Dnes oslavuje meniny : Matúš zajtra Móric
Sobota, 21. september 2019,

nominácie HR a AR


* * * Ak v stretnutí klesne počet hráčov pod 7 - zápis sa uzatvára tlačidlom "predčasne ukončiť a schváliť " a uvedie sa skutočná minúta ukončenia stretnutia

 

* * * Ak jedno z družstiev nepricestuje na stretnutie, zápis sa vypisuje len papierovo (nie v ISSF), v ISSF rozhodca len "klikne" pri danom stretnutí na Podnet na komisiu-ŠTK a uvedenie tam dôvod a pod.

 

 

* * * Ak nominácia RaDZ v ISSF nie je  totožná so skutočnosťou, je R povinný ihneď kontaktovať sekretárku PFZ a v žiadnom prípade neuzatvárať zápis úplne.

 

 

* * * Rozhodca je  POVINNÝ pred stretnutím skontrolovať pri nástupe na hraciu plochu základnú zostavu družstiev, či je totožná so zápisom o stretnutí.

 

 

* * *  Štart hráčov vo všetkých kategóriach je možný len na nové plastové registračné preukazy, ak hráč nemá registračný preukaz, môže nastúpiť na stretnutie len za určitých podmienok - viď TU. Náhľad správne vyžiadaného preukazu TU, náhľad nevyžiadaného preukazu TU

 

 

* * * KR žiada R o dôslednú kontrolu ostaršenia hráčov (čl.46 SP). Ostaršenie je platné 1 rok. R je povinný túto skutočnosť kontrolovať!!! - viď rozpis súťaže.

 

* * * rozpis súťaže PFZ pre súť.ročník 2018/2019 je zavesený na stránke. Žiadame R o dôsledné naštudovanie.

.

Dospelí 6.liga, 8.kolo, 22.9.2019 o 15:30 hod.

V.SLAVKOV – SP.TEPLICA                  Koč – Gavalier, Skasko

BATIZOVCE – SP.BYSTRÉ                  Džubák – Mirga, Zemčák

ŠUŇAVA – L.TEPLIČKA                       Hrušovský – Ovšonka, Výrostek

SP.ŠTVRTOK – ŠTRBA                        Olejár – Petrík, bez AR2

STRÁŽE – TOPOREC v NTC Poprad    B.Maličký – Matejka, bez AR2

HUNCOVCE – HORKA                         Korub – Melničuk, Závadský

SP.ŠTIAVNIK – SP.BELÁ „B“ 21.9.2019 o 15:30 hod.    Mirga – Koščák, B.Maličký

 

Dospelí 7.liga, 8.kolo, 22.9.2019 o 12:00 hod.

KRAVANY – SLOV.VES                       Ovšonka – Hrušovský, Výrostek

LENDAK – LÚČIVNÁ                            Gavalier – Koč, Skasko

SP.HANUŠOVCE – BIJACOVCE           Melničuk – Korub, Závadský

KURIMANY – VRBOV                           Koščák – Olejár, Bjalončík

VERNÁR – VLKOVCE o 10:30 hod.                  Gallik – Kočiš, Zacher
HOZELEC – SP.HRHOV  o 13:00 hod.              Zacher – Gallik, Kočiš

JANOVCE – VLKOVÁ o 15:30 hod.                  Kočiš – Zacher, Gallik

 

Dospelí 8.liga, 5.kolo, 22.9.2019 o 12:00 hod.

DÚBRAVA – GÁNOVCE           Guballa

FRANKOVÁ – RAKÚSY            Mirga

ŠVÁBOVCE – DRAVCE           Petrík - B.Maličký


 

Dorast U19 4.liga sk. „A“ 6.kolo 21.9.2019 o 14:00 hod.

SP.BYSTRÉ – BIJACOVCE                  Zacher

SP.ŠTVRTOK – HRANOVNICA             Džubák

HORKA – GR.PETROVCE                    Ovšonka

 

Dorast U19 4.liga sk. „B“ 6.kolo 21.9.2019 o 14:00 hod.

L.TEPLIČKA – SP.TEPLICA                 Petrík

HUNCOVCE – ŠUŇAVA                       Výrostek - Gallik

VRBOV – BATIZOVCE                         Olejár

V.SLAVKOV – ŠTRBA                          Skasko - Kočiš

 

Žiaci U15 3.liga 6.kolo 21.9.2019 o 11:00 hod.

SP.ST.VES – SLOV.VES                     Mirga

VIKARTOVCE – VÝBORNÁ                  Petrík

SP.ŠTVRTOK – HUNCOVCE                Džubák

SP.BYSTRÉ – L.TEPLIĆKA                  Zacher

 

Žiaci U15 4.liga 6.kolo 21.9.2019 o 11:00 hod.

HORKA – GÁNOVCE                           Ovšonka

MATIAŠOVCE – ŠUŇAVA                    Koščák

VRBOV – STRÁŽE                               Olejár

.
.
.
.

Pohár PFZ, 3.kolo, 18.9.2019 (streda) o 16:30 hod.

VRBOV – SP.BYSTRÉ              Hrušovský - Mirga, Gallik

ŠUŇAVA – L.TEPLIČKA            Džubák - Zacher, Korub

ŠTRBA – TOPOREC                 B.Maličký - Koč, Gavalier
SP.ŠTVRTOK – JÁNOVCE  19.9.2019 /štvrtok/ Olejár - Závadský, Výrostek

.
.

 

Dospelí 6.liga, 7.kolo, 15.9.2019 o 16:00 hod.

HORKA – STRÁŽE                               Kočiš – Petrík, Koč

TOPOREC – SP.ŠTVRTOK                   Ovšonka - Melničuk, Džubák

ŠTRBA – ŠUŇAVA                               Maličký – Olejár, Matejka

L.TEPLIČKA – BATIZOVCE                   Hrušovský – Gallik, Barnáš

SP.BYSTRÉ – V.SLAVKOV                  Zacher - Korub, bez AR2

SP.TEPLICA – SP.BELA „B“                 Mirga – Gavalier, Výrostek

HUNCOVCE – SP.ŠTIAVNIK 13.9. (piatok) o 17:00 hod.           Gavalier – Výrostek, Zacher


Dospelí 7.liga, 7.kolo, 15.9.2019 o 12:30 hod.

VLKOVÁ – KURIMANY                         Korub – Zacher, Vilman

VRBOV – SP.HANUŠOVCE                  Džubák - Ovšonka

BIJACOVCE – LENDAK                       Koč - Kočiš

LÚČIVNÁ – VERNÁR                            Olejár – B.Maličký, Matejka

VLKOVCE – HOZELEC                        Gallik – Hrušovský, Barnáš

SP.HRHOV – SLOV.VES                      Gavalier – Mirga, Výrostek

JÁNOVCE – KRAVANY o 16:00 hod.                Vilman

 

Dospelí 8.liga, 4.kolo, 15.9.2019 o 12:30 hod.

RAKÚSY – DÚBRAVA                          Melničuk
ŠVÁBOVCE – FRANKOVÁ   13:30 hod.         Petrík

GÁNOVCE – DRAVCE o 10:30 hod.     Petrík 


 

Dorast U19 4.liga sk. „A“ 5.kolo 14.9.2019 o 14:00 hod.

HORKA – SP.BYSTRÉ                                     Gallik

GR.PETROVCE – SP.ŠTIAVNIK                       Vilman

SP.HRHOV – SP.ŠTVRTOK                             Melničuk

HRANOVNICA – BIJACOVCE                           Džubák

 

Dorast U19 4.liga sk. „B“ 5.kolo 14.9.2019 o 14:00 hod.

V.SLAVKOV – L.TEPLIČKA                              B.Maličký

ŠTRBA – VRBOV vo Švábovciach                   Korub

BATIZOVCE – HUNCOVCE                              Ovšonka

ŠUŇAVA – SP.TEPLICA                                   Zacher

 

Žiaci U15 3.liga 5.kolo 14.9.2019 o 11:00 hod.

SP.BYSTRÉ – SP.ST.VES                               Džubák

L.TEPLIČKA – SP.ŠTVRTOK                            B.Maličký

HUNCOVCE – VÝBORNÁ                                 Korub

VIKARTOVCE – SLOV.VES                              Výrostek

 

Žiaci U15 4.liga 5.kolo 14.9.2019 o 11:00 hod.

STRÁŽE – MATIAŠOVCE v NTC Poprad       Ovšonka

ŠUŇAVA – HORKA                                          Zacher

GÁNOVCE – TOPOREC o 10:30 hod.            Gallik
.
.
.




Dospelí 6.liga, 6.kolo, 8.9.2019 o 16:00 hod.

SP.BELÁ „B“ – SP.BYSTRÉ                 Hrušovský – Gallik, Výrostek

V.SLAVKOV – L.TEPLIČKA                  Mirga – Maliňák, Barnáš

BATIZOVCE – ŠTRBA                          Olejár – Ovšonka, Skasko

ŠUŇAVA – TOPOREC                          Gavalier – Matejka, B.Maličký

SP.ŠTVRTOK – HORKA                       Korub – Koč, Závadský

STRÁŽE – HUNCOVCE            Džubák – Kočiš, Zacher

SP.ŠTIAVNIK – SP.TEPLICA 7.9.2019 o 16:00 hod.      B.Maličký - Výrostek, Gallik

 

Dospelí 7.liga, 6.kolo, 8.9.2019 o 12:30 hod.

KRAVANY – SP.HRHOV                      Dzivjak – Matejka, Gavalier

SLOV.VES – VLKOVCE                       Kočiš – Džubák, Zacher

HOZELEC – LÚČIVNA                          Ovšonka – Olejár, Skasko

LENDAK – VRBOV                              Maliňák – Mirga, Barnáš

SP.HANUŠOVCE – VLKOVÁ                Gallik – Hrušovský, Výrostek

KURIMANY – JÁNOVCE                       Koč – Korub, Závadský

VERNÁR – BIJACOVCE o 16:00 hod.     Vilman – Petrík, Melničuk

 

Dospelí 8.liga, 3.kolo, 8.9.2019 o 12:30 hod.

RAKÚSY – GAŃOVCE              Petrík - B.Maličký

FRANKOVÁ – DRAVCE            Melničuk - Vilman

 

 

Dorast U19 4.liga sk. „A“ 4.kolo 7.9.2019 o 14:00 hod.

SP.BYSTRÉ – HRANOVNICA               Olejár

BIJACOVCE – SP.HRHOV                    Vilman

SP.ŠTVRTOK – GR.PETROVCE           Melničuk

SP.ŠTIAVNIK – HORKA o 13:30 hod.    Gallik

 

Dorast U19 4.liga sk. „B“ 4.kolo 7.9.2019 o 14:00 hod.

L.TEPLIČKA – ŠUŇAVA                       Zacher

SP.TEPLICA – BATIZOVCE                  Korub

HUNCOVCE – ŠTRBA                          Petrík

VRBOV – V.SLAVKOV                         Koč

 

Žiaci U15 3.liga 4.kolo 7.9.2019 o 11:00 hod.

SP.ST.VES – VIKARTOVCE                 Petrík

SLOV.VES – HUNCOVCE                    Závadský - Korub

VÝBORNÁ – L.TEPLIĆKA v Lipt.Tepličke         Zacher

SP.ŠTVRTOK – SP.BYSTRÉ                Melničuk

 

Žiaci U15 4.liga 4.kolo 7.9.2019 o 11:00 hod.

TOPOREC – ŠUŇAVA                          Koč

HORKA – STRÁŽE                               Výrostek - Olejár

MATIAŠOVCE – VRBOV                       Koščák

.
.
.
.
.
.


POHÁR, 2.kolo, 29.8.2019 (štvrtok) o 16:30 hod.

SP.ŠTVRTOK – SP.HRHOV                  zrušený!!!!

JÁNOVCE – VLKOVÁ                          Korub Gavalier, Gallik

STRÁŽE – VRBOV                               Melničuk – B.Maličký, Vilman

SP.TEPLICA – ŠUŇAVA                       Džubák – Koč, Fabíny

L.TEPLIČKA – HUNCOVCE                 Dzivjak – J.Maliňák, Zacher

SLOV.VES – ŠTRBA                            Mirga – Koščák, Závadský

TOPOREC – LENDAK                         Pristač – Kandráč, Maček

V.SLAVKOV – SP.BYSTRÉ                  Kočiš – Skasko, Výrostek

Dorast U19 4.liga  29.8.2019 (štvrtok) dohrávky:

HORKA – HRANOVNICA o 13:30 hod.              Gallik
VRBOV – SP.TEPLICA    o 11:00 hod.              B.Maličký

Dospelí 6.liga, 5.kolo, 1.9.2019 o 16:00 hod.

STRÁŽE – SP.ŠTIAVNIK                      Mirga – Hrušovský, Závadský  - DZ Michna

HUNCOVCE – SP.ŠTVRTOK                 Chmura – Gallik, Výrostek

HORKA – ŠUŇAVA                              Koč – Gavalier, Koščák

BATIZOVCE – TOPOREC                     Kočiš – Olejár, Melničuk

ŠTRBA – V.SLAVKOV                          Zacher – Ovšonka, Vilman

L.TEPLIČKA – SP.BELÁ „B“                  Maliňák – Korub, Petrík

SP.BYSTRÉ – SP.TEPLICA                  Džubák – B.Maličký, Skasko

 

Dospelí 7.liga, 5.kolo, 1.9.2019 o 12:30 hod.

KURIMANY – KRAVANY                      Gavalier – Koč, Koščák

JÁNOVCE – SP.HANUŠOVCE              B.Maličký – Džubák, Skasko

VLKOVÁ – LENDAK                             Olejár – Kočiš, Guballa

VRBOV – VERNÁR                              Hrušovský – Mirga, Závadský

HOZELEC – BIJACOVCE                     Ovšonka – Zacher, Vilman – DZ Michna

LÚČIVNÁ – SLOV.VES                         Korub – Maliňák, Petrík

VLKOVCE – SP.HRHOV                       Gallik – Chmura, Výrostek

 

Dospelí 8.liga, 2.kolo, 1.9.2019 o 12:30 hod.

ŠVÁBOVCE – RAKÚSY                        Melničuk - Luščík

GÁNOVCE – FRANKOVÁ o 10:30 hod.  Vilman - Zacher

DRAVCE – DÚBRAVA 31.8. o 15:30 hod.         Korub - Gavalier

 

 

Nakoľko je v sobotu posledného v mesiaci, všetky zápisy musia byť uzatvorené najneskôr do 18:00 hod.!!!

 

Dorast U19 4.liga sk. „A“ 3.kolo 31.8.2019 o 14:00 hod.

SP.ŠTIAVNIK – SP.BYSTRÉ                 Olejár

HORKA – SP.ŠTVRTOK                       Koč

GR.PETROVCE – BIJACOVCE             Vilman

SP.HRHOV – HRANOVNICA                 Petrík

 

Dorast U19 4.liga sk. „B“ 3.kolo 31.8.2019 o 14:00 hod.

VRBOV – L.TEPLIČKA                         Mirga

V.SLAVKOV – HUNCOVCE                  Džubák

ŠTRBA – SP.TEPLICA vo Švábovciach            Ovšonka

BATIZOVCE – ŠUŇAVA                       Kočiš

 

Žiaci U15 3.liga 3.kolo 31.8.2019 o 11:00 hod.

SP.ŠTVRTOK – SP.ST.VES                 Vilman

SP.BYSTRÉ – VÝBORNÁ                     Závadský - Olejár

L.TEPLIČKA – SLOV.VES                    Džubák

HUNCOVCE – VIKARTOVCE                Ovšonka

 

Žiaci U15 4.liga 3.kolo 31.8.2019 o 11:00 hod.

VRBOV – HORKA                                Mirga

STRÁŽE – TOPOREC                          Skasko - Koč

ŠUŇAVA – GÁNOVCE                          Výrostek - Kočiš
.
.
.
.
.

.

Dospelí 6.liga, 4.kolo, 25.8.2019 o 16:30 hod.

SP.TEPLICA – L.TEPLIČKA             Hrušovský – Ovšonka, Závadský

SP.BELÁ „B“ – ŠTRBA                      Korub – Petruľa, Mirga

V.SLAVKOV – TOPOREC                 Gavalier – Skasko, Vilman

BATIZOVCE – HORKA                     Kočiš – Koč, Výrostek

ŠUŇAVA – HUNCOVCE                   B.Maličký – Džubák, Zacher

SP.ŠTVRTOK – STRÁŽE                  M.Maliňák – Gallik, Olejár

 





 

Mapa domény Mapa domény | Tieto stránky vytvoril a dopĺňa Podtatranský futbalový zväz Poprad. | webdizajn: www.itstudio.sk