Dnes oslavuje meniny : Iveta zajtra Viliam
Piatok, 27. máj 2022,

ISSF systém

Úradná správa č.: 1 zo dňa 07. marca 2013

- na stránke www.futbalsfz.sk/issf/telekom si môžete pozrieť ponuku notebooku, tabletu s internetom pre kluby a každého člena SFZ.

 

- kluboví manageri si môžu zaregistrovať už aj tímových managerov, ktorí spravujú jednotlivé družstvá - robia súpisky, nahadzujú zostavy a podobne. Tímovým managerom môže byť napr. hráč, tréner a podobne. Podmienkou je, aby mal aktívne konto v ISSF, to znamená, že ak má už vygenerované 7-miestne registračné číslo, stačí si prísť na futbalový zväz aktivovať svoje konto - potrebné je priniesť si OP a uviesť svoju osobnú emailovú adresu. Následne mu budú vygenerované prihlasovacie údaje, a daný človek sa musí do systému prihlásiť min. jedenkrát, aby bol aktívny a zmeniť si heslo.
Ak daný záujemca o tímového managera ešte nemá vôbec v ISSF systéme vygenerované 7-miestne registračné číslo je potrebné vyplniť registračný formulár člena SFZ ISSF a zaslať ho na SFZ. Ostatné kroky sú rovnaké ako už pri registrovanom členovi.
Jeden tímový manager môže byť managerom pri viacerých družstvách v jednom klube.

 

- kvôli zastupiteľnosti ISSF managera si klub môže zaregistrovať aj druhého ISSF managera, takou istou formou - vyplniť tlačivo, overiť podpis a originál tlačiva zaslať na adresu uvedenú na tlačive.

 

- hráči si môžu prísť aktivovať svoje konto v issf systéme na ktoromkoľvek zväze v rámci SR - potrebujú k tomu OP a osobnú emailovú adresu

 

- upozorňujeme klubových ISSF managerov na sledovanie svojich emailových schránok a účtu ISSF minimálne 1x týždenne, nakoľko sa spustili už aj elektronické transfery. Teda na NUTNOSŤ klubového managera vyjadriť sa k žiadosti o transfer v elektronickej forme v stanovenej lehote 7 dní, pretože matrikár ma právo transfer schváliť, pokiaľ sa nevyjadrite (nezamietnete ho).

 

- bola zrušená možnosť, aby si kluby registrovali sami do ISSF systému štadióny. Každý klub, ktorý nemá uvedený v ISSF systéme štadión si ho musí zaregistrovať u svojho správcu štadiónov na tlačive, ktoré nájde ISSF manager v ISSF systémeb- v časti dokumenty. Dokument treba vypísať a zaslať na Východoslovenský futbalový zväz, Alejova 2, 042 96 Košice (nie na PFZ)

 

- všetky videonávody - k elektronickému zápisu, zaregistrovanie tímového ISSF managera si môžete pozrieť na http://www.futbalsfz.sk/issf/videonavody


[Späť]
 

Mapa domény Mapa domény | Tieto stránky vytvoril a dopĺňa Podtatranský futbalový zväz Poprad. | webdizajn: www.itstudio.sk