
2. Výkonný výbor :
- VV na svojom mimoriadnom zasadnutí dňa 6. 7. 2006 zrušil rozhodnutie ŠTK zo dňa 4.7.2006 týkajúce sa stretnutia I. triedy 26. kolo Hôrka – Huncovce a ponecháva v platnosti výsledok 4:0. Dôvodom rozhodnutia Výkonného výboru PFZ je porušovanie článku 113 viacerými klubmi I. triedy (11 klubov) počas celého súť. roč. 2005/2006 – t. j. pri striedavom štarte hráča do dovŕšenia 18. roku veku je FK povinný predložiť pri stretnutí potvrdenie o povolení štartu hráča za družstvo dospelých v zmlysle čl. 113 SP (súhlas rodičov a potvrdenie telovýchovného lekára)
Zaradenie družstiev do súť. roč. 2006/2007:
I.TRIEDA
1. ŠK Zemedar Poprad-Stráže
2. FK LOBBE Žakovce
3. Slávia Dunajec Sp. St. Ves
4. Družstevník Kravany
5. Družstevník Lúčivná
6. Banik Hôrka
7. TJ Družstevník Batizovce
8. FK 05 Levoča
9. ŠM Veľký Slavkov
10. Slavoj Sp. Belá
11. Tatran Huncovce
12. Tatran Mlynčeky
13. Družstevník Jánovce
14. Družstevník Sp. Štvrtok
II.TRIEDA
1. TJ J. M. Bušovce
2. OFK Sp. Teplica
3. OFK Šuňava
4. SZM Strážky
5. FO Gánovce
6. TJ Tatran Lipt. Teplička
7. Družstevník Vikartovce
8. Tatranská Lomnica
9. FK Nižné Repaše
10. Výborná
11. Toporec
12. 1. FC Mengusovce
13. FK Lendak
14. Družstevník Mlynica
III. TRIEDA sk. A
1. Partizán Vernár
2. OŠK Kĺčov
3. Družstevník Švábovce
4. FK Dúbrava
5. FK Svit
6. FK Bijacovce
7. Družstevník Sp. Štiavnik
8. Požiarnik Vlkovce
9. Prebojník Hozelec
10. FK Granč-Petrovce
11. Družstevník Dravce
12. FK Družstevník Kurimany
III.TRIEDA sk. B
1. TJ Tatran Sp. Hanušovce
2. Slovan T. Kotlina
3. Družstevník Franková
4. Dynamo Podhorany
5. Požiarnik Rakúsy
6. FK Ihľany
7. Družstevník Slovenská Ves
8. Iskra St. Lesná
9. Slovan Čer. Kláštor
10. Magura-Reľov
11. Nový život Vrbov
DORAST sk. A
1. Družstevník Kravany
2. Družstevník Vikartovce
3. Baník Hôrka
4. Družstevník Sp. Štiavnik
5. Družstevník Jánovce
6. FO Gánovce
7. Družstevník Lučivná
8. FK Vysoké Tatry-St. Smokovec
9. Družstevník Švábovce
10. TJ Družstevník Batizovce
DORAST sk. B
1. TJ J. M. Bušovce
2. FK LOBBE Žakovce
3. Tatran Huncovce
4. Slavoj Sp. Belá
5. Požiarnik Rakúsy
6. Tatran Mlynčeky
7. Toporec
8. Slávia Dunajec Sp. St. Ves
9. Iskra St. Lesná
10. Požiarnik Vlkovce
ŽIACI sk. A
1. ŠK Štrba
2. TJ Tatran L. Teplička
3. OFK Šuňava
4. Družstevník Vikartovce
5. Družstevník Kravany
6. Družstevník Sp. Štiavnik
7. TJ Družstevník Batizovce
8. Baník Hôrka
9. 1. FC Mengusovce
10. Prebojník Hozelec
11. Družstevník Sp. Bystré B
ŽIACI sk. B
1. FK LOBBE Žakovce
2. Tatran Huncovce
3. Tatranská Lomnica
4. Tatran Mlynčeky
5. Nový život Vrbov
6. Požiarnik Rakúsy
7. Požiarnik Vlkovce
8. FK N. Repaše
9. Družstevník Mlynica
10. ŠM Veľký Slavkov
11. SZM Strážky
KONEČNÉ TABUĽKY SÚŤ. ROČ. 2005/2006
Konečná tabuľka - I.trieda - Pilsberg
# Klub Z V R P Skóre Body
1. Poprad "B" 26 17 5 4 66 : 21 56
2. Mlynčeky 26 16 4 6 60 : 30 52
3. Družstevník Spišský Štvrtok 26 15 4 7 53 : 31 49
4. Levoča 26 14 4 8 58 : 41 46
5. Slavoj Spišská Belá 26 12 6 8 54 : 41 42
6. Lučivná 26 12 2 12 40 : 48 38
7. ŠK Zemedar Poprad Stráže 26 11 4 11 47 : 40 37
8. Družstevník Kravany 26 11 1 14 50 : 61 34
9. Slavia D. Spišská Stará Ves 26 10 3 13 32 : 41 33
10. FK LOBBE Žakovce 26 10 2 14 38 : 52 32
11. Huncovce 26 9 1 16 34 : 62 28
12. Jánovce 26 8 3 15 41 : 50 27
13. Hôrka 26 8 2 16 29 : 59 26
14. Toporec 26 8 3 15 42 : 56 24
Poznámka:
ŠTK odpočítala FK Toporec 3 body
Tabuľka - II.trieda
# Klub Z V R P Skóre Body
1. ŠM Veľký Slavkov 26 21 2 3 74 : 31 62
2. TJ Družstevník Batizovce 25 18 4 3 74 : 27 58
3. 1.FC Mengusovce 26 16 2 8 60 : 43 50
4. Mlynica 25 15 1 9 81 : 56 46
5. TJ J.M. Bušovce 26 13 4 9 69 : 51 43
6. OFK Šuňava 26 13 3 10 40 : 36 42
7. Vikartovce 26 13 1 12 69 : 59 40
8. FK Lendak 26 9 3 14 49 : 54 30
9. FO Gánovce 26 8 4 14 42 : 56 28
10. OFK Spišská Teplica 26 8 2 16 50 : 71 26
11. Výborná 25 7 4 14 42 : 72 25
12. TJ Tatran Liptovská Teplička 25 7 3 15 39:64 24
13. Tatranská Lomnica 26 7 3 16 37 : 66 24
14. Vrbov 26 6 2 18 42 : 82 20
Poznámka:
ŠTK odpočívala FK Veľký Slavkov 3 body
Tabuľka - III.A trieda
# Klub Z V R P Skóre Body
1. Repáše-Torysky 22 19 1 2 79 : 35 58
2. OŠK Domaňovce 22 17 0 5 62 : 34 51
3. Vernár 22 15 2 5 55 : 21 47
4. Vlkovce 22 14 3 5 56 : 24 45
5. OFK Granč-Petrovce 22 9 2 11 52 : 57 29
6. FK Svit 22 10 2 10 41 : 48 26
7. Dúbrava 22 6 6 10 34 : 44 24
8. FK Bijacovce 22 5 6 11 33 : 54 21
9. FK Družstevník Kurimany 22 4 7 11 36 : 52 19
10. Družstevník Sp. Štiavnik 22 5 3 14 29 : 55 18
11. Hozelec 22 5 4 13 39 : 58 16
12. Švábovce 22 4 2 16 31 : 65 14
13. Dravce-VYLÚČENÉ 0 0 0 0 0 : 0 0
Poznámka:
ŠTK odpočítala FK Svit 6 bodov
ŠTK odpočítala FK Hozelec 3 body
Tabuľka - III.B trieda
# Klub Z V R P Skóre Body
1. Strážky 20 12 4 4 57 : 19 40
2. Požiarnik Rakúsy 20 12 4 4 42 : 22 40
3. Dynamo Podhorany 20 10 5 5 51 : 30 35
4. Spišské Hanušovce 20 9 5 6 40 : 35 32
5. Osturňa 20 9 4 7 51 : 50 31
6. Tatranská Kotlina 20 8 3 9 42 : 58 27
7. Stará Lesná 20 8 2 10 41 : 48 26
8. Magura Reľov 20 7 2 11 34 : 40 23
9. Červený Kláštor 20 6 3 11 41 : 50 21
10. Ihľany 20 6 3 11 41 : 56 21
11. TJ Družstevník Franková 20 5 1 14 34 : 66 16
12. Ždiar - odhlásil sa zo súťaže 0 0 0 0 0 : 0 0
Tabuľka - dorast sk.A
# Klub Z V R P Skóre Body
1. Liptovská Teplička 12 9 1 2 49 : 10 28
2. Vikartovce 12 8 1 3 40 : 18 25
3. Batizovce 12 6 2 4 30 : 19 20
4. Hôrka 12 5 2 5 23 : 23 17
5. Švábovce 12 3 4 5 27 : 38 13
6. Jánovce 12 3 1 8 28 : 39 10
7. Spišský Štiavnik 12 2 1 9 14 : 64 7
8. Kravany - VYLÚČENÉ 0 0 0 0 0 : 0 0
Tabuľka - dorast sk.B
# Klub Z V R P Skóre Body
1. Spišská Belá 20 19 0 1 115 : 22 57
2. Huncovce 20 13 3 4 80 : 45 42
3. Spišská Stará Ves 20 13 1 6 77 : 41 40
4. Mlynčeky 20 11 2 7 82 : 40 35
5. Vlkovce 20 11 2 7 69 : 50 35
6. Stará Lesná 20 10 1 9 82 : 62 31
7. FK LOBBE Žakovce 20 10 1 9 52 : 42 31
8. Rakúsy 20 7 0 13 44 : 74 21
9. Bušovce 20 6 0 14 39 : 72 18
10. Tatranská Lomnica 20 3 1 16 29 : 129 10
11. Toporec 20 1 1 18 28 : 120 4
Tabuľka - žiaci skupina A
# Klub Z V R P Skóre Body
1. Mengusovce 18 16 0 2 71 : 13 48
2. Vikartovce 18 15 1 2 110 : 10 46
3. Liptovská Teplička 18 14 0 4 78 : 20 42
4. Štrba 18 12 2 4 54 : 22 38
5. Hôrka 18 8 1 9 36 : 46 25
6. Kravany 18 6 1 11 53 : 79 19
7. Lučivná 18 6 0 12 23 : 46 18
8. Hozelec 18 5 2 11 28 : 56 17
9. Šuňava 18 4 1 13 34 : 58 13
10. Batizovce 18 0 0 18 1 : 138 0
Tabuľka - žiaci skupina B
# Klub Z V R P Skóre Body
1. Výborná 14 11 1 2 58 : 15 34
2. St. Lesná 14 11 1 2 67 : 24 34
3. FK LOBBE Žakovce 14 8 0 6 36 : 31 24
4. Veľký Slavkov 14 7 0 7 28 : 30 21
5. Gánovce 14 5 2 7 32 : 32 17
6. Mlynčeky 14 4 2 8 27 : 41 14
7. Vrbov 14 3 2 9 33 : 60 11
8. Lendak 14 3 1 10 15 : 59 10
Poznámka: o poradí na 1. a 2. mieste rozhodli vzájomné zápasy