Dnes oslavuje meniny : Štefánia zajtra Oskár
Piatok, 07. august 2020,

nominácie HR a AR


* * * Ak v stretnutí klesne počet hráčov pod 7 - zápis sa uzatvára tlačidlom "predčasne ukončiť a schváliť " a uvedie sa skutočná minúta ukončenia stretnutia

 

* * * Ak jedno z družstiev nepricestuje na stretnutie, zápis sa vypisuje len papierovo (nie v ISSF), v ISSF rozhodca len "klikne" pri danom stretnutí na Podnet na komisiu-ŠTK a uvedenie tam dôvod a pod.

 

 

* * * Ak nominácia RaDZ v ISSF nie je  totožná so skutočnosťou, je R povinný ihneď kontaktovať sekretárku PFZ!!!!

 

 

* * * Rozhodca je  POVINNÝ pred stretnutím skontrolovať pri nástupe na hraciu plochu základnú zostavu družstiev, či je totožná so zápasovou súpiskou.

 

 

* * * KR žiada R o dôslednú kontrolu ostaršenia hráčov (čl.46 SP). Ostaršenie je platné 1 rok. R je povinný túto skutočnosť kontrolovať!!! - viď rozpis súťaže.

 

* * * rozpis súťaže PFZ pre súť.ročník 2020/2021 je zavesený na stránke PFZ na futbalnete. Žiadame R o dôsledné naštudovanie. Klik TU

 

.

DOSPELÍ 6.liga, 1.kolo, 2.8.2020 o 17:00 hod.

ŠUŇAVA – SP.ŠTIAVNIK                Olejár  - Petruľa, Melničuk

SP.ŠTVRTOK – BATIZOVCE          Korub – Výrostek, Mišalko

STRÁŽE – V.SLAVKOV                   Džubák – Mirga, Matejka

HUNCOVCE – SP.BELÁ „B“            Maličký -  Petrík, Skasko

HORKA – SP.TEPLICA                    Koč – Gallik, Šingliar 

TOPOREC – SP.BYSTRÉ               Kočiš – Bjalončík, Závadský

ŠTRBA – L.TEPLIČKA                     Hrušovský – Zacher, Vilman

 

DOSPELÍ 7.liga, 1.kolo, 2.8.2020 o 13:30 hod.

LENDAK – VLKOVCE                      Skasko – Maličký, Petrík

SP.HANUŠOVCE – VERNÁR         Bjalončík – Kočiš, Závadský

KURIMANY – HOZELEC                 Gallik – Šingliar, Mišalko

RAKÚSY – SLOV.VES                     Mirga – Džubak, Matejka

VLKOVÁ – SP.HRHOV                    Petruľa – Olejár, Melničuk

VRBOV – KRAVANY                        Zacher – Vilman, Hrušovský

BIJACOVCE – LÚČIVNÁ                 Výrostek – Korub, Koč


 

DORAST U19 4.liga, 1.kolo, 1.8.2020 o 14:00 hod.

VLKOVCE – ŠUŇAVA                                             Olejár

V.SLAVKOV – L.TEPLIČKA                                    Koč

SP.ŠTIAVNIK – ŠVÁBOVCE                                   Zavadský

HORKA – BATIZOVCE o 13:15 hod.                     Gallik

SP.ŠTVRTOK – SP.BYSTRÉ o 13:15 hod.           Skasko

 

ŽIACI U15 3.liga, 1.kolo, 1.8.2020 o 11:00 hod.

SP.ŠTVRTOK – SP.BYSTRÉ                      Skasko

HUNCOVCE – ŠUŇAVA                             Olejár

HORKA – ŠTRBA                                         Gallik

VRBOV – L.TEPLIČKA                                Závadský

VIKARTOVCE – TOPOREC                        Gavalier

SLOV.VES – SP.ST.VES                             Výrostek

 

Obsadenie VSFZ dorast 1.8.2020 o 14:00

SP.ST.VES – MARKUŠOVCE                    Výrostek

FAM POPRAD – HRANOVNICA                Maličký B.

SVIT – VRBOV                                             Korub B.

VIKARTOVCE – HARICHOVCE                  Gavalier

 

Obsadenie VSFZ 3.LSMD 2.8.2020 o 10:00 / 12:15

PP-STRÁŽE – TREBIŠOV                           Fabiny – Jakubčo, Gavalier

 





 

Mapa domény Mapa domény | Tieto stránky vytvoril a dopĺňa Podtatranský futbalový zväz Poprad. | webdizajn: www.itstudio.sk