Dnes oslavuje meniny : Iveta zajtra Viliam
Piatok, 27. máj 2022,

Športovo technická komisia

Úradná správa č.: 20 zo dňa 30. marca 2016

- ŠTK nariaďuje odohrať stretnutie žiakov U15 3.liga 12.kolo Sp.Štvrtok - V.Tatry dňa 3.4.2016 o 10:00 hod - vzájomná dohoda (birmovka) - V.Tatry poplatok 5 €

 

- ŠTK žiada FK Toporec o predloženie dohody k odohratiu stretnutia žiakov U15 4.liga sk. „B" 12.kolo Vrbov - Toporec

- ŠTK oznamuje, že turnaj prípravky U10 organizovaný klubom Batizovce sa uskutoční dňa 16.4.2016 o 9:00 hod.

 

- ŠTK oznamuje, že turnaj prípravky U10 organizovaný klubom Kravany sa uskutoční dňa 10.4.2016, o 11:00 hod.

 

- ŠTK žiada R uvádzať pri štarte hráča bez RP dôvod takéhoto štartu (nedodaný RP z výroby, strata, zabudnutie RP a podobne)

 

- dáva na vedomie, že o zmeny termínov a časov jednotlivých stretnutí sa žiada v ISSF priamo v detaile plánovaného stretnutia, ktoré vidí ISSF manager na hlavnej ploche po prihlásení do systému a NIE cez elektronickú podateľňu- podanie na komisiu!! Táto forma je potrebná z dôvodu toho, že v prípade podania priamo cez detail zápasu sú informované všetky zainteresované strany o tomto podaní a ktoré sa môžu k tomu obratom vyjadriť.

 

- dáva do pozornosti, že v prípade, že je na stretnutie nominovaný hráč, ktorý má v tomto čase udelené disciplinárne opatrenie (je v treste) a toto uznesenie je už riadne zaevidované v ISSF systéme, takýto hráč bude mať pri nominácii vo „svojom" riadku vysvietený červený výkričník, čo znamená, že by nemal nastúpiť na dané stretnutie. Takto vytvorený zápis aj výkričníkom však môže byť rozhodcom schválený, nakoľko ak je klub presvedčený, že hráč už svoj trest odstál a že sa mohla vyskytnúť chyba pri zadávaní trestu do systému, tak takého hráča do nominácii uvedie. Stále platí zásada, že za štart hráča je zodpovedný príslušný klub!! Pozor, ak sa stretnutie odohrá pred zasadnutím komisie DK, tak hráč, ktorý by mal byť potrestaný, ešte v systéme nemá nahratý trest, takže ani výkričník mu svietiť nebude!!


[Späť]
 

Mapa domény Mapa domény | Tieto stránky vytvoril a dopĺňa Podtatranský futbalový zväz Poprad. | webdizajn: www.itstudio.sk